MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Makijaż permanentny w UK

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

eladudzia

Post #1 Ocena: 0

2013-06-09 21:25:19 (11 lat temu)

eladudzia

Posty: 265

Kobieta

Z nami od: 09-06-2007

Skąd: Grays

Cytat:

2013-06-09 19:01:40, greta napisał(a):
a ja sie nie zgodze z toba eladudzia doswiadczenie jest bardzo wazne w takim zawodzie.
to nie zwykly makijaz na impreze czy maseczka na twarz,tutaj doswiadczenie odgrywa wielka role.
jest wiele roznych barwnikow,roznie wychodza na roznych odcieniach skory i np przychodza do ciebie ludzie ktorzy mieli juz taki makijaz i chca odswierzenia,barwnik zaczyna sie utleniac ty nie wiesz jakim kolorem miala ta osoba zrobione przed tym i bez doswiadczenia byloby ci ciezko wybrac odpowiedni barwnik ktory pokryje stary i nie zmieni jego barwy na jakis odjechany.
owszem wpadki zdarzaja sie kazdemu ale doswiadczony lingerista potrafi je skorygowac przy nastepnym spotkaniu.wie jak mieszac barwniki aby uniknac czerwonej lub zielonej barwy przy schodzeniu makijazu.
ja rowniez nie dalabym sobie zrobic makijazu przez kogos kto dopiero skonczyl kurs.
chcialabym zobaczyc kilkanasie prac tej osoby komentarze ludzi zadowolonych(nie anonimowe na stronce ale np osob z facebooka ktore sa zywym przykladem).
np tutaj

https://www.facebook.com/pages/Gabinet-R%C3%B3%C5%BCany/131480490285089



owszem, z dobraniem odpowiedniego barwnika miałabym problem lecz mało osób posiada taki makijaż abym musiała odświeżać. Wolałabym się skupić na brwiach i ustach, bo robienie kresek jest dosyć ryzykowne. Myślę, że mało osób podejmuje się na taki krok.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #2 Ocena: 0

2013-06-09 21:33:42 (11 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

ja mowie o odswierzaniu brwi
oczywiscie kazdy ma swoja teorie ja nadal obstaje przy tym ze wolalabym wybrac sie do kogos z doswiadczeniem niz poczatkujacego.
jedna z glownych zalet makijazu permanentnego jest to ze sie nie rozmazuje,mozna w nim plywac,isc na plaze,wstac rano i odrazu wygladac wyraznie;)
bardzo cenie sobie ta wygode
makijaz wykonany prawidlowo nie wyglada jak przerysowany to bardzo delikatne podkreslenie urody.kreske mam zrobiona na lini rzes sprawia ona wrazenie zageszczenia rzes,oko ma ciemniejsza oprawe.kreski na dole wygladaja podobnie bardzo naturalnie,jesli ide na impreze nakladam eyeliner i podkreslam oko bardzej wyrazna kreska na dole na codzien makijaz permanentny jest jednak wystarczajacy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Basia001

Post #3 Ocena: 0

2014-04-08 08:21:56 (10 lat temu)

Basia001

Posty: 2

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 08-04-2014

Skąd: Bristol

xxxx

Uwaga moderatora: Post edytowany.W.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kate333

Post #4 Ocena: 0

2014-04-13 09:36:02 (10 lat temu)

Kate333

Posty: 1

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 13-04-2014

Skąd: Londyn

xxxxxxxxxxxx

Uwaga moderatora: Post edytowany. W.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

iga35a

Post #5 Ocena: 0

2014-05-16 08:35:06 (10 lat temu)

iga35a

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 14-05-2014

Skąd: Londyn

*ROFL*Witam wszystkich serdecznie. Każda kobiet pragnie być piękna. Taka myślę, ż:-[e jestem. O urodzie decyduje sylwetka, fryzura, modny ubiór dostosowany do sylwetki, zadbane paznokcie i na pewno białe, śliczne zęby. Odpowiedni makijaż odgrywa wielką rolę. Ja robię sobie makijaż zmywalny. Znajoma koleżanka miała defekty na twarzy i ich nie ma, bo zrobiła sobie makijaż trwały. Makijaż permanentny coraz więcej kobiet robi. Mają spokój z malowaniem. Wygląda on tak samo do prawie czterech lat. Ktoś się pytał czy warto zrobić kurs takiego makijażu. Warto- też go sobie zrobię.
[url=]dewalt[/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ewkaszczyg

