MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Operacja nosa

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2015-09-29 10:10:38 (9 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2015-09-29 07:41:41, wyspianka napisał(a):
Dla mnie najgorsza rzecza z operacji nosa to byl bol pooperacyjny...


To ciekawe, bo akurat nos wcale tak po operacji nie boli.



Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2015-09-29 10:14:02 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2015-09-29 19:59:19 (9 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2015-09-29 10:10:38, galadriel napisał(a):
Cytat:

2015-09-29 07:41:41, wyspianka napisał(a):
Dla mnie najgorsza rzecza z operacji nosa to byl bol pooperacyjny...


To ciekawe, bo akurat nos wcale tak po operacji nie boli.






Nie ze wzgledow kosmetycznych ale ze skierowania lekarza mialam operacje, i o dziwo bolalo dosyc solidnie po operacji. Porownalabym to do polaczenia ciosu od Tysona w nos z nawalnica grypy/przeziebienia.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2015-09-29 20:09:19 (9 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ada ja tez mialam operacje plastyczna nosa. Oczywiscie jakies tam tabsy nastepnego dnia sie bralo, ale ogolnie bardzo szybko przeszlo. Spodziewalam sie gorszego bolu.

W sumei zadnych przykrych niespodzianek ani przewleklego bolu nie pamietam. Opuchlizna pare tygodni i cos a'la gips* chyba kilka dni tylko. Oczywiscie nos nadal mi sie nie podoba, ale jesli znow sie zdecyduje to juz tylko na korekte czubka nosa, nie kosci. Tansze i nawet nie robia tego pod narkoza. Moze cos ci skopali, ze cie bolalo? Choc z tego co pamietam pisalas, ze to byla przegroda, moze to jakas bardziej skomplikowana procedura, czy cos.

Tez pamietam zdziwilo mnie to, ze nos nie boli. Podobno operacja powiekszania biustu jest bolesna bardziej (dluzej po operaccji boli) ale tego nie mam zamiaru sprawdzac na sobie.

* taki jakis opatrunek raczej nie gips w scislym znaczeniu jak na nodze np. ; plus tampony w dziurkach od nosa przez 1 dzien jakos tak, tyle co pamietam.

Pamietam mnie tez to zdziwilo, ale pozytywnie jak mi lekarz powiedzial, ze po operacj nos nie boli jak by sie czlowiek spodziewal. No i potem sie przekonalam, ze mial racje.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 29-09-2015 20:18 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2015-09-29 20:20:37 (9 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Kolezance usuwali czubek nosa w sumie sama chrzastka i tez nie narzekala na bol, ale jesli majstruja cos przy kosci to juz inna historia.




Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2015-09-29 20:25:27 (9 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ja mialam wlasnie przy kosci majstrowane. Gdyby to byly sciegna, miesnie to bylo bolalo podobno. Tak mi tlumaczyl lekarz. Choc teraz juz nie pamietam dokladnie co tam mowil.

Ja tez chce chrzastke teraz zmienic. To jest latwiejszy zabieg podobno. Kosztowalo to cos kolo 5-tki wtedy (sam czubek nosa), ja placilam 8 tys w Pl (operacja w narkozie), ale to bylo pare lat temu.

Ja wole zrobic tu w Uk. Nie bylam zadowolona ani z operacji w Pl, ani z efektu, ani ze standardu, a to prywatna klinika przeciez. No i wiadomo, teraz musze poprawiac, a mogli zrobic za jednym zamachem. O to im pewnie chodzi w Pl, zeby klient wrocil. Takiego wala! :-8

* natomiast po tej operacji mam cos w rodzaju reumatyzmu, tzn czuje w kosciach (nosa) jak mnie lupie na deszcz, czyli prawie non stop- tego tez sie nie spodziewalam i nikt nie ostrzegal, ale moze dlatego, ze w Pl jest inny klimat, suchy a nie taki artetyczny- mokry przez wieksza czesc roku: D

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 29-09-2015 20:32 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-09-29 20:51:10 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kulbatka

Post #8 Ocena: 0

2015-12-23 09:07:40 (8 lat temu)

kulbatka

Posty: 2

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 16-12-2015

Skąd: Londyn

spam

Uwaga moderatora: (11+1)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Billewicz90

Post #9 Ocena: 0

2016-07-27 19:25:50 (8 lat temu)

Billewicz90

Posty: 4

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-06-2016

Skąd: London

Spamowalem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

atolia

Post #10 Ocena: 0

2017-06-17 22:41:56 (7 lat temu)

atolia

Posty: 4

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 17-06-2017

Skąd: warrington

spam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,