MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Koty koty wszystko o kotach

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 43 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 42 | 43 | 44 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

Str 43 z 309

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2017-08-31 20:34:26 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak kiedys mialam koty, ktore z "polowan" potrafily wrocic z takimi zapachami, ze najlepiej to byloby sie wyniesc z domu.... to kapalam stawiajac je w wannie na tylnych lapkach ale pyszczkiem do sciany. Staly wtedy bez problemu tylko je lekko wystarczylo reka za kark podtrzymac. Jak staly odwrocone do lazienki, to szalaly i wyskakiwaly zaraz, a do sciany zwrocone staly jak zahipnotyzowane... *ROFL*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-08-31 23:04:26 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

fugazi

Post #3 Ocena: 0

2017-12-24 17:16:58 (6 lat temu)

fugazi

Posty: 1999

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2016

Skąd: l




Obrazek


Hmm hm , goscie juz w drodze , beda lada moment a ja nie zdazylam dzisiaj jeszcze nic zmalowac . Moze pozniej poprawie nieco polozenie choinki ...


Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2018-01-05 20:22:53 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Znaleziony przypadkiem po necie blog(wiem, wiem, nie wolno, ale to chyba nie jest az taka konkurencja?)
i cytat-opowiastka:

Ja i choinka

Ja żem się pojawił w 2009 roku. Choinka rok później. Różowa i włoszata. Żem ją intensywnie analizował aż jej pjórka fruwały i od tego czasu już mi jej nie dają.

Ja jestem stanowczo mniej czarny, tylko bardziej siwy i łysy jak cholera.

Ona jest różowa nadal, ale łysa jak cholera, piórka potraciła i tylko śfiatełkami tę łysość maskuje.

Ja nie mam czym, kurna no. I błyskam łysością.

I tak se trwamy, ja i ona.

Mje trzeszczą stawy i pokasłuję a ona jak się kręci i świeci to zgrzyta jak piekielna machina.

Kiedyś my oboje się mjętko i cicho kręcili w kółko.

Mje dają kapsuły na łysość i stawy i kaszlanie a ona dostała więcej śfiatełek.

Tak se trwamy. To my dawno temu, jeszcze oboje włoszaci i puszyści.

Obrazek

Swietnie pisany Kotoblog Kefir i Morfeusz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grekan

Post #5 Ocena: 0

2018-01-05 23:52:23 (6 lat temu)

grekan

Posty: 623

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2008

Skąd: Londyn Croydon

Prosze o porade odnosnie kotki...od pewnego czasu slina kotki zabarwia biala siersc na brazowo podczas mycia sie. Trudne do umycia, co jest tego przyczyna, moze ktos spotkal sie z tym przypadkiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2018-01-08 21:09:59 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Zmiany w diecie? Przebarwienia, to glownie dzialanie enzymow w slinie, zmiany zwiazane z wiekiem, problem z zebami, efekt skladu pozywienia, moze sie cos kluje - grzyb?
Przebarwienia na bialym futrze sa czeste, Pozostaje pielegnacja, mycie i akceptacja, ze zywy zwierz nie bedzie wiecznie bialy jak sniezynka z Disneya :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grekan

Post #7 Ocena: 0

2018-01-08 23:57:56 (6 lat temu)

grekan

Posty: 623

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2008

Skąd: Londyn Croydon

...dzieki, 12 lat, uzebienie w porzadku, karma ciagle tej samej dobrej firmy. Moze rzeczywiscie wiek.Kotka jest czarna, ale lapki i krawacik biale, teraz brazowe i trudne do umycia odpowiednimi dla kota srodkami, mimo codziennej pielegnacji. Akceptuje taki stan rzeczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2018-01-19 12:57:36 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Pojawila sie ciekawa karma dla kotowatych Wild Freedom, dobra cena, zobaczymy, jak futrom przypasuje.
Dawno nie kupowalam Granata Pet, przypomnialam sobie o niej niedawno, futra zachwycone, mruczace jak dwie betoniarki :).
Niewiele drozej niz smieciowe whiskasy i felixy, a jakosciowo przepasc.
Zobaczymy, jak trzustkowiec na nowinki zareaguje :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2018-02-23 19:24:45 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Po praktyce, Wild Freedom, fajna skladem, dosc grubo mielona, jednak moim nie przypadla specjalnie do gustu. Zjesc zjadly, bez szalu.
Feringa stoi bleee.
Pozostaje Catz Finefood, Grau i Granata, ale hitem i tak jest parzone surowe miesko, dla trzustkowca gotowane, od czasu do czasu zoltko, twarog, rybka.
Zaniemowilam w jednym z zoologow, cala zamrazarka pakowanych myszek, szczurkow, kurczat w paczkach.
Robi wrazenie.

A pod innym katem, podroze z kotem:
najwazniejsze sa spotkania

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 23-02-2018 19:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-02-23 20:05:12 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-23 19:24:45, karjo1 napisał(a):
Po praktyce, Wild Freedom, fajna skladem, dosc grubo mielona, jednak moim nie przypadla specjalnie do gustu. Zjesc zjadly, bez szalu.
Feringa stoi bleee.
Pozostaje Catz Finefood, Grau i Granata, ale hitem i tak jest parzone surowe miesko, dla trzustkowca gotowane, od czasu do czasu zoltko, twarog, rybka.
Zaniemowilam w jednym z zoologow, cala zamrazarka pakowanych myszek, szczurkow, kurczat w paczkach.
Robi wrazenie.

A pod innym katem, podroze z kotem:
najwazniejsze sa spotkania

[ Ostatnio edytowany przez: <i>karjo1</i> 23-02-2018 19:40 ]




Te szczurki, myszki itp. w zamrazalce to nie zarelko dla kotkow ;-) za to nie jeden kