MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Porady Kosmetyczki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 2 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bellatre1

Post #1 Ocena: 0

2008-01-18 13:24 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Cytat:

2008-01-17 12:18, martitka25 napisał(a):
Pani Jowito moze pani umie mi pomoc.Od 10 lat walcze z pryszczami.Probowalam wszystkiego antybiotyki od dermatologa, mascie, maseczki, oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazje i nic,a nawet mialam wrazenie ze stan mojego czola(bo tylko tam sie pojawiaja pryszcze)jest coraz gorszy.Prosze o pomoc.Dodam ze mam 26 lat i to na pewno nie przez okres dojrzewania:)Z gory dziekuje za pomoc

Niestety lekarze nie leczą przyczyny a istniejące skutki tego co jest wewnątrz naszego organizmu.
Chińczycy już kilka tysięcy lat stawiają diagnozę jak się czujemy? patrząc na twarz.
Ułatwia taka diagnoza spojrzenie na słabość naszego organizmu.Po czym stosuje się odpowiednie leczenie różnych organów organizmu.
Twoje wypryski na czole i walka zewnętrzna z nimi niedają rezultatu ponieważ przyczyna leży wewnątrz organizmu.
Według chińskiej diagnozy twarzy,
czoło-pokazuje nam problemy z narządami pokarmowymi -jelito grube,jelito cieńkie.Nie chodzi tu o jakąś chorobę a jedynie nierównowagę tych organów.Dlatego też kuracja antybiotykami zewnętrznie pomogła tylko chwilowo,po odstawieniu lekarstwa wypryski pojawiły sie znowu!
Potrzebny jest Tobie relaks ,wyciszenie i spojrzenie na świat z przymruzeniem oczu,ponieważ stres nie sprzyja dobremu trawieniu.
Ten świat jednak przysparza wielu stresów.Możesz zastosować olejki aromaterapeutyczne do kominka dające poczucie relaksu i odprężenia.Sama także je stosuje.Ważne aby były to naturalne olejki a nie sztuczne wytwory.
Ważna jest także dieta i czas w jakim spozywamy posiłek.Więcej uwagi przykładaj do tego co i jak jesz.Rzeczy lekko strawne...
np rano Sałatkę Piękności Heleny Rubenstein-polska kosmetyczka o światowej sławie.
jest to sałatka z płatków owsianych i owocow suszonych -świetnie oczyszcza jelita.Przygotowujesz ja wieczorem.Pare łyżek platkow zalewasz ciepła wodą wkrajasz owoce (śliwki,morele,jabłka-suszone)takie jak lubisz.Nie stosuj mleka !!

JEŻELI chciałabyś konkretnej porady jak pielęgnować skóre ,jakich kosmetyków używać zapraszam na bezpłatną konsultację do siebie.Muszę się przyjrzeć dokładniej Twojej cerze.Pamiętaj że nasz wygląd skóry to praca całego organizmu.Dlatego ja podchodzę do pielegnacji,leczenia skóry holistycznie-całościowo.

Kosmetyczka Dyplomowana





:-):-):-)

[ Ostatnio edytowany przez: bellatre1 01-07-2010 17:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #2 Ocena: 0

2008-01-18 16:12 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bellatre1

Post #3 Ocena: 0

2008-01-18 18:13 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Zapraszam serdecznie.
Od jutra i ja będe na płatkach owsianych podobno można schudnąć :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

bellatre1

Post #4 Ocena: 0

2008-02-02 22:46:33 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Widze ,że kobietki wszystkie zapracowane jesteście .
A tu wiosna tuż ,tuż.....Trzeba jakąś regenerację dla ciala i duszy.
Proponuje fryzjera na początek -to poprawia humor szczególnie jeśli to dobry fryzjer i trafił w gusta nasze.
Dobrze robią na samopoczucie też zadbane paznokcie i dłonie.
Na dłonie polecam zabieg regeneracyjny Aksamitne dłonie.
Jest to pelling ,masaż na hiszpańskich masełkach głęboko nawilżających skóre dłoni i przecudowna ciepła kąpiel dłoni w ciepłej Parafinie....a do tego pięknie wykonany manicure z jakimś zdobionkiem albo wciąż modny francuski manicure....a może tipsy żelowe albo akrylowe.
Wszystko to znajdziecie w BELLATRE.

Czujecie już wiosne? bo ja tak......oddychajcie więc głęboko.
Pozdrawiam























































[ Ostatnio edytowany przez: bellatre1 02-02-2008 22:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

anasko

Post #5 Ocena: 0

2008-02-03 14:25:54 (16 lat temu)

anasko

Posty: 239

Kobieta

Z nami od: 14-02-2007

Skąd: NEWBURY

Witam!
Czy pani Jowita ma jakichos znajomych albo kolerzanek z takim doswiadzeniem jak pani w okolicach Newbury,Swindon?
Chetnie bym skorzystala z pani uslug,ale niestety do Manchester mam bardzo daleko.
Diekuje!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer SkypeNumer gadu-gadu

bellatre1

Post #6 Ocena: 0

2008-02-07 14:06:08 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Cytat:

2008-02-03 14:25:54, anasko napisał(a):
Witam!
Czy pani Jowita ma jakichos znajomych albo kolerzanek z takim doswiadzeniem jak pani w okolicach Newbury,Swindon?
Chetnie bym skorzystala z pani uslug,ale niestety do Manchester mam bardzo daleko.
Diekuje!

Tak mi przykro ale nic nie wiem o innych kosmetyczkach.
Widze małego człowieczka na zdjęciu pewnie dlatego ciężko się wybrać.Zapraszam wiosną jak ciepło będzie,mam ogród to pobawi sie z moimi dziewczynkami a my zrobimy co trzeba .
Pozdrawiam :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

lady2912

Post #7 Ocena: 0

2008-02-07 15:41:29 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

witam bardzo serdecznie i prosze o rade!
tak jak jedna z moich poprzedniczek mam problemy z cera. glownie krostki i zaskorniki. stosowalam juz prawie wszystko. dbam o twarz-zmywam delikatnym zelem, uzywam kremu nawilzaj-matuj.normaderm, stosuje tonik odnawiajacy loreal, raz w tygodniu maseczka nawilzajaca, co jakis czas oczyszczajaca( tak co 1,5 tygod.)i peeling ufff, to chyba wszystko:) nie stosuje ciezkich podkladow tylko delikatne typu mus. oczyszczanie u kosmetyczki skonczylo sie totalna katastofa(3 razy), mikro nie dala prawie zadnych rezultatow- no moze na dwa tygodnie.
mam czasem troche stresow ale tak ogolnie to jestem wyluzowana:)
krostki nie upatrzyly sobie jednego miejsca- sa na calej twarzy. raz jest ich mniej raz duzo wiecej.
z przyjemnoscia skorzystalabym z wizyty ale to za daleko niestety:(
wobec tego czy moge prosic o jakas rade? moze jakis dobry kremik? sama juz nie wiem co robic:(
mam 25lat

[ Ostatnio edytowany przez: lady2912 07-02-2008 18:08 ]

Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2008-02-07 15:57:58 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bellatre1

Post #9 Ocena: 0

2008-02-09 11:15:07 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Droga Lady2912,
Z tego co napisałaś bużkę pielęgnujesz prawidłowo.Nie zniechęcaj się do oczyszczania skóry u fachowca bo skóra nie oczyszczana szybciej się starzeje.Może trafiłaś do jakiejś nowicjuszki.Zaskórniki jednak będą się odnawiały.Dlaczego?Bo nasza skóra oddycha i oczyszcza się przez pory w niej sie znajdujące.Do tego troche wiatru ,kurzu,wydzielane sebum i zaskórnik gotowy!
Cóż robić?
Domowa pielęgnacja to ponad połowa sukcesu.A Ty znasz się na kosmetykach.Więc jednak, co jakiś czas, potrzebna jest wizyta w profesjonalnym gabinecie.Zapewne miałaś microdermabrazje diamentową-to wspaniały zabieg-jednak kosztowny a powtarzać można go nawet co tydzien.Mówie można !! nie trzeba ,bo kazda z Was sama oceni czy ma taką potrzebę.:-).
I jeszcze jedno domowe maseczki są ta zrobione aby nie zaszkodzić,są więc znacznie słabsze od tych w Gabinecie.Kosmetyczka musi mieć jakąś broń w gabinecie ihih więc są nią maski ze zdwojoną siłą działania.
Zapraszam na jakiś relaksik
Jowita

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

bellatre1

Post #10 Ocena: 0

2008-02-09 11:31:02 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Moniczko28
Gratuluje Stanu Błogosławionego:-]
W Twoim przypadku nie polecam nic na celulitis,z powodu ciązy.Wszelka chemia nie jest wskazana,bo przenika do krwioobiegu.
Polecam natomiast juz od 3 miesiąca codzienne masowanie brzuszka ,pośladków i piersi kremem przeciw rozstępom.Są to kremy z dużą zawartością składników natłuszczających co uelastycznia tkankę która jest narażona na rozciąganie i może popękać.
Ja w ciąży stosowałamdwa razy dziennie Fissan Krem i roztępów nie mam.Choć zdarza sie że po mimo pielęgnowania powstają..niestety.

Jeśli chodzi o pielęgnacje skóry wokół oczu polecam kremo-żel Subtilis firmy Femi.Jest to Polska firma i za parę dni będzie ten kosmetyk dostępny również u mnie.
Skóra okolicy oczu wymaga wyjątkowo troskliwej uwagi.Wynika to ze specyficznej budowy skóry wokół oka,jest ona trzykrotnie cieńsza niż reszta twarzy i jednocześnie jet pozbawiona tkanki tłuszczowej co sprzyja przyspieszonemu procesowi tworzenia sie zmarszczek.
Systematyczne stosowanie kosmetyku opóżnia proces tworzenaia sie zmarszczek.
Dlatego palecam Subtilis żel pod oczy-zaWIERA aktywne AMINOKWASY I CUKRY dzięki czemu zapewnia odpowiednie nawilżenie,elastyczność i gladkość skóry.
pozdrawiam dzidziusia:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,