MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Poparzona..

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Demiqa

Post #1 Ocena: 0

2013-12-24 01:11:30 (10 lat temu)

Demiqa

Posty: 117

Kobieta

Z nami od: 26-10-2013

Skąd: Manchester

Kupilam lokowke Jumbo Phil Smith w Sainsbury sainspirowana recenzja z netu.
Jako,ze prostownica kolow robic nie umiem a z maly lokowek nie lubie lokow stwierdzilam ze ta najlepsza bedzie.

Wlaczylam poczekalam az przestanie migac swiatelko( czyli,ze jest gotowane jak napisali w instrukcji).
Wlosy mialam wszystkie zawieniete do gory i zaczelam od dolu pierwszy lok. Obrcilam i zeby lokowka byla zdala od skory odwrocilam ja i niechcacy dotknelam tym ''clip'' skory szyji. Myslalam,ze z bolu padne. Zrz wylaczylam pod wode itp.
Drugi dzien wyglada tragicznie kolko na szyji-rane dolsownie od poparzenia:( I nie ze ta gruba koncowka ale ta ktora raczej nie pownna sie tak nagrzac.
Mialam wiele lokowek i zadna tak sie nagrzala(to znaczy sama czesc lokujaca tak ale nie ta koncowka przy ktorej sie zaraz lapie.

Takze dziewczyny ostrzegam przed ta lokowka.
Ja swieta spedze na kremie anytseptycznym i plastrze na szyji :(

Lokowka jest tak duza,ze ciezko ja trzymac daleko zreszta zebt uzyskac efekt musi byc blizej skory a przez to,ze nagrzewa sie tak bardzo to neistety nie mozliwe jest zebym uzyskala efekt jak na zdjeciu bez nastepnego poparzenia.

Ja sie nadzialam wiec uwazajcie i wy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2013-12-24 04:15:22 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Demiqa

Post #3 Ocena: 0

2013-12-24 11:21:35 (10 lat temu)

Demiqa

Posty: 117

Kobieta

Z nami od: 26-10-2013

Skąd: Manchester

Dzisiaj zadzwonilam do sainsbury i kazali przyniesc bo na pewno jest cos nie tak.


Ale czemu boska???

Normalna lokowka jest goraca gdzie powinna byc a nie na koncowce gdzie dotykasz!!!

Przeciez trzeba ja palcami dotkanac prawda?? Jak zawiniesz wlosy ''boski''???

Ja nie mowie ,ze dotknelam goraca czescia tylko ta ''clip'' koncowka gdzie trzymasz i zawijasz wlosy. Przeciez nie bede w rekawicach wlosy zawijac!! Zreszta,zeby dobrze nakrecic wlosy musi byc blizej skory glowy (nie dotykac ale byc w pewnej odleglosci) tutaj nie bylo mowy o tym bo byla tak goraca,ze bylo za cieplo zey trzymac nawet w okolocy 5 cm.

Uyzwam prostownicy i innych lokowek przez lata, nigdy sie z taka nie spotkalam.

Powidzieli,ze cos jest nie tak bo ta czesc nie powinna byc w ogole goraca mam przyniesc i zlozyc complaint letter ze zdjeciami i rachunkiem.

[ Ostatnio edytowany przez: Demiqa 24-12-2013 11:25 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Markywee

Post #4 Ocena: 0

2013-12-24 12:34:39 (10 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

JS complaints zwykle traktuje poważnie. Zdjęcie sprzętu, zdjęcie poparzenia itd itp.

Raczej na tym nie stracisz...
Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Demiqa

Post #5 Ocena: 0

2013-12-24 18:51:13 (10 lat temu)

Demiqa

Posty: 117

Kobieta

Z nami od: 26-10-2013

Skąd: Manchester

Oddaje lokowke i chce tylko refund, zdjecie poparzenia im wysle zeby jeszcze raz sprawdzili swoje lokowki bo albo ja trafilam na jakas bardzo zla albo sa poprostu wszystkie trefne.

Markywee- ja nic nie chce od nich. Jedynie by wycofali trefne lokowki. Tylko to.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2013-12-24 18:54:33 (10 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2013-12-24 04:15:22, jamesswond0007 napisał(a):
Cytat:

2013-12-24 01:11:30, Demiqa napisał(a):
Kupilam lokowke Jumbo Phil Smith w Sainsbury sainspirowana recenzja z netu.
Jako,ze prostownica kolow robic nie umiem a z maly lokowek nie lubie lokow stwierdzilam ze ta najlepsza bedzie.

Wlaczylam poczekalam az przestanie migac swiatelko( czyli,ze jest gotowane jak napisali w instrukcji).
Wlosy mialam wszystkie zawieniete do gory i zaczelam od dolu pierwszy lok. Obrcilam i zeby lokowka byla zdala od skory odwrocilam ja i niechcacy dotknelam tym ''clip'' skory szyji. Myslalam,ze z bolu padne. Zrz wylaczylam pod wode itp.
Drugi dzien wyglada tragicznie kolko na szyji-rane dolsownie od poparzenia:( I nie ze ta gruba koncowka ale ta ktora raczej nie pownna sie tak nagrzac.
Mialam wiele lokowek i zadna tak sie nagrzala(to znaczy sama czesc lokujaca tak ale nie ta koncowka przy ktorej sie zaraz lapie.

Takze dziewczyny ostrzegam przed ta lokowka.
Ja swieta spedze na kremie anytseptycznym i plastrze na szyji :(

Lokowka jest tak duza,ze ciezko ja trzymac daleko zreszta zebt uzyskac efekt musi byc blizej skory a przez to,ze nagrzewa sie tak bardzo to neistety nie mozliwe jest zebym uzyskala efekt jak na zdjeciu bez nastepnego poparzenia.

Ja sie nadzialam wiec uwazajcie i wy.

Zajebiste*ROFL*
Normalnie jesteś boska. Aż sie popłakałem.


I co w tym takiego smiesznego ??????

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 24-12-2013 18:55 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2013-12-24 19:26:30 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

jamesswond0007, koleżanka nam tu napisała że jest lipnym towarem, poparzona nie napalona.

Więc nie wiem co tu śmiesznego, może jeszcze naleje sobie jednen kieliszek wina *DONT_KNOW*
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Diabolique

Post #8 Ocena: 0

2013-12-24 19:29:31 (10 lat temu)

Diabolique

Posty: 666

Kobieta

Z nami od: 19-09-2013

Skąd: Lorien

Cytat:
Ja sie nadzialam wiec uwazajcie i wy.


Dobra, bedziemy uwazac.

...
Inter arma enim silent leges.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Markywee

Post #9 Ocena: 0

2013-12-24 21:50:03 (10 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

Cytat:

2013-12-24 18:51:13, Demiqa napisał(a):
Oddaje lokowke i chce tylko refund, zdjecie poparzenia im wysle zeby jeszcze raz sprawdzili swoje lokowki bo albo ja trafilam na jakas bardzo zla albo sa poprostu wszystkie trefne.

Markywee- ja nic nie chce od nich. Jedynie by wycofali trefne lokowki. Tylko to.



dostaniesz prawdopodobnie refund + voucher
Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

macadi

Post #10 Ocena: 0

2013-12-24 22:07:57 (10 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

moze lepiej opisac te porywajaca historie w dziale recenzji produktow sprzedawanych w saisbury's?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,