MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Facebook- problem...

 

Postów: 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

grekan

Post #1 Ocena: 0

2016-06-22 13:07:34 (8 lat temu)

grekan

Posty: 623

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2008

Skąd: Londyn Croydon

Czy ktos mial taki problem z Facebook-kiem? Po kliknieciu zaloguj pojawia sie informacja , ze moj komputer zostal zainfekowany przez zlosliwe oprogramowanie ....i dalej, ze jest opcja usuniecia, tzn. zresetowanie hasla i wprowadzenia nowego.Otrzymalem mail, ze haslo zostalo zresetowane ale po wprowadzeniu nowego hasla sytuacja powtarza sie i nie moge wejsc na swoja strone. Co robic/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #2 Ocena: 0

2016-06-22 13:22:57 (8 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

*ROFL*
Ja nie mam problemu :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radiesteta

Post #3 Ocena: 0

2016-06-22 13:23:23 (8 lat temu)

radiesteta

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2015

Skąd: Chatham

A próbowałeś się logować z innego komputera? Moim zdaniem napisz maila do Facebooka z adresu jaki podałeś zakładając konto że podejrzewasz przejęcie konta i prosisz o zresetować hasło. Tylko napisz tego maila z innego komputera a na swoim uruchom najlepiej kilka razy skaner antywirusowe
Duma i honor tego bez naszej zgody nikt nam nie odbierze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-06-22 13:28:07 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #5 Ocena: 0

2016-06-22 21:25:44 (8 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

FB Nie Mam wprawdzie ale na moj chlopski rozum to informacja ze masz wirusa w komputerze pojawia sie tylko w sytuacji kiedy uzywany byl program antywirusowy I to on wykryl wirusa I pyta czy usunac wszystkie zainfekowane pliki. Nigdy zaden program antywirusowy nie prosi o zmiane Czy podanie hasla-a moze sie myle?
Podejrzewam ze padles ofiara tzw phishing czyli ktos wysyla informacje np mailem liczac ze ktos kliknie na linka I dalej jest przekierowywany do komputera hakera.
Tak ty zrobiles I juz ktos ma haslo I login do twojego FB. Haslo ktore przeslano ci ,rzekomo, od FB jest nieaktualne.
Skontaktuj sie bezposrednio z FB I wytlumacz ze ktos wlamal ci sie na konto I zmienil haslo.

Teraz zaczyna sie okres maili od hm revenue gdzie trzeba kliknac na link,podac dane banku I.... te tysiace funtow nadplaconego podatku wplyna na konto....NOT:-M]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #6 Ocena: 0

2016-06-22 23:20:52 (8 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

ktoś Ci podebrał hasło.
Co ma do rzeczy zainfekowanie komputera do logowania na fcb?
Parę miesięcy temu ja dostałam sms,czy chcę zgadzam sie na zmianę hasła na fcb.
Wcześniej dałam sobie opcję,aby informacje o wszelkich logowaniach z innych urzadzeń nich dotychczas,przychdziły do mnie sms.
Widocznie ktoś chciał się wkraśc na mój fcb.
Na wszelki wypadek zmieniłam hasło.
Weź zaznacz sobie opcje na fcb-zapomniałam hasło. I dostaniesz na maila link.
MOżna próbowac..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grekan

Post #7 Ocena: 0

2016-06-22 23:53:50 (8 lat temu)

grekan

Posty: 623

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2008

Skąd: Londyn Croydon

..FB zresetowal mi haslo i zmienilem haslo na nowe, nie moge nic robic na stronie, bo tam nie wchodze...znow nie moge moge sie zalogowac na nowe haslo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radiesteta

Post #8 Ocena: 0

2016-06-23 00:47:28 (8 lat temu)

radiesteta

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2015

Skąd: Chatham

A czy tak jak pisałem proces odzyskiwanie hasła wykonales na innym niż dotąd komputerze czy wszystko robisz na tym samym ciągle? Bo może poza FB ktoś również przejął dostęp do konta mailowego na jakim postawiles profil FB. Skoro wirus przejmuje hasła to na pewno nie ogranicza się tylko do FB. Pewnie każde inne hasło może wkrótce lub już zostało przyjęte. Z innego czystego od wirusów kompa powinieneś zmienić hasła we wszystkich serwisach do jakich się logujesz zwłaszcza koncie mailowym powiązanym z FB i jeszcze raz ponowic proces odzyskiwanie hasła FB. Aha FB chyba prowadzi rejestr logowania. Tam powinna być przyblizeniu lokalizacja z jakiej dokonano ostatnie logowania na konto. Też kiedyś dostałem maila od FB że ktoś chciał się zalogować z miejsca w którym nigdy nie byłem z jakiegoś archipelagu tysiące mil ode mnie. Zmieniłem na wszelki wypadek hasło FB wtedy.

[ Ostatnio edytowany przez: radiesteta 23-06-2016 00:49 ]

Duma i honor tego bez naszej zgody nikt nam nie odbierze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grekan

Post #9 Ocena: 0

2016-06-23 10:50:24 (8 lat temu)

grekan

Posty: 623

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2008

Skąd: Londyn Croydon

dzieki za komentarze, dzis nieoczekiwanie odzyskalem strone FB, chyba FB cos podzialal...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,