MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zdobimy paznokcie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

Str 4 z 21

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

perfekcja

Post #1 Ocena: 0

2012-08-23 09:05:19 (12 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

Tak w ogole, jak juz mowimy o paznokciach, to ja na przyklad tipsom i innym takim mowie stanowcze NIE. Mialam 2 razy w zyciu i byla to porazka. Zaraz po nalozeniu jeszcze jakos to wygladalo, ale po tygodniu juz do d..., mimo, ze probowalam je reanimowac roznymi lakierami. A jak po zdjeciu zobaczylam swoje paznokcie... o mamuniu...
W kazdym razie chcialam napisac, ze moim zdaniem paznokcie, jakie nosi brookaciki sa najfajniejsze. Ladna, zadbana dlon, fajnie opilowany paznokiec, a nie dlugi szpon. Do tego ciekawy pomysl na pomalowanie i wszystkie tipsy moga sie schowac.

po edycie:
w niedziele mam zamiar wyprobowac te wodne cuda. Powiedzcie mi dziewczyny czy probowalyscie juz? Bo troche mi oklejanie ta tasma nie lezy, a ona mowi w tym filmiku, ze mozna posmarowac paluchy wazelina, tam gdzie maja zostac czyste. I ja chyba tak sprobuje.

[ Ostatnio edytowany przez: perfekcja 23-08-2012 09:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

brookaciki12

Post #2 Ocena: 0

2012-08-23 09:21:00 (12 lat temu)

brookaciki12

Posty: 1085

Kobieta

Z nami od: 26-07-2011

Skąd: D

Dziekuje bardzo za mile slowa :-)

Powiem szczerze ze od zawsze staralam sie miec "ladne" paznokcie, jakis czas temu regularnie nosilam zele,czy akryle, (w mojej galerii nawet mam jedno ze starszych zdjec na ktorych widac paskudy) tteraz nastala moda na naturalne pazurki, pomijam oczywiscie to jak wygladaly moje paznokcie po sciaganiu :-( ale zaraz hyc i mialam kolejne,, teraz jestem na etapie zapuszczania i wzmacniania wlasnych, mam ochydny ksztalt paznokcia, ale zaczyna to juz wygladac coraz lepiej :-) narazie jeden krotrzy drugi dluzszy, ale wiem ze warto !!

Co do metody na wode to dzisiaj mam zamiar wyprobowac, w sobote mam male spotkanie rodzinne wiec trzeba cos ciekawego maznac na paznokciu.
Jak juz zrobie te esy-floresy to wrzuce zdjecie, ciekawe czy to faktycznie takie latwe jak pokazali na filmiku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

brookaciki12

Post #3 Ocena: 0

2012-08-23 11:06:38 (12 lat temu)

brookaciki12

Posty: 1085

Kobieta

Z nami od: 26-07-2011

Skąd: D

Drogie panie, niestety nie udalo mi sie pomalowac paznokci metoda wodna:-( zdecydowanie wymaga to duzej wprawy, ja dzis chyba nie mam nerwow do tego, ale nie bede sie poddawac ! napewno na dniach jeszcze podejme niejedna probe ;-)

Natomiast moja stylizacja na dzis wyglada tak:
Obrazek

Obrazek

Wykorzystalam do tego metode gabkowa na trzy (ktos wczesniej wklejal link z YT) oprocz tego u nasady maznelam jaskrawy pekajacy pomarancz przy peknieciach delikatnie maznelam czarnym, warto przy nasadzie uzywac pekajacych lakierow, bo pozniej bardzo latwo schodzi ze skory ;-)

edit:jeszcze dodam ze pod spod polozylam perlowy, na zdjeciu jednak slabo widac przeswit, ale uwierzcie, efekt jest zadowalajacy

Ewela - ja ciagle czekam na Twoje zygzaczki :-]:-]

[ Ostatnio edytowany przez: brookaciki12 23-08-2012 11:12 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2012-08-23 11:20:39 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

brookaciki12

Post #5 Ocena: 0

2012-08-23 11:33:53 (12 lat temu)

brookaciki12

Posty: 1085

Kobieta

Z nami od: 26-07-2011

Skąd: D

No juz niedlugo mi sie tez czasowa sfawola ukroci, powrot do pracy :-) jednak puki mam czas to szaleje, teraz w ciagu dnia moge sobie malowac w spokoju, niedlugo znow zaczne wieczorami szukac wolnej godzinki :-)

w weekend planuje zakup nowych kolorkow, lato sie konczy, czas sie przerzucic na jesienne barwy, w zwiazku ze znacznie ukroconym budzetem bede musiala szukac lakierow w przedziale 1f-2f za sztuke, ale mam sklepik w ktorym mozna kupic dobre lakiery z przeceny - moj raj :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

perfekcja

Post #6 Ocena: 0

2012-08-23 11:45:38 (12 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

Ja tez czesto maluje pazury, bo mam taka prace, ze ludzie patrza mi na rece i gdybym miala kupowac same drogie lakery, to bym poszla z torbami. Czasem sobie wypatrze na ebayu jakas okazje markowa, ale najczesciej kupuje w body care. Tam sa po 99 pensow i kolorow maja dziesiatki i dosc duze sloiczki. Czesto maluje pierwsza warstwe jakims jednoitym kolorem i na to nakladam kontrastujacy brokat.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2012-08-23 11:56:24 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

brookaciki12

Post #8 Ocena: 0

2012-08-23 12:06:22 (12 lat temu)

brookaciki12

Posty: 1085

Kobieta

Z nami od: 26-07-2011

Skąd: D

Cytat:

2012-08-23 11:56:24, ewelazk napisał(a):
ja jak nie mam duzo czasu to maluje dwoma kolorami, na skos i pomiedzy te kolory nakladam cienka czarna linie, lub zlote kropeczki, najczesciel lacze 2 niebieskie lub roz z czerwienia


bardzo mi sie podoba polaczenie rozu i czerwieni, albo szarego i blekitnego, brazowego i blekitnego :-) tez jak nie mam duzo czasu to tak maluje, do tego kreska oddzielajaca zazwyczaj tez czarna, albo jakas ciemna.. szkoda ze nie wyszlo mi dzis z ta woda :-( myslalam ze to prostsze, albo moze ja robie cos nie tak, w kazdym razie jak ktorejs z Was sie uda to dzielcie sie szczegolami jak to zrobilyscie :-W

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2012-08-23 12:09:53 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosiaczek3006

Post #10 Ocena: 0

2012-08-23 12:35:38 (12 lat temu)

gosiaczek3006

Posty: 2554

Kobieta

Z nami od: 20-12-2010

Skąd: Crewe

A ja dodam od siebie,ze chodzbym na glowie stawala to poza tipsami nic na moich paznokciach sie nie trzyma...od ok 7 lat mam tipsy z przerwa ok roku...coz z tego ,ze doprowadzilam sobie plytke do super wygladu,paznokcie rosly szybko jak lakier na nich trzyma sie do pierwzego mycia garow:-?Musialabym lezec i pachniec....a tu niestety non stop mycie ,sprzatanie,pranie itd:-? Szlag mnie trafial jak patrzylam na wymalowane paznokcie u innych kobiet..tazze wrocilam do tipsow:-)
...Jesli dozyjesz 100 lat,to ja chce zyc 100 lat minus jeden dzien,zebym nigdy nie musiala zyc bez Ciebie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,