MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wypadanie wlosow

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Postów: 62

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kasionek2002

Post #1 Ocena: 0

2010-05-12 17:39:45 (14 lat temu)

kasionek2002

Posty: 168

Kobieta

Z nami od: 26-02-2010

Skąd: okolice Bristolu

czesc kobitki!
Macie jakies dobre,sprawdzone metody na wypadajace wlosy.Eksperymentuje z odzywkami,roznymi witaminami i cos nic dalej nie pomaga.Co robicie zeby miec zdrowa i puszysta czuprynke??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

midian25

Post #2 Ocena: 0

2010-05-12 18:01:34 (14 lat temu)

midian25

Posty: n/a

Konto usunięte

Kiedyś uzywałam Henna Wax,zalecany przy wypadaniu włosów,naprawdę fajne efekty daje,włosy są ładne i błyszczace,szybciej rosną i rzeczywiście lepiej się trzymają skóry;-)
Kupiłam w bodycare za 99p,w Polsce w aptece takie samo opakowanie ok 50 złotych.
Wygląda identycznie jak polska wersja-
Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: midian25 12-05-2010 18:04 ]

"Gotta move out! Keep him at bay kurrrde"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasionek2002

Post #3 Ocena: 0

2010-05-12 18:12:56 (14 lat temu)

kasionek2002

Posty: 168

Kobieta

Z nami od: 26-02-2010

Skąd: okolice Bristolu

slyszalam cos ostatnio o odzywce WAX niewiem czy akurat o ta chodzi,ale brzmi zachecajaco:)ciekawa jestem czy jest dostepna w superdrug albo boots?dziekuje za wskazowki:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

midian25

Post #4 Ocena: 0

2010-05-12 18:21:58 (14 lat temu)

midian25

Posty: n/a

Konto usunięte

Napewno w jakiejś drogerii na nią trafisz,jedynym minusem jak dla mnie,było to,że włosy po takiej maseczce szybciej się przetłuszczały,pozatym do zapachu też trzeba się przyzwyczaić.
"Gotta move out! Keep him at bay kurrrde"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adka222

Post #5 Ocena: 0

2010-05-12 18:25:14 (14 lat temu)

adka222

Posty: 57

Kobieta

Z nami od: 18-03-2009

Skąd: londyn

kup sobie szampon vichy czerwony rewelacja

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

queenOfChocolat

Post #6 Ocena: 0

2010-05-12 19:05:15 (14 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

mi wlosy strasznie kiedys wypadały. myslałam ze w tydzien łysa zostane. zastosowałam wtedy wszystko w jednym czasie i dziś mam spokój:)
przez miesiąc 2 razy w tygodniu maseczka wax, po każdym myciu włosów szamponem radical do wypadających włosów płukanka z pokrzywy bądź skrzypu polnego (na zmianę). gdy musiałam suszyć suszarką to przed nakładałam dla ochrony małą kropelkę jedwabiu. poza tym piłam codziennie herbaty z pokrzywy i skrzypu polnego. obecnie dla ciągłego efektu wax raz na 2 tygodnie, płukanka jak sie przypomni,a herbatka do picia od czasu do czasu, jedwab za kazdym razem jak susze włosy no i dziś mogę się pochwalić lśniącymi włosami za łopatki :)a co do przetłuszczania włosów to co drugi dzień muszę je umyć, ale wolę to niż być łysa:P
dermatolog kiedys mi powiedział ze najlepiej nosić rozpuszczoną fryzurkę - gumki i stylizacja niszczą włosy, wiec podczas kuracji najlepiej zamknąc się w domu i włosy zostawić tak jak leżą naturalnie ;-) jesli wypadanie jest bardzo silne to najlepiej udaj się do lekarza - przyczyna moze leżeć gdzie indziej niż w braku podstawowych witamin i mikroelementów

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasionek2002

Post #7 Ocena: 0

2010-05-12 19:21:09 (14 lat temu)

kasionek2002

Posty: 168

Kobieta

Z nami od: 26-02-2010

Skąd: okolice Bristolu

dziekuje za porady z niektorych napewno skorzystam.Wlosy mam cienkie z natury-na madrej glowie wlos sie nie trzyma:).Ale tak serio to wypadaja okrutnie juz jakies kilka tygodni.Lubie sie powkurzac,wiec mysle ze to z nadmiaru stresu.Przestalam je juz tak czesto farbowac(srednio raz na 1,5miesiaca na czarno),bo wtedy wiadomo wypadanie sie nasila.Lykalam skrzyp jakis miesiac,efekty slabe..Wynalazlam strone z polskimi tanimi szamponami,wiec zamowilam odrazu wszysztko co mieli z czarnej rzepy:)szampon,odzywke,serum na koncowki i jeszcze jakies badziewie do wcierania w skore glowy!Po tygodniu mycia stwierdzilam,ze ta rzepa strasznie wysusza wlosy i zaczely sie do tego lamac:(zreszta nie mozna ich bylo rozczesac:(odstawilam ta oto Rzepe:)kupilam maske,szampon i kolejne jakies suuper serum Loreal ale to nic nie daje.Teraz chwilowo dalam sobie spokoj bo niebawem ktos przywiezie mi ten WAX z Polski(w nim cala nadzieja:).Biore znowu jakies tabletki tym razem z Sainsburego do wlosow,skory i paznokci,ale dopiero 2tygodnie wiec efektow jeszcze moze nie widac.Wlosy susze suszarka,wiec napewno dam sobie troszke jedwabiu bo nie wiedzialam,ze tak sie powinno robic:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2010-05-12 20:33:37 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KINGMASTERKA

Post #9 Ocena: 0

2010-05-12 20:46:57 (14 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

ja wam powiem ,ze przez kilka lat wlosy wypadaly mi garsciami ...zawsze mialam krecone ale bardzo cienkie i tego za bardo nie bylo widać ..
ale kiedy chcialam wyprostowac widac bylo ,ze sa liche ..kiedy sie kapalam poprostu garsci wlosow..
od wrzesnia stosuje prawie co dzien ,chyba ze zapomne , minoxidil..moje wlosy poprostu rewelacja..srodek ten poporstu jest dla mnie zbawieniem ..
duzo czytalam na jego temat i wiem ,ze przerwanie kuracji powoduje do powrotu problemu dlatego stosuje go ,tak jak paste do zebow ,jako srodek niezbedny ..
nawet moja siostra ,ktora przyjechala do mnie ,nie mogla sie nadziwic ,ze moje wlosy sa tak grube.calkiem innej jakosci niz wczesniej ..juz nie wspomne ,ze rosna mi jak na drozdzach ..naprawde gorąco polecam..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Margerita

Post #10 Ocena: 0

2010-05-12 20:48:11 (14 lat temu)

Margerita

Posty: 55

Kobieta

Z nami od: 21-04-2009

Skąd: Manchester

Ja stosuje prosta babciną metodę :

1 żóltko + 1 łyżka oleju rycynowego + 1 łyżka oliwy z oliwek. Wszystko dokładnie wymieszać, lekko podgrzać i nanieść na włosy. Następnie nałożyć czepek, owinąć głowę ręcznikiem i taką maseczkę możemy trzymać nawet całą noc (ale wystarczy również godzinę). Następnie włosy myjemy, a do ostatniego płukania dodajemy sok z cytryny lub ocet jabłkowy. W przypadku, gdy włosy mają tendencję do przetłuszczania, sok z cytryny możemy dodać także do maseczki.
Żyć tak, aby niczego nie żałować... Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia,które ma dla innych,ale i za te,które w innych budzi...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,