MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kosmetyki polecam/odradzam

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 43 z 47 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 ] - Skocz do strony

Str 43 z 47

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2018-03-19 14:09:10 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Ktos moze mial do czynienia z kosmetykami Valcena, opinie, wrazenia?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-06-04 15:20:29 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Szukam dobrego specyfiku do ciała. Czegoś co przy stosowaniu diety i ćwiczeń pomogłoby zachować elastyczność skóry. Jakieś podpowiedzi ?

Chyba kupię też jakąś szczotkę do masowania skóry, żeby nadać jej jędrność. Tu też mile widziane sugestie.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #3 Ocena: 0

2018-06-04 17:02:36 (6 lat temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Jak wytrzymasz to codziennie zimno- gorace prysznice na brzuch, uda I ramiona, dobry peeling ujedrniajacy masowany rekawica do masazu 2xtyg i balsam. Ja uzywam Vichy od lat, jestem zadowolona ale moze sa lepsze w tej cenie. Prysznice sa upierdliwe troche bo zeby byl jakis efekt to ok minuta zimny, potem goracy, okreznymi ruchami prysznice pod duzym cisnieniem na kazda czesc ciala trzeba powtorzyc ze 3 razy. To zajmuje duzo czasu, do zmiany temp mozna sie przyzwyczic. Widac efekt gdzies po 3 tyg ale niestety znika jak tylko przestajesz

[ Ostatnio edytowany przez: dominikana36 04-06-2018 17:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-06-04 17:11:09 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ten zimny prysznic mnie mało podnieca, ale jak nie będzie innego wyjścia to trzeba się będzie przełamać. Gdzieś czytałam ze peeling z fusów po czarnej kawie jest dobry. Dzięki Dominikana za podpowiedz.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcel40

Post #5 Ocena: 0

2018-08-26 18:08:52 (6 lat temu)

marcel40

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 26-08-2018

Skąd: nie wiem

A kwas hialuronowy, aplikowany na skóre, jest skuteczny?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

terefereqq

Post #6 Ocena: 0

2018-10-03 11:55:18 (6 lat temu)

terefereqq

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 27-11-2012

Skąd: Bedford

Cytat:

2018-06-04 17:11:09, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Gdzieś czytałam ze peeling z fusów po czarnej kawie jest dobry.


Cześć,
EFKA ja już od wielu lat robię sobie raz w tygodniu peeling kawowy (fusy+cukier brązowy lub sól kamienna+trochę oliwy z oliwek+ żółtko+jakiś żel do mycia w sumie można dodawać co się chce)dla mnie rewelacja i uwierz mi wyglądam na 10 lat mniej niż mam :-D
Co do kremów do twarzy to mam b.kłopotliwą wrażliwą sucho-mieszaną cerę i zawsze kupowałam Nivea bo nie działo mi się nic z cerą przykrego. Koleżanka kiedyś poleciła mi krem AA i na próbę kupiłam i zakochałam się( AA Clinical lift i mezzolaser) niestety clinical lift od niedawna zamienili na inne kremy i nie jest już tak bosko nawilżający jak tamten ale jest dobry.
Do ciała do głównie czerwonego Garniera czasami masło z Body shop ale mam swędzonko po nim jak za często. No i Ziaję oczywiścię także do MYCIA ciała Eucerin shower oil ph 5
Paznokcie- Sally Hansen Vitamin E nail & cuticle oil, rybki keratynowe nie chciało mi się grzać olei i moczyć wolę wmasowywać to jw. no i raz na jakiś czas maniciure japoński.
Włosy-Olejowanie olejkami Khadi, maska do włosów Kallosa keratynowa i shampon p.wypadniu i odżywka Babuszki Agafi
Takie są moje ulubione kosmetyki.
I oczywiście szukam dobrej szczotki do masaży poprszę o sprawdzone polecenia :):-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-10-03 12:38:23 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-10-03 11:55:18, terefereqq napisał(a):


Cześć,
EFKA ja już od wielu lat robię sobie raz w tygodniu peeling kawowy (fusy+cukier brązowy lub sól kamienna+trochę oliwy z oliwek+ żółtko+jakiś żel do mycia w sumie można dodawać co się chce)dla mnie rewelacja i uwierz mi wyglądam na 10 lat mniej niż mam :-D

Włosy-Olejowanie olejkami Khadi, maska do włosów Kallosa keratynowa
I oczywiście szukam dobrej szczotki do masaży poprszę o sprawdzone polecenia :):-]


Do peelingu z kawy musze wrócic. Jakis czas robilam, ale potem ciagle cos wypadalo i jakos nie moglam sie zorganizowac, zeby poswiecic dla siebie ten ekstra czas i masowac sie tym peelingiem. Postaram sie zmobiliowac.