Post #6 Ocena: 0

2014-05-28 19:35:26 (10 lat temu)

ewkaszczyg

Posty: 28

Kobieta

Z nami od: 23-05-2014

Skąd: Londyn

Nie robiłam nigdy makijażu permanentnego sobie, więc ciężko mi się tak do końca obiektywnie wypowiedzieć, ale osobiście tego nie popieram. Głównie dlatego, że bardzo łatwo jest go zepsuć, tak, że wygląda nienaturalnie. A jakoś nie spotkałam się z takim salonem, który jest w 100% polecany.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2014-05-28 20:47:39 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Jedno jest pewne, Jak widzę czy to w TV czy na ulicy te "poprawiane" permanentnie piękne kobiety to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Często takie śliczne kobiety, a twarz zdeformowana jak ufo, policzka zapadnięte, pod oczami wystają, nic tylko pomalować na zielono i do Roswell wysłać, usta zdeformowane, krzywy uśmiech, mimo że wcześniej miła śliczne równe usta, zdeformowane brwi, nienaturalna mimika...

O zdeformowanych nienaturalnie biustach już nie wspomnę.
Okropieństwo.:-?

I najgorsze ze to wszytko zapłacone. *NO*
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

wafelek1

Post #8 Ocena: 0

2014-05-29 02:16:44 (10 lat temu)

wafelek1

Posty: 112

Kobieta

Z nami od: 10-12-2013

Skąd: lwow

Cytat:

2013-06-09 18:00:53, eladudzia napisał(a):
Cytat:

2013-06-09 17:06:22, grzes-24 napisał(a):
10-15 min i 160f lub więcej - niezła fucha

wierz mi, że dłużej to trwa niż 10-15 minut. Co do doświadczenia, to dziewczyny nie zgodzę się z Wami. Ilu na rynku jest fryzjerów partaczy czy beznadziejnych kosmetyczek? Od fryzjera zawsze zadowolone wychodzicie? Sama znam jedną kosmetyczkę, która pracuje w profesjonalnym salonie kosmetycznym i wiedzę ma dużo mniejszą ode mnie i ja, jako samouk, lepiej wiele rzeczy zrobiłabym niż ona. Nie mam szkół ukończonych w tym kierunku ani kursów, a wiele więcej potrafię niż niektóre osoby pracujące w salonach. Więc sorry dziewczyny ale to umiejętności są najważniejsze a nie doświadczenie. To nie gotowanie. Poza tym, nawet profesjonalistom zdarzają się wpadki. Jest to nieuniknione w takich zawodach.



Same znieczulenie okolo 30min. wykonanie brwi tez zalezy jaka jest skora
jaka klientka ,no liczmy taka srednia okolo 30-45 minut to juz masz brwi.

tak samo kreski ,znieczulenie 30min. i kreski gora ,dol okolo 30-45 min. i tez wszystko zalezy od klientki
to wszystko srednia przyblizona*STOP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

wafelek1

Post #9 Ocena: 0

2014-05-29 02:20:57 (10 lat temu)

wafelek1

Posty: 112

Kobieta

Z nami od: 10-12-2013

Skąd: lwow

Cytat:

2014-05-28 20:47:39, krakn napisał(a):
Jedno jest pewne, Jak widzę czy to w TV czy na ulicy te "poprawiane" permanentnie piękne kobiety to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Często takie śliczne kobiety, a twarz zdeformowana jak ufo, policzka zapadnięte, pod oczami wystają, nic tylko pomalować na zielono i do Roswell wysłać, usta zdeformowane, krzywy uśmiech, mimo że wcześniej miła śliczne równe usta, zdeformowane brwi, nienaturalna mimika...

O zdeformowanych nienaturalnie biustach już nie wspomnę.
Okropieństwo.:-?

I najgorsze ze to wszytko zapłacone. *NO*




Dobrze ze nie makijarz permanentny je nie szpeci *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,