MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kupno szczurka w Szkocji

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

NatsuxLucy

Post #1 Ocena: 0

2016-07-30 14:55:10 (8 lat temu)

NatsuxLucy

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 30-07-2016

Skąd: Crosshill

Witam. Czy mógłby mi ktoś doradzić gdzie można kupić lub zaadoptować Szczurka? Nie widzialam, żeby tutaj były popularne sklepy zoologiczne ze sprzedażą zwierzatek. Byłam w Dumfermline przy dużej Asdzie i tylko tam widzialam sklep ze zwierzetami. Jestem w okolicach crosshill. Jakie tu też trzeba spełniać wymagania, aby mieć gryzonia? Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: +1

2016-07-30 15:28:41 (8 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Jakie tu też trzeba spełniać wymagania, aby mieć gryzonia? Pozdrawiam.


Jeśli nie jesteś właścicielem domu/mieszkania w którym mieszkasz to taką zgodę musi wyrazić właściciel. Zazwyczaj jest to opisane w mowie najmu, jeśli będziesz trzymała zwierzęta bez zgodny właściciela to umowa najmu może zostać z Tobą skończona a ew. szkody pokryte z depozytu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NatsuxLucy

Post #3 Ocena: 0

2016-07-30 18:43:24 (8 lat temu)

NatsuxLucy

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 30-07-2016

Skąd: Crosshill

Rozumiem dziękuję za tą informację:) Zastanawiam się też nad tym czy muszę mieć jakąś specjalną klatkę i czy mając takiego gryzonia w domu czy ktoś przyjdzie i będzie sprawdzał, jak zwierzątko jest traktowane. Byłam przy dużej asdzie w zoologicznym i sprzedawca mi powiedział,że szczurka nie sprzeda jak nie będę miała odpowiedniej wielkości klatki i po zakupie szczura ktos przyjedzie sprawdzić czy ma się dobrze. Czy naprawdę w Szkocji są takie procedury? Jak sprzedawcy pokazalam jaka mam klatkę (była z 2cm wezsza od wymaganej) to powiedział ze absolutnie nie sprzeda. Troche mnie to zaskoczyło dlatego chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2016-07-31 02:58:23 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Kup klatkę wg przepisów i masz szczurka. Albo kup innego stwora który pasuje do tej klatki.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Kierownik_Pocia

Post #5 Ocena: 0

2016-07-31 03:04:37 (8 lat temu)

Kierownik_Pociagu

Posty: 927

Mężczyzna

Z nami od: 02-10-2015

Skąd: Manchester

Cytat:

2016-07-31 02:58:23, krakn napisał(a):
Kup klatkę wg przepisów i masz szczurka. Albo kup innego stwora który pasuje do tej klatki.

Z tym dopasowaniem potwora do klatki to może być ciężko ...zwłaszcza do klatki piersiowej :-]
Ludzie są jak oczy widzą innych, siebie nie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2016-07-31 18:03:15 (8 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

To akurat sa normalne wymagania i chcac zwierzaka, postaralabym sie o mozliwie najlepsze warunki dla niego.
A klatki tanio mozna znalezc na ebay, gumtree, czasem za darmo na np. freecycle.
Szczurka mozna adoptowac z okolicznego rat rescue, wystarczy wpisac w szukajke i wyrzuci namiarow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

abd_ul

Post #7 Ocena: 0

2016-07-31 18:38:37 (8 lat temu)

abd_ul

Posty: 363

Mężczyzna

Z nami od: 04-06-2013

Skąd: Londyn

Szukaj online pelno ogloszen http://www.newsnow.co.uk/classifieds/pets-animals/baby-rats-for-sale--scotland.html

tutaj z twojej miejscowosci
https://www.gumtree.com/search?distance=0&search_category=rats&q=&search_location=Dunfermline&tl=

http://www.freeads.co.uk/dunfermline/buy__sell/pets/small_furries/rats/search?for=&urlname=dunfermline&within_miles=201#.V543N_krKUk


Jak wlasciciel ci nalotow nie robi to problemow tez nie bedziesz mial. Polacy z MW uwielbiaja czarnowidztwo i eksmisje ;)

Pomysl o ubezpieczeniu bo wizyty u veta sporo kosztuja, konsultacja to min. £30 funtow

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,