Odnosnie wlosow mam fiola. Ja, obecnie raz na tydzien wcieram olej kokosowy.
Ta maske Kallosa tez uzywam. Uzywam tez Olaplex.

O tych olejkach mowisz?
Obrazek

Nie probowalam. Warto?

Szczotki mam 3 w sumie do ciala. Jedna kupowana na ebay. Wielki blad. Tak twarda, ze sobie mozna krzywde zrobic. Mam jeszcze jedna, ale nie ma na niej nazwy firmy. Kupowalam we Francji. Mam tez jeszcze takie cos i jestem z tego zadowolona

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

terefereqq

Post #8 Ocena: 0

2018-10-03 19:19:16 (6 lat temu)

terefereqq

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 27-11-2012

Skąd: Bedford


Odnosnie wlosow mam fiola. Ja, obecnie raz na tydzien wcieram olej kokosowy.
Ta maske Kallosa tez uzywam. Uzywam tez Olaplex.

O tych olejkach mowisz?
Obrazek

Nie probowalam. Warto?

Szczotki mam 3 w sumie do ciala. Jedna kupowana na ebay. Wielki blad. Tak twarda, ze sobie mozna krzywde zrobic. Mam jeszcze jedna, ale nie ma na niej nazwy firmy. Kupowalam we Francji. Mam tez jeszcze takie cos i jestem z tego zadowolona

Obrazek



Z olaplexem uważaj! Nie powinno się zbyt często go stosować a już na pewno niewłaściwie co niszczy włosy i widać to z daleka.
Tak o takich Khadi. Khadi są przeróżne musisz dobrać ten właściwy ja najbardziej lubię taki zielony jest to mieszanka różnych olejów w jednym.Najmniej lubię ten Vitalising-ciężko zmyć włosy są oblepione.
Nie polecam zdecydowanie !! tego Holywood castor oil nic nie daje poza tym, że trudno go zmyć (ale już wiem jak) hehe

Ta szczotka mnie zastanawiała ale nie wiem czy mam tyle siły by nią się masować *ROFL* chyba prędzej by mi ręce odpadły:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

terefereqq

Post #9 Ocena: 0

2018-10-03 19:29:04 (6 lat temu)

terefereqq

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 27-11-2012

Skąd: Bedford

Cytat:

2018-08-26 18:08:52, marcel40 napisał(a):
A kwas hialuronowy, aplikowany na skóre, jest skuteczny?


Kiedyś stosowałam ( kupowałam na allegro w takich malutkich buteleczkach)i chyba bardziej nawilżyły mi się paznokcie :-] niż skóra, tzn nie było efektu WOW. Jeśli chcesz kwas to koniecznie zaraz po użyciu musisz skorzystać z kremu, inaczej tylko pogorszysz bo sam kwas wysuszy skórę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2018-11-10 23:12:46 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-10-03 19:29:04, terefereqq napisał(a):
Cytat:

2018-08-26 18:08:52, marcel40 napisał(a):
A kwas hialuronowy, aplikowany na skóre, jest skuteczny?


Kiedyś stosowałam ( kupowałam na allegro w takich malutkich buteleczkach)i chyba bardziej nawilżyły mi się paznokcie :-] niż skóra, tzn nie było efektu WOW. Jeśli chcesz kwas to koniecznie zaraz po użyciu musisz skorzystać z kremu, inaczej tylko pogorszysz bo sam kwas wysuszy skórę.


Ja uzywalam (musze dokupic bo mi sie skonczyl) The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 - i chwale sobie, mial dobre opinie w Cosmopolitanie, w porownaniu do innych i duzo drozszych wypadl bardzo dobrze, i przez jakis czas trudno bylo dostac. Napewno tez cena jest zachecajaca. Ogolnie lubie the Ordinary serie.

Obrazek

Ten przynajmniej najlepiej bylo nalozyc i odczekac 15, 20 min przed nalozeniem kremu, czy serum dla lepszego efektu. Kiedys byl fajny artykul w Guardianie jak Koreoanki stosuja minimum 5 stopniowy system oczyszczania i nakladania kosmetykow, a najlepszy niby 15 stopniowy, kiedys mialam gdzies zapisany ten artykul.

Dzisiaj czytalam o nawilzajacych zelach i kupilam Garnier’s Skinactive 3 in 1 Hydrating Aloe Water Jelly, bede testowac.

Obrazek

Korzystal ktos?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 43 z 47 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,