MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przedłużanie włosów

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 30

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dangerous__girl

Post #1 Ocena: 0

2011-03-25 13:21:04 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

MA ktos jakies doswiadczenia, cos proponuje? ja mialam pierwszy raz wlosy przedluzone ok 3miesiecy temu i za miesiac juz bedzie konieczne odnawianie. Koszt ten sam co 3miesiace temu i sie zastanawiam, czy robic czy nie. Placilam 250f. Dodam ze musze miec nowe wlosy. Bo te jeszcze mozna by uzyc no ale coz wygladaja one juz jak wygladaja. sa to podobno prawdziwe wlosy. ALe zastanawiam sie nad włosami słowiańśkimi,macie jakies doswiadczenia? a moze ktos ma namiary gdzie mozna kupic tanio wlos slowiański?

[ Ostatnio edytowany przez: Dangerous__girl 25-03-2011 13:21 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2011-03-25 13:34:11 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
ALe zastanawiam sie nad włosami słowiańśkimi,macie jakies doswiadczenia? a moze ktos ma namiary gdzie mozna kupic tanio wlos slowiański?


Włosy słowiańskie są najdroższe. Chyba wystarczą europejskie (pewnie takie właśnie miałaś?) choć też do najtanszych nie należą;) No, ale to od długości zależy pewnie. Ja do dziś zachowałam gdzieś te kudły, ale na wiosne/ lato raczej bym ich nie przypinała;)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dangerous__girl

Post #3 Ocena: 0

2011-03-25 13:38:19 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

No ja wlasnie mam te europejskie i tak sie wlasnie skundlily:-]A podobno słowianskie mozna nawet 10lat sobie te same doczepiac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2011-03-25 13:44:13 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2011-03-25 13:38:19, Dangerous__girl napisał(a):
No ja wlasnie mam te europejskie i tak sie wlasnie skundlily:-]A podobno słowianskie mozna nawet 10lat sobie te same doczepiac.


Łe tam, wyciąganie kasy tylko. Ja kupiłam wtedy te europejskie i wszystko jest z nimi ok. Zresztą póki co pasuje mi fryzurka z bezczelnie i bezwstydnie odsłoniętą szyją.
O, taka ze mnie ladacznica!
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dangerous__girl

Post #5 Ocena: 0

2011-03-25 13:46:54 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

No tez tak sie wlasnie zastanaiwam czy przedluzac czy nie???? i sama nie wiem, jak sobie podlicze to rocznie wychodzi ok 1000f, bo wiadomo ze to jakies strzyzenie farbowanie... chcialam sobie zagescic to ta sama cena... a czym mialas przedluzane? ja mam keratyna i w sumie sobie chwale, choc juz z 5 pasem zgubilam podczas czesania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2011-03-25 13:54:34 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2011-03-25 13:46:54, Dangerous__girl napisał(a):
No tez tak sie wlasnie zastanaiwam czy przedluzac czy nie???? i sama nie wiem, jak sobie podlicze to rocznie wychodzi ok 1000f, bo wiadomo ze to jakies strzyzenie farbowanie... chcialam sobie zagescic to ta sama cena... a czym mialas przedluzane? ja mam keratyna i w sumie sobie chwale, choc juz z 5 pasem zgubilam podczas czesania.


Ja miałam durne ringi silikonowe (ohydztwo), a potem chciałam tą metodą przyszywania zrobić. Już teraz nie pamiętam ile mnie to kosztowało konkretnie, (ale ja w Polsce pióra zakładałam).
Wspieram polską 'drobną przedsiębiorczość':):):)

w ogóle z długimi, przedłużonymi klakami jest za dużo zachodu- czesać to to w warkocz na noc zaplatać, suszyć po umyciu i jeszcze prostownica na koniec. A tak, mam półkrótkie i kompletnie nic z nimi nie robie. Umyje i same schną, a ścięte są tak, że się same ukladają. W sam raz dla leniwca pospolitego:)

(W jakimś temacie o tych przedłuzeniu włosów już pisałam, ale to dawno było, więc teraz nie znajde pewnie).

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 25-03-2011 13:55 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rivil

Post #7 Ocena: 0

2011-03-25 13:56:12 (13 lat temu)

Rivil

Posty: 2148

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2011

Skąd: Reading

Ze sie tak dziwnie zapytam. To nie lepiej i taniej sobie zapuscic?
Tu bylem. Rivil Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2011-03-25 13:59:59 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2011-03-25 13:56:12, Rivil napisał(a):
Ze sie tak dziwnie zapytam. To nie lepiej i taniej sobie zapuscic?


Utlenianie, czyli szybki proces spalania;)
Włosy rozjaśnione bardzo trudno zapuścić do pasa, bo się kruszą i łamią;)
(są jednym słowem spalone;)

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 25-03-2011 14:00 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2011-03-25 14:00:24 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2011-03-25 14:04:28 (13 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Teraz wszystko co sztuczne w modzie. Wlosy, panokcie, opalenizna, (...)


Niekoniecznie. Tipsy już dawno są niemodne. Paznokcie powinny być krótkie i w ciemnych kolorach.
(Już nie pamiętam czy to lata 60te są, czy 30te;)

Opalenizna, to zależy, jeśli pasuje komuś do typu urody to dlaczego nie? Osobiście wole arystokratyczną, perfekcyjną biel skóry.

A silikon w biuście? Jak ktoś ma męża o takim guście- jej problem.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,