MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wszystko o kosmetykach

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 4 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ewamik

Post #1 Ocena: 0

2007-12-01 00:21 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Cytat:

2007-11-30 23:52, monia28 napisał(a):
Kupuje cala serie Vichy, a co tam..Z tym celulitisem(uff trudne slowo)to powalcze po ciazy. Skubaniec teraz zaczal sie pokazywac, wczesniej nie mialam. Przedwczoraj tak sobie rolowalam uda ze z tej zawzietosci polamalam roler.Tak wiec poki co nic szczegolnego robic nie bede.Rozstepy -nic nie pomoglo przy pierwszej ciazy, kupowalam te drogie dziadostwa, masowalam i mam pozostalosci wielkosci Wielkiego Kanionu. Z tymi komplementami trudno bedzie, nie umiem klamac, taki ze mnie straszny czlowiek mowiacy prosto z mostu;-)a powiedzmy szczerze, przecietne angielki ladne nie sa. Skupie sie wiec na komplementch dla mojej coreczki-szczere i nigdy sie nie nudzi. No to mamy pomysl na sliczne dzieci a jakis pomysl na to zeby urodzic dziewczynke:-]

Podobno faceci,którzy ciężko pracują maja słabsze plemniki.Np.sportowcy częściej mają córki niz synów.Zywym przykładem jest mój mąż.Spłodził dwie córki.Plemniki może słabsze ale w te klocki...Nie narzekam.Sportowiec(pilkarz) ma kondycje niezłą.Jego koledzy z dużyny,trener,wszyscy maja córki,ba nawet bliźniaczki.
Tak wiec trzeba Ci było wcześniej poganiać męża po boisku albo po parku i dopiero wtedy zagonić do sypialni.Na drugi raz będziesz wiedziała.Sportowiec często nie moze i te plemniki są ''takie ło'' no i te ''stare lenie''tworzą dziewczynkę. Podobno..


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paulinkah1987

Post #2 Ocena: 0

2007-12-01 10:52 (16 lat temu)

paulinkah1987

Posty: 19

Kobieta

Z nami od: 27-09-2007

Skąd: Bicester

Ja dostalam kosmetyki Vichy w Lloydspharmacy, wiec jesli masz gdzies taka apteke to zajzyj moze beda :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lady2912

Post #3 Ocena: 0

2007-12-01 15:21 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

Witaj!
Mialam okazje wyprobowac kilka kosmetykow z Vichy:
Podklad Dermablend- silnie kryjacy, wydajny, nie polecam dla tlustej skory(po ok.godzinie twarz swieci sie)
Podklad Normateint- kryjacy, dla skory tlustej, naprawde fajny, ma lekka konsystencje, polecam
Podklad Aerateint- leciutki, niewyczuwalny, poprawia koloryt cery, nie kryje mocno, dla kazdej skory
Krem Normaderm- dla skory z problemami, ma lekka konsystencje i swiezy zapach, idealnie sie wchlania, poprawia wyglad skory ale niestety nie spodziewajcie sie cudow, jakie obiecuje producent(ze zlikwiduje wszystkie niedoskonalosci). Z tej samej serii jest zel do twarzy i tonik. Ocena podobna jak dla kremu
Poza tym firma Vichy ma w ofercie mnostwo kremow nawilzajacych do twarzy, sa naprawde godne polecenia( nie probowalam tych dla skory dojrzalej takze nie wypowiadam sie na ich temat)
Wedlug zasady dla kazdego cos innego, nie kazdemy moga odpowiadac kosmatyki z Vichy. Dla mnie sa super:-]
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2007-12-02 01:08 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewelaa

Post #5 Ocena: 0

2007-12-07 22:09 (16 lat temu)

ewelaa

Posty: 11

Z nami od: 29-11-2007

witam !
troche dawno mnie tu niebylo,ale jak milo sie zrobilo jak troche tu poczytalam,no i oczywiscie sie usmialam:)
chcialam podziekowac ,,ewiemik,,za namiar adresu kosmetykow vichy.
Mieszkam w essex,jest kawalek,ale moze w nastepnym tyg odwiedzimy z rodzinka Londyn to postaram sie odnalezc te miejsce,lub pozostaje mi dopiero za 3 tyg zakup w Polsce.
pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2007-12-07 22:21 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #7 Ocena: 0

2007-12-07 22:29 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Widziałam krem za 60 zł :-] a na Allegro nawet taniej :-]

[ Ostatnio edytowany przez: Pluszowa 07-12-2007 22:31 ]

No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2007-12-07 22:31 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #9 Ocena: 0

2007-12-08 01:11 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

kremy normaderm ok 50zł-zależy od apteki.ja ma mleczko i tonic purete thermal -sztuka za 45zł czyli razem 90zł.ale mi to wystarcza na rok z moim malowaniem.ale mamsposób na oszczedne uzycie,opis gdzies tam na stronie chyba 3-ciej.
ale wiecie co,ceny są takie same w całej Europie.to bez znaczenia gdzie sie je kupi.Maseczka w Polsce ok 50zł a tu ok 8,50 czyli tak samo.
Podobno ROC sa dobre ale dużo droższe.
wiecie co,powiem mam coś.Jak któraś z Was bedzie miała urodziny czy cos tam,to najlepiej niech mąż,chłopak,narzeczony czy nawet kochanek zapłaci za Wasze zabiegi SPA.
Ja akurat jadę do Polski i juz sobie zaklepałam prezent na gwiazdkę.Jako,ze jade na Podkarpacie to pomykam do Iwonicza na zabiegi.wydrukowałam ofertę i machnęłam nią przed mężem.Kupił to,to znaczy ten prezent.Tylko wybiorę sobie co chce,bo to kurcze drogie.Nawet jak na zarobki angielskie(ja nie pracuje:) tylko mąż:).a salonów SPA jest pełno w Polsce.
Teraz to jest modne,takie prezenty.Bądźmy na topie dziewczyny:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #10 Ocena: 0

2007-12-08 01:18 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

To już wiem co chcę na urodziny :-] Wprawdzie jeszcze do nich daleko, ale wspomnieć o tym mężowi nie zaszkodzi ;-)
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Strona 4 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,