MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przedłużanie włosów

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dangerous__girl

Post #1 Ocena: 0

2011-03-25 14:08:42 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Cytat:

2011-03-25 13:56:12, Rivil napisał(a):
Ze sie tak dziwnie zapytam. To nie lepiej i taniej sobie zapuscic?

Nawet jak sie zapusci do pasa, to takie rzadkie, dlugie włosy brzydko wygladaja... oczywiscie zdarzaja sie laski co maja ladne dlugie wlosy,ale maja one naturalnie geste, to ladnie wyglada.
No i mi sie swietnie je nosi(poczatki troche dziwnie).
A dla tych co przedluzaja badz maja np ochote przedluzyc, ja bym prawie sie wpierniczyla w bagno8-) bo ja ma uczulenie na metale, nie moge nosic nic co nie jest zlote albo srebrne na szyi,rece,palcu, bo odrazu ma wysypke i jakbym wlasnie zalozyla sobie mikroringi, to bym miala dopiero problem.... zawsze zanim sie je zalozy lepiej sprawdzic czy nie masz uczulenia na metale.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-03-25 14:09:02 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dangerous__girl

Post #3 Ocena: 0

2011-03-25 14:11:27 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Tak jak pisala Galadriel, tipsy chyba juz wyszly z mody, ladne krotkie paznokcie super wygladaja. A zeby piersi powiekszac to chyba jaka glupota, oczwiscie jesli ktos ma deske to jeszcze zrozumiem, ale jak ma sie rozmiar b czy c to jest glupota....

[ Ostatnio edytowany przez: Dangerous__girl 25-03-2011 14:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2011-03-25 14:13:12 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
bo ja ma uczulenie na metale, nie moge nosic nic co nie jest zlote albo srebrne na szyi,rece,palcu, bo odrazu ma wysypke i jakbym wlasnie zalozyla sobie mikroringi, to bym miala dopiero problem.... zawsze zanim sie je zalozy lepiej sprawdzic czy nie masz uczulenia na metale.


aż poszukałam, bo mam te krążki skitrane w szufladzie
mi to wygląda na silikon od środka i jakiś taki plastik na zewnątrz
ale może to i metal miękki jakiś? hmmm...nie wie wiem.

Cytat:
A gdzie jest powiedziane ze to mezowie nakazuja powiekszac zonom biusty?


Chyba nie chodzi o to, że ktoś kogoś zmusza. myśle, że bardziej działa to tak, ze skoro się na to- to facet ślini, to potem kobieta ma kompleksy? Nie wiem, nie zastanawiałam się akurat nad tym nigdy.

Mam w pracy śliczną koleżanke, na prawde jak krolewna z bajki wygląda: błękitne oczęta, drobna buzia, szczupła figurka, no i mały biust do tego. Presja otoczenia, media kreujące taki a nie inny wzór kobiecości- i młoda laska (19 lat) zrobiła sobie operacje biustu- miseczke D. I jest zadowolona, bo mówi, że przedtem miała kompleksy. Pytanie kto jej te kompleksy zafundował?
Dlaczego uwazała, że nie jest atrakcyjna? Na prawde piękna dziewczyna, jak jakaś foto modelka, twarz najlepszych firm kosmetycznych wygląda. A jednak.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 25-03-2011 14:21 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dangerous__girl

Post #5 Ocena: 0

2011-03-25 14:16:34 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Ja wlasnie rozmawialam z fryzjerka jak przyszla i mowi to dobrze ze nie zdecydowalas sie na te ringi. Jest wiele rodzaju tych ringow, jakies metalowe, miedziane i takie tam. Potem moglaby wyskoczyc wysypka na calej glowie.... masakra jak ja nie raz sie skusze i zaloze cos metalowego to potem chodze i tydzien czasu pluje sobie w brode,bo chodze i sie drapie az d krwi.... wrrr....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rivil

Post #6 Ocena: 0

2011-03-25 15:06:11 (13 lat temu)

Rivil

Posty: 2148

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2011

Skąd: Reading

Cytat:

2011-03-25 14:13:12, galadriel napisał(a):

przedtem miała kompleksy. Pytanie kto jej te kompleksy zafundował?
Dlaczego uwazała, że nie jest atrakcyjna?


No wlasnie caly problem tkwi w tym, ze media jak najbardziej to kreuja. Oczywiscie mozna oskarzac faceta, ze sie oglada, ale z drugiej strony, kto tego faceta nauczyl co dobrze wyglada?

Jeszcze inna jest kwestia. Czy jak ide ulica i zauwaze faktycznie ladna dziewczyne to nie wolno mi sie obejrzec i skomentowac?
Skoro ide do galerii a moja Pani bylaby malarka, to chyba normalne, ze bede komentowal inne dziela i pewnie nie jedno mi sie spodoba.
Tu bylem. Rivil Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

Dangerous__girl

Post #7 Ocena: 0

2011-03-25 15:25:16 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Jakby moj facet szedl ze mna i obejrzal sie za jakas laska to bym mu w leb walnela, ja za przystojniakami staram sie nie ogladac, a bynajmniej kiedy moj mezo jest ze mna8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vika23

Post #8 Ocena: 0

2011-03-25 15:42:42 (13 lat temu)

Vika23

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 03-03-2011

Skąd: Londyn

Przedłużyłam sobie włosy raz to było 2 lata temu i raczej nic na to nie wskazyje zebym drugi raz to zrobila. Duzo wlosow mi powypadalo...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2011-03-25 16:08:05 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Jeszcze inna jest kwestia. Czy jak ide ulica i zauwaze faktycznie ladna dziewczyne to nie wolno mi sie obejrzec i skomentowac?


Trudno mi powiedzieć. Jestem tak super laską, że nie mam tego problemu. Zarówno mój mąż jak i kochanek są tak zapatrzeni we mnie, że nie zwracają uwagi na inne kobiety.

:-D8-):-]
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2011-03-25 16:13:32 (13 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ja nie lubie sztucznych włosów u kobiet, bo w najlepszym momencie zostają w ręce :))))

A na serio, raz Beata sobie zrobiła, bo pojechała do artysty fryzjera w galerii, i tak jej fryzurę spierniczył że masakra.
Nie dość że te doczepiane były wyczuwalne gdy się dotyka głowy, to jeszcze pieroństwo co pewien czas odpada, strasznie to nieestetyczne :/
No i jeszcze dodatkowo niszczy włosy.
Wolę naturalne, poczekać niech się wyhodują :)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,