MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Styl, wyglad, osobowosc a uplywajace lata

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Melanija

Post #1 Ocena: 0

2018-05-07 19:02:02 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:


Lubie wygladac jak wygladam.



no i chyba o to chodzi, każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie, a to co komu się podoba mniej lub więcej to ...

Moja mama kilka lat temu w lecie w PL. powiedziała:

Czyś ty zwariowała! ty masz już prawie 40 lat i ubierasz takie krótkie spodenki?! - nie były krótkie jak hot pants, normalnie krótkie denim shorts ;-) :-8 i dalej je noszę :-p
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-05-07 20:03:45 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-07 18:44:07, berenika napisał(a):

Ja dobrze sie czuje sama ze soba, nawet jezeli najepszy stylista powie mi ze powinnam zalozyc rurki i tak ubiore moje bootcut jeans😛




Z tym krojem spodni to jest dziwne - ja uwazam ze mam zbyt grube nogi do spodni-rurek a moja siostra uwaza ze ma zbyt grube nogi na jakiekolwiek inne spodnie niz rurki. Wiec ona nosi rurki a ja bootcut lub straight :D
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2018-05-07 20:53:43 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-07 18:51:36, dominikana36 napisał(a):

Ale najbardziej duma jestem z faktu, ze pasuja na mnie ubrania, ktore nosilam w 8 klasie podstawowki (!)- w ubiegym roku przez przypadek podczas niezaplanowanego wyjazdu do PL trafila mi sie obrona doktoratu brata ciotecznego- nic tam nie mialam, ani tez czasu zeby kupic. Wygrzebalam z szafy sukienke, w ktorej zdawalam egzaminy do liceum!!! lezala jak ulal :). A ze klasyczna "mala szara", szyta na miare jeszcze przez moja Babcie to wygladalam na tyle dobrze, ze ja sobie przywiozlam do UK i czasem zakladam do pracy :)



No ubrania z wieku 15 lat zeby nosic w wieku chyba 37 lat, jak twierdzi Twoj profil, to pewnie juz jakis rekord :)
Chcialam zalaczyc ten cytat do poprzedniej mojej wypowiedzi ale jak zwykle sobie nie poradzilam technicznie :D
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2018-05-07 21:14:09 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
No I jeszcze. Czy naprawde zmiana image'u jest nieunikniona w pewnym wieku?
Zeby jako tako wygladac?


W wieku lat 16- 17 nosilam ostry makijaz, punk rock a'la Sex Pistols, tecza na glowie, irokezy, podwiazki i ponczochy, wiazane gorsety jak Siouxie. W tej chwili gdybym sobie zafundowala taki image, to wygladaloby to komicznie. Krzykliwy styl postarza.

W wieku 20-26 lat mialam czarne goth wlosy i naturalnie porcelanowo biala cere bez jednej zmarszczki. A przynajmniej niewidoczne; ) Jak dziesiec lat pozniej przefarbowalam wlosy na czarno, to mne to tak postarzylo, ze z punktu wrocilam do blondu.

Majac lat 30 dawano mi 21, majac lat 42 czesto- gesto slysze, ze wygladam na wczesne 30, gora 35.

Tyle, ze teraz image jest jak najmniej makijazu, naturalny wyglad, odwieczny blond zgodnie z naturalnym. Rzucilo sie palenie, cera sama sie zregenerowala/ odmlodniala. Styl quasi sportowy i blisko natury. Makijaz musi byc niewidoczny, z oostrym od razu widac wiek- rysy twarzy sie wyostrzaja. Nawet jak czasem zakladam glany i skore, makijaz musi byc minimalny.

Trudno nawet poznac kogos w swoim wieku, bo faceci mna zainateresowani sa w wieku 24-28. I co ja mam z takim robic? :D ; )

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 07-05-2018 21:20 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #5 Ocena: 0

2018-05-07 21:37:46 (6 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2018-05-07 21:14:09, galadriel napisał(a):

Trudno nawet poznac kogos w swoim wieku, bo faceci mna zainateresowani sa w wieku 24-28. I co ja mam z takim robic? :D ; )

ja to mam teorie jedna... prosta jak:


:-D

[ Ostatnio edytowany przez: clockwork_orange 07-05-2018 21:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2018-05-07 21:46:31 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
ja to mam teorie jedna... prosta jak:


ja tez:-8



Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #7 Ocena: 0

2018-05-07 21:56:21 (6 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2018-05-07 21:46:31, galadriel napisał(a):
Cytat:
ja to mam teorie jedna... prosta jak:


ja tez:-8


...prosta, znaczy sie???

:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2018-05-08 08:15:41 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Napewno ubieram sie mlodziej niz robila to moja mama w tym wieku, a ona pewnie tez stylem roznila sie od swojej many, bo czasy sie zmieniaja. Moja babcia publicznie nie pokazalaby sie bez nakrycia glowy, niezaleznie od sytuacji.

Stylistki widze w Debenhams na stoiskach z kosmetykami i rowniez w Boots. Ubran z lat has to czy 20-30sto letnich nie wcisnelabym w siebie za nic, a i pewnie tez nie chcialabym.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2018-05-08 20:44:50 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-07 21:14:09, galadriel napisał(a):
Cytat:
No I jeszcze. Czy naprawde zmiana image'u jest nieunikniona w pewnym wieku?
Zeby jako tako wygladac?


W wieku lat 16- 17 nosilam ostry makijaz, punk rock a'la Sex Pistols, tecza na glowie, irokezy, podwiazki i ponczochy, wiazane gorsety jak Siouxie. W tej chwili gdybym sobie zafundowala taki image, to wygladaloby to komicznie. Krzykliwy styl postarza.

W wieku 20-26 lat mialam czarne goth wlosy i naturalnie porcelanowo biala cere bez jednej zmarszczki. A przynajmniej niewidoczne; ) Jak dziesiec lat pozniej przefarbowalam wlosy na czarno, to mne to tak postarzylo, ze z punktu wrocilam do blondu.

Majac lat 30 dawano mi 21, majac lat 42 czesto- gesto slysze, ze wygladam na wczesne 30, gora 35.

Tyle, ze teraz image jest jak najmniej makijazu, naturalny wyglad, odwieczny blond zgodnie z naturalnym. Rzucilo sie palenie, cera sama sie zregenerowala/ odmlodniala. Styl quasi sportowy i blisko natury. Makijaz musi byc niewidoczny, z oostrym od razu widac wiek- rysy twarzy sie wyostrzaja.



No tak. Jesli sie nigdy nie nosilo nietypowych rzeczy w mlodosci to mozna nic nie zmieniac... Ja lubilam eksponowac nogi a teraz w strojach sprzed lat wygladalabym jak prosto spod latarni...

I ze rysy sie wyostrzaja to tez prawda :D
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2018-05-08 22:32:45 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Jesli 40 to nowe 30, a 50 to nowe 40, to dlaczego piatek nie moglby byc nowyn czwartkiem? ; ) :8


https://fabbiosa.com/lbmkt-2466-rsap-auog-here-is-how-50-year-old-women-in-different-countries/?utm_source=family&utm_medium=rpost&utm_campaign=dp

Polka wyglada najlepiej: )

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 08-05-2018 22:34 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,