MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomoc dla kota Filipa.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Mieszko

Post #1 Ocena: 0

2016-07-26 18:53:35 (8 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Zastanawiałam się czy umieścić to w wątku o kotach, ale pomyslałam, ze może nowy wątek będzie zauważony przez większą liczbę forumowiczów.

Może znajdą się miłośnicy kotów chętni do pomocy kotu Filipkowi? Potrzebne są pieniądze na leczenie, jacyś sadyści pobili go i połamali szczękę :-(

Tu więcej szczegółow: zrzutka.pl/zbieram-na-leczenie-dla-kotka-o-imieniu-filipek-ktory-zostal-pobity-przez-czlowieka

www.facebook.com/Stowarzyszenie.Przyjaciol.Szczurow.Polska/

www.facebook.com/events/1628759127433022/

Oprócz wpłat przez konto jest możliwość wpłaty przez PayPal, Stowarzyszenie Przyjaciół Szczurów udostępniło użyczyła konto na zbiórkę:

stowarzyszenieprzyjaciolszczurow@wp.pl

z dopiskiem "dla kota Filipa".

Z góry dziękuję jeśli ktoś się zdecyduje pomóc :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2016-07-26 19:15:29 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Straszne. A mozna normalnie karta wplacac na tego typu stronach jak ta z pierwszego linka?

Mam nadzieje, ze ktos kiedys psycholom za to odpowiedzialnym polamie szczeke tudziez poraktuje obcegami. :-M]
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #3 Ocena: 0

2016-07-26 22:52:20 (8 lat temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

poszlo przez paypal :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #4 Ocena: 0

2016-07-27 05:17:28 (8 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2016-07-26 19:15:29, galadriel napisał(a):

Mam nadzieje, ze ktos kiedys psycholom za to odpowiedzialnym polamie szczeke tudziez poraktuje obcegami. :-M]


Przydałoby się. Tacy przeważnie nie rozumieją dopóki dobrego w...u nie dostaną.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2016-07-27 09:59:54 (8 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Up

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2016-07-29 15:01:11 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Jak chce wplacic na stronie to nie moge, bo pokazuje tylko wykaz polskich bankow.

Tego paypala tez wogole nie widze na szczurzym adresie, zreszta ja nie place przez paypala. Mogliby to jakos ulatwic dla ludzi zza granicy.

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #7 Ocena: 0

2016-07-29 17:01:38 (8 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2016-07-29 15:01:11, galadriel napisał(a):


Tego paypala tez wogole nie widze na szczurzym adresie, zreszta ja nie place przez paypala.



Aby wpłacić przez PayPal trzeba użyć podany przeze mnie w pierwszym poście email Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów:

stowarzyszenieprzyjaciolszczurow@wp.pl

z dopiskiem "Dla kota Filipa"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

abd_ul

Post #8 Ocena: 0

2016-07-29 17:20:07 (8 lat temu)

abd_ul

Posty: 363

Mężczyzna

Z nami od: 04-06-2013

Skąd: Londyn

Jakos malo wiarygodny profil, zadnej aktualizacji o stanie kota, gdzie przebywa, kto sie nim opiekuje, danych wlasciciela itd.
W dizsiejszych czasach nie wystarczy napisac ze nie stac mnie na leczenie, prosze o wplate. Ludzie miliony wyciagaja od innych wiec i zaufanie naruszone.
Czesto wspieram rozne akcje ale tutaj musze odmowic.
Przepraszam z gory jesli sie myle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2016-07-29 17:53:36 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ja tez mialam watpliwosci co do tego typu stron, ale Mieszko potwierdzila wiarygodnosc sprawy i organizacji sie pod zbiorka podpisujacej. Kwestia wyczucia chyba tym razem. Miszko kojarze z forum i mam o niej dobra opinie. Jesli uda jej sie zalatwic telefon do zalozycielki tej zbiorki do PL, to chetne przedzwonie. Albo moze detektywi na forum maja jakies inne pomyly jak sprawdzic prawdziwosc. Tak czy inaczej akurat na leczenie kotka sie tym razem doloze (choc zwykle, w przeciwienstwie do ciebie, nie angazuje sie w inne akcje).

O, tu profil organizatorki, znalazlam po nazwisku i zdjeciu:

https://pl-pl.facebook.com/ewa.ziarek

Mozna sie pewnie skontaktowac jak ktos ma profil na facebooku.

Ktos z rodziny akurat jest w Pl to zalatwiam zeby wplacili tam w zlotkowkach a ja im tu oddam.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 29-07-2016 18:07 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2016-08-20 22:05:50 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Dziewczyna podala namiary na weterynarza ktory sie sprawa zajmuje. Mozna sie z nimi skontaktowac jesli ktos zyczy sobei zweryfikowac prawdziwosc sprawy:

Filipek jest pod opieką Specja­li­stycznej Przy­chodni Wete­ry­na­ryjnej SpecVet, ul. Janow­skiego 11, Warsza­wa­-Ur­synów tel. 533 333 111 e-mail: rzychodniaspecvet@gmail.com">przychodniaspecvet@gmail.com. Zabieg prze­pro­wa­dzała doktor Majewska

https://zrzutka.pl/zbieram-na-leczenie-dla-kotka-o-imieniu-filipek-ktory-zostal-pobity-przez-czlowieka
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,