MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wszystko o kosmetykach

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 2 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

alfa170

Post #1 Ocena: 0

2007-11-29 12:16 (16 lat temu)

alfa170

Posty: 46

Kobieta

Z nami od: 25-04-2006

Skąd: Loughborough/Sileby

Ja kiedys uzywalam kosmetykow Vichy i sa naprawde dobre :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ewamik

Post #2 Ocena: 0

2007-11-29 13:19 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

ja uzywam Vichy od 6lat,moze wiecej.Kiedys wyjechałam z Polski i zmienilam klimat,a co za tym idzie powietrze,wodę.Twarz moja była okropna,wypryski,pryszcze,wągry.całe czoło,nos, itp.Robiłam wszystko,parówki,maseczki i nic.w koncu kupiłam krem Normaderm z Vichy.Po 2 tyg widzialam róznice.Ten krem stosowałam bez przerwy 6mies i do tamtej pory a minęło już 6lat twarz moja...tylko komplementy słysze.czasem tylko coś tam wyskoczy,ale ma prawo raz w miesiącu.
Terz troszke zmienili szate tego kremu,Wtedy był zielony.Podobno co niektórym wysusza skóre.Możan sprobowac.
Od kilku lat uzywam mleczka i toniku.Rewelacja i niedrogo.
Maseczka nawilżająca jest cudowna i na serio twarz robi sie gładka i taka swieża.
Ostatnio kupiłam pelling.Jest fajny.
wejdź na strone vichy www.vichy.pl-jakos tak i tam sa wszystjie dostepne kosmetyki.
Z całej gamy mi nie odpowiadał taki sztyft pod oczy,taki zielony.Oczy mnie piekły.Innym służy.
Teraz mam zamiar mężowi kupic serie kosmetyków.Moja teściowa używa kremów do cery dojrzałej i jest zadowolona.
Tak wiec ja osobiscie polecam bardzo.Tylko kremu nie mam.Mi słuzy bardzo krem Garnier o konsystencji żelu.Stosuje go na zmiane z Loreal o takiej samej konsystencji.
Tu cięzko jest kupic Vichy ale wiem,gdzie jest apteka co ma wszysrtkie kosmetyki tej firmy .Prejazdem na niatrafiłam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #3 Ocena: 0

2007-11-29 13:24 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Cytat:

2007-11-28 18:19, paulinkah1987 napisał(a):
A ja mam pytanko... Jaki krem najlepiej polecacie, najlepiej nawilzajacy (nie tlusty) i dobry pod makijaz. W Polsce mialam swoj ulubiony Ziaji no ale to bylo w Polsce. :(

Ja uwielbiam Garnier z wyciagiem z winogron.Jest to krem o konsystencji zelowej.Bardzo szybko sie wchłania,skora jest świeża,nie świeci nic a nic.Do tego jest tani.Stosuje go na zmianę z Loreal o takiej samej konsystencji.I tak od kilku lat.Ten Garnier jest taki zielony,zielony żel.
Teraz chyba cos innego kupie moze Cliniqe co koleżanka pisała.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewelaa

Post #4 Ocena: 0

2007-11-29 23:28 (16 lat temu)

ewelaa

Posty: 11

Z nami od: 29-11-2007

witam,
dzieki za informacje odnosnie kremu normaderm z vichy,ostanio sie zastanawialam co zrobic i jaki krem kupic ,bo tez ostanio mam straszne problemy z moja twarza,poprostu zaczynam wpadac w kompleksy i zaczynam liczyc kazda krostke i wypryski,wiem to chore i niemam juz sily.Wyjechalam 2 lata temu z polski i oczywiscie ta zmiana klimatu musiala sie przyczynic!!!probowalam juz wielu srodkow,nawet z polski siostra mi zalatwila taki plyn w atybiotyku,nawet pomagal,uzywalam go przez 4 miechy,ale wlasnie akurat teraz sie skonczyl(podobno uzywac trzeba 6 miesiecy to bedzie dobiero rezultat)no,ale musialam przesadzac ,czasem za duzo go uzywala:).Gdzie ta apteka z vichy prosze???a moze ktos slyszal o specjalnym mydelku z siarka??czy to pomaga cos? kiedys czytalam na jakims forum ze jest jakas <<mydlarnia i tylko mozna kupic na zamowienie i wysylkowo>>pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #5 Ocena: 0

2007-11-29 23:52 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Ja bardzo długo szukałam dobrego kremu pod oczy, wypróbowałam naprawdę wielu, ale dopiero kremik z serii Simple (kupiłam w Asda) Defending Eye Cream okazał się tym czego szukałam. Niestety mieszkam obecnie w Polsce i nie mam do niego dostępu... Czy znacie jakiś dobry krem który jest dostępny w Polsce, a który pomaga usunąć cienie pod oczami?
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

ewamik

Post #6 Ocena: 0

2007-11-30 00:32 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Cytat:

2007-11-29 23:28, ewelaa napisał(a):
witam,
dzieki za informacje odnosnie kremu normaderm z vichy,ostanio sie zastanawialam co zrobic i jaki krem kupic ,bo tez ostanio mam straszne problemy z moja twarza,poprostu zaczynam wpadac w kompleksy i zaczynam liczyc kazda krostke i wypryski,wiem to chore i niemam juz sily.Wyjechalam 2 lata temu z polski i oczywiscie ta zmiana klimatu musiala sie przyczynic!!!probowalam juz wielu srodkow,nawet z polski siostra mi zalatwila taki plyn w atybiotyku,nawet pomagal,uzywalam go przez 4 miechy,ale wlasnie akurat teraz sie skonczyl(podobno uzywac trzeba 6 miesiecy to bedzie dobiero rezultat)no,ale musialam przesadzac ,czasem za duzo go uzywala:).Gdzie ta apteka z vichy prosze???a moze ktos slyszal o specjalnym mydelku z siarka??czy to pomaga cos? kiedys czytalam na jakims forum ze jest jakas <<mydlarnia i tylko mozna kupic na zamowienie i wysylkowo>>pozdrawiam


wiesz,co byc może powinnas udac sie do dermatologa.Może jakas bakteria powoduje,że masz problemy z cerą.jesli to tylko twarz,to powinny wystarczyc kosmetyki,ale jesli plecy,ramiona,to powinnas skondultowac to z lekarzem.Mój mąz brał antybiotyki.Nie umiem tego dokładnie sprecyzowac ale jakas bakteria,która miała w organixmie powodowała te smiany skórne.I na nic płyny,kremy ,pellingi.
Ogromne znaczenie ma tez odżywianie.Mi czasem soc wyskoczy,gdy zjem za duzo słodyczy,czekolady.To samo ma mój mąż.Staram sie uważać na jedzenie.Jeśli wcinamy kebaby,frytki,słodycze,mięso smażone,to cera nie bedzie piekna.Cere tez trzeba odżywic od środka,czyli zdrowe jedzenie,warzywa,owoce,soki(marchewka!!!).Dodatkowo bardzo pomagaja witaminy,najlepiej A+E.Też teraz juz miesiąc wcinam zestaw witamin.Robie 3-4 miesięczna przerwe i znowu przez miesiąc dwa witaminki.Nie można przesadzać.Lubie marchewke gryźć,cera robi sie taka ciemniejsza,brzoskwiniowa.Jednak ostatnio dentysta zabronił mi jes twarde warzywa i owoce tzn zabronił szeroko buzie otwierać:)
a ta seria Normaderm jest ok.Kup krem,tonik,mleczko.Jesli chcesz by na długo wystarczyło Ci mleczko weź sobe odrobine mleczka na czolo,policzki,brode ,nos i zataczaj kółka,wcieraj preparat na całej twarzy,oczach.Później płatkiem wycieraj całą twarz i oczy.Zobaczysz jak brudny bedzie płatek.Ze wszystkich zakamarków powycierasz kurz i makijaż.I oszczędnie.Tym sposobem jedna butelka mleczka vichy starcza mi na 10-11mies.Co prada nie maluje sie codziennie.
Jutro podam Ci adres tej apteki.Mąz wie gdzie to jest i go spytam.
Powodzenia.
Wejdx na strone vichy www.vichy.pl i tam masz wszystko,game kosmetyko i opisy.poklikaj i wszsytko znajdziesz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #7 Ocena: 0

2007-11-30 00:35 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

przepraszam za błędy ale szybko piszę i nie czytam tekstu.sorry,nie patrzcie na to! Jak analfabetka jakaś

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marta75

Post #8 Ocena: 0

2007-11-30 06:00 (16 lat temu)

marta75

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 09-11-2007

Skąd: londyn

znalazlam stronke gdzie mozna vichy kupic jesli to wam pomoze www.escentual.co.uk
ja tez mam problemy ze skora twarz jeszcze jak cie moge ale zawsze cos mam na plecach iramionach
leczenie przez dermatologa bylo tragedia - pani wyprobowala na mnie chyba wszystkie dostepne w polsce specyfiki - od zeli i sprayow po antybiotyki i sterydy
nic nie pomoglo jak krosty wylazily tak i dalej wylaza po leczeniu pozostalo mi tylko cale mnostwo blizn bo po tych wszystkich lekach bylam w pewnym momencie wysypana cala.
w najgorszym momencie mi pomogly drozdze .
pilam i robilam sobie maseczki rezultaty byly natychmiastowe
co mnie nie zabije to mnie wzmocni...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2007-11-30 09:28 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paulinkah1987

Post #10 Ocena: 0

2007-11-30 10:29 (16 lat temu)

paulinkah1987

Posty: 19

Kobieta

Z nami od: 27-09-2007

Skąd: Bicester

No to mnie przekonalyscie :-] na Vichy. :-D Ja tez odkad przyjechalam ciagle cos mi wyskakuje na twarzy.... Uzywam Clerasil ale zauwazylam ze nic nie daje..... Jeszcze dzis biegne do sklepu po kremik, mleczko i tonik :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,