MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kosmetyki polecam/odradzam

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 47 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 45 | 46 | 47 ] - Skocz do strony

Str 3 z 47

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

izabela1967

Post #1 Ocena: 0

2011-06-10 23:38:54 (13 lat temu)

izabela1967

Posty: 810

Kobieta

Z nami od: 11-09-2007

Skąd: Pembrokeshire

Przy wypadających włosach polecam ampułki Vichy Dercos, mają również szampon i lotion z Aminexilem. Polecam także ampułki Placenta - kuracja p/wypadaniu włosów. Przećwiczyłam na własnej córce - efekt był widoczny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nanetka

Post #2 Ocena: 0

2011-06-11 00:59:57 (13 lat temu)

nanetka

Posty: 451

Kobieta

Z nami od: 24-08-2007

Skąd: zagranica

chyba wypróbuje jeden z tych kremów Lancome bo coś nie mogę trafić na dobry krem po kąpieli zawsze mam taka sucha skórę na twarzy i lekkie uczucie pieczenia,ta woda mi nie odpowiada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

misiaczek822

Post #3 Ocena: 0

2011-06-11 08:14:29 (13 lat temu)

misiaczek822

Posty: 135

Kobieta

Z nami od: 24-02-2010

Skąd: manchester

podba mi sie watek... ja polecam szampon i odzywke vichy na suche i zniszczone wlosy, dla mnie rewelacja, farbuje wlosy co 1,5 miesiaca i niestety nie podcinam wlosow zmuszona jestem zapuscic na slub i dziala mam miekkie i lsniace wlosy!!!! i polecam polski balsam eveline na ujedrnianie skory, nie wiem czy dziala na ujedrnianie ale skora po nim jest super nawilzona, nie klei sie i przecudnie pachnie kawa!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anetka_sweet

Post #4 Ocena: 0

2011-06-11 08:51:23 (13 lat temu)

anetka_sweet

Posty: 3321

Kobieta

Z nami od: 15-06-2009

Skąd: Shepton Mallet

jak tusz do rzes to tylko lereal 4D.najlepszy jaki keidykolwiek mialam,z rzesami robi co tylko mi sie zamarzy.ostatnio kolezanka pytala czy to moje rzesy:D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #5 Ocena: 0

2011-06-11 09:11:00 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

queenOfChocolat

Post #6 Ocena: 0

2011-06-11 10:13:46 (13 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

fajny watek, osobiscie polecam kosmetyki z yves rocher, niestety w UK do kupienia tylko on-line, natomiast w Polsce maja siec sklepow. jestem strasznym alergikiem na chemie, czasami nawet najlepsze kremy mnie uczula, natomiast z yr moge polecic wszystko. od balsamu po tusz do rzes.
natomiast od czasu do czasu kupuje inne marki - czesc ze wzgledu na brak dzialania a nawet przysparzania alergii laduje w koszu, lecz z wyprobowanych polecam:
tusz clinique - mialam juz 3 rodzaje i zawsze bylam zadowolona
krem do twarzy comfort relief clinique - super do twarzy suchej, bardzo wydajny
natomiast kazdy plyn do demakijazu z clinique odradzam - albo nie zmywal tuszu albo dawal alergie (cale szczescie ze produkty clinique mozna w kazdej chwili zwrocic ;)
podklad obecnie uzywal biotherm do cery suchej - super wyrównuje koloryt, kilka razy zostalam zapytana czy w ogole mam jakis podklad czy mam tak piekna cere.
do wlosow - na polce mam kilka produktow, co jakis czas uzywam innego, ale najczesciej jest to szampon i odzywka vitamine bomb - naturalny, bez SL i silikonow, nie obciaza wlosow - super do wlosow cienkich.
od czasu do czasu uzywam keraste, z reka na sercu moge polecic radical. kiedys wlosy zaczely mi strasznie wypadac, uzywalam sprey keraste na wypadajace wlosy - dosc drogi bo okolo 50funtow, lecz juz po tygodniu zauwazylam zmniejszenie wypadania. teraz problem znikl.
natomiast na wypadajace wlosy moze warto sprobowac cos takiego: http://www.parkwoodclinic.co.uk/about-us.php
wlasnie kupilam kupon na groupon za 145funtow na 6 miesiecy kuracji, choc wlosy mi juz nie wypadaja, lecz mam bardzo cienkie i bardzo malo..wiec moze cos pomoze ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #7 Ocena: 0

2011-06-11 10:16:13 (13 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Lakeforest po ciazy wlosy wypadaja i to jest naturalne. Zwykle w poczatkowym okresie ciazy robi sie ich wiecej, potem wracaja do normy. W Polsce bralam Belisse, przywiozlam sobie zapasik - roznica na szczotce byla zauwazalna bardzo szybko. Z tym ze na pewno Belissa nie jest zalecana w ciazy, nie wiem jak z okresem karmienia. Co do odzywek, skuteczniejsze sa zwykle to splukiwane.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

martunia2302

Post #8 Ocena: 0

2011-06-11 11:02:33 (13 lat temu)

martunia2302

Posty: 1506

Kobieta

Z nami od: 18-10-2010

Skąd: Londyn

Ja tez mam sucha cere, zwlaszcza szczypie po myciu, a kremik uzywam z garnier essential(zielony).Tani ,ladnie pachnie i buzka jest gladziutka;). Kusza mnie wlasnie kremy z lancome ale nie moge sie zdecydowac jakos :D.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2011-06-11 11:20:48 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2011-06-11 17:34:42 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 47 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 45 | 46 | 47 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,