MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Styl, wyglad, osobowosc a uplywajace lata

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 24

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2018-05-07 17:26:13 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Ja jakies dwa lata temu przestalam czesac sie z hipisowskim przedzialkiem posrodku glowy z czasow gdy oboje z bratem nawzajem identycznie podcinalismy sobie dlugie wlosy w kuchni w rodzinnym domu za mlodu. Po prostu uznalam patrzac na zdjecia ze po przytyciu i przy uciekajacych latach coraz gorzej z tym hipisowskim wygladem mi bylo, nie do twarzy. Dlatego podziwiam niektore osoby na forum ktore po czterdziestce w ogole sie jakby nie... nie powaznieja zewnetrznie ze tak powiem.

Kto jeszcze mial ta sama fryzure przez 20 lat?

No I jeszcze. Czy naprawde zmiana image'u jest nieunikniona w pewnym wieku?
Zeby jako tako wygladac?

I jeszcze jedno pytanie. Czy znacie kogos pracujacego jako stylista? Kiedys chyba byly opcje w duzych sklepach umowic sie ze stylistka? Chyba to umarlo?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #2 Ocena: 0

2018-05-07 17:31:09 (6 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Ja od czasow nastolenich nosze boba W roznych wariacjach. Przedzialek z mojej lewej strony. Wlosy farbuje na rozne kolory, ale fryzura pozostaje ta sama.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #3 Ocena: 0

2018-05-07 17:56:17 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-07 17:31:09, Turefu napisał(a):
Ja od czasow nastolenich nosze boba W roznych wariacjach. Przedzialek z mojej lewej strony. Wlosy farbuje na rozne kolory, ale fryzura pozostaje ta sama.


Jedna z najgenialniejszych fryzur, bob. Bardzo twarzowy. :)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

berenika

Post #4 Ocena: 0

2018-05-07 18:05:15 (6 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Moja corka l.9 pare dni temu: mamo jestes taka stara( 40l.) dlaczego ciagle probujesz wygladac ladnie?😨 moze nie warto niczego zmieniac😂
...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2018-05-07 18:29:13 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-07 18:05:15, berenika napisał(a):
Moja corka l.9 pare dni temu: mamo jestes taka stara( 40l.) dlaczego ciagle probujesz wygladac ladnie?😨 moze nie warto niczego zmieniac😂


:-]

No tak. Dobrze czasem nie mieć dzieci, żeby nie słyszeć brutalnej prawdy.


Cytat:

2018-05-07 17:26:13, KatyD napisał(a):
Dlatego podziwiam niektore osoby na forum ktore po czterdziestce w ogole sie jakby nie... nie powaznieja zewnetrznie ze tak powiem.


No I jeszcze. Czy naprawde zmiana image'u jest nieunikniona w pewnym wieku?
Zeby jako tako wygladac?

I jeszcze jedno pytanie. Czy znacie kogos pracujacego jako stylista? Kiedys chyba byly opcje w duzych sklepach umowic sie ze stylistka? Chyba to umarlo?



To ja chyba jestem jedna z tych osób, co nie poważnieją zewnętrznie i wewnętrznie :-8

Lubię moje glany, choć zdarza mi się nosić buty na obcasie. Odkąd pamiętam włosy farbuje na czarno. Czasem ktoś próbuje mnie namówić na blond. Ja jednak mam wrażenie, ze czarny to mój kolor i gdybym się machnęła na blond to wyglądałabym ze swoja "urodą" jak panie z pod latarni :-] Wolę więc zaoszczędzić innym i sobie tych doznań. Mnie blond nie pasuje.

Lubię dziwne czapki, choc już rzadziej je nosze. Filcowe czapki retro. Nie trawię złotej biżuterii. Jeśli czymś już mam się ozdabiać to musi to być cos unikalnego , z rękodzieła i najlepiej, żeby było duże.
Poważnieć wewnętrznie też nie poważnieje :-) Lubię czasem fałszować w sklepie czy afiszować się z moim niebieskim miśkiem. Czasem lubię skakać po kałużach czy robić inne, już podobno mało pasujące do mojego wieku rzeczy.

Jeśli chodzi o stylistkę to nie znam, choć z ciekawości bym się wybrała. Wiem, że jak będę z wizyta w Polsce to odwiedzę makijażystkę.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #6 Ocena: 0

2018-05-07 18:39:53 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Złota biżuteria :-!

Ja nigdy nie zrozumiem brunetek, które się przerabiają na blondynki :-8 Natura dając kobiecie/ mężczyźnie niebieskie oczy w ciemnej oprawie była bardzo łaskawie doskonała! *THUMBS UP*
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

berenika

Post #7 Ocena: 0

2018-05-07 18:44:07 (6 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Cytat:

2018-05-07 18:29:13, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2018-05-07 18:05:15, berenika napisał(a):
Moja corka l.9 pare dni temu: mamo jestes taka stara( 40l.) dlaczego ciagle probujesz wygladac ladnie?😨 moze nie warto niczego zmieniac😂


:-]

No tak. Dobrze czasem nie mieć dzieci, żeby nie słyszeć brutalnej prawdy.


Cytat:

2018-05-07 17:26:13, KatyD napisał(a):
Dlatego podziwiam niektore osoby na forum ktore po czterdziestce w ogole sie jakby nie... nie powaznieja zewnetrznie ze tak powiem.


No I jeszcze. Czy naprawde zmiana image'u jest nieunikniona w pewnym wieku?
Zeby jako tako wygladac?

I jeszcze jedno pytanie. Czy znacie kogos pracujacego jako stylista? Kiedys chyba byly opcje w duzych sklepach umowic sie ze stylistka? Chyba to umarlo?



To ja chyba jestem jedna z tych osób, co nie poważnieją zewnętrznie i wewnętrznie :-8

Lubię moje glany, choć zdarza mi się nosić buty na obcasie. Odkąd pamiętam włosy farbuje na czarno. Czasem ktoś próbuje mnie namówić na blond. Ja jednak mam wrażenie, ze czarny to mój kolor i gdybym się machnęła na blond to wyglądałabym ze swoja "urodą" jak panie z pod latarni :-] Wolę więc zaoszczędzić innym i sobie tych doznań. Mnie blond nie pasuje.

Lubię dziwne czapki, choc już rzadziej je nosze. Filcowe czapki retro. Nie trawię złotej biżuterii. Jeśli czymś już mam się ozdabiać to musi to być cos unikalnego , z rękodzieła i najlepiej, żeby było duże.
Poważnieć wewnętrznie też nie poważnieje :-) Lubię czasem fałszować w sklepie czy afiszować się z moim niebieskim miśkiem. Czasem lubię skakać po kałużach czy robić inne, już podobno mało pasujące do mojego wieku rzeczy.

Jeśli chodzi o stylistkę to nie znam, choć z ciekawości bym się wybrała. Wiem, że jak będę z wizyta w Polsce to odwiedzę makijażystkę.



Ewka zrob sie na rudo bo wredna jestes😂
Ja dobrze sie czuje sama ze soba, nawet jezeli najepszy stylista powie mi ze powinnam zalozyc rurki i tak ubiore moje bootcut jeans😛

...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-05-07 18:49:11 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-07 18:44:07, berenika napisał(a):


Ewka zrob sie na rudo bo wredna jestes😂




I Ty Brustusie :-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

berenika

Post #9 Ocena: 0

2018-05-07 18:51:17 (6 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Cytat:

2018-05-07 18:49:11, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2018-05-07 18:44:07, berenika napisał(a):


Ewka zrob sie na rudo bo wredna jestes😂




I Ty Brustusie :-]


Tak i ja😂
...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #10 Ocena: 0

2018-05-07 18:51:36 (6 lat temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Ja nadal mam ta sama fryzure co 20 lat temu- dlugie proste wlosy, malowane w rozne odcienie czeerwieni, wisni lub fioletu- tylko kiedys bylu ponizej pasa, teraz do polowy plecow.
Ale najbardziej duma jestem z faktu, ze pasuja na mnie ubrania, ktore nosilam w 8 klasie podstawowki (!)- w ubiegym roku przez przypadek podczas niezaplanowanego wyjazdu do PL trafila mi sie obrona doktoratu brata ciotecznego- nic tam nie mialam, ani tez czasu zeby kupic. Wygrzebalam z szafy sukienke, w ktorej zdawalam egzaminy do liceum!!! lezala jak ulal :). A ze klasyczna "mala szara", szyta na miare jeszcze przez moja Babcie to wygladalam na tyle dobrze, ze ja sobie przywiozlam do UK i czasem zakladam do pracy :)

Stylisty unikam- kiedys sobie zafundowalam makijaz profesjonalny- nie poznalam sie w lustrze i pani zmywala dluzej chyba niz robila.
A i jeszcze kiedys mialam sesje zdjeciowa, pokazalam zdjecia Dziadkowi: -
-"popatrz jakie ladne, prawda?"
-"no bardzo. A ktora to kolezanka bo sobie nie przypominam?"
Lubie wygladac jak wygladam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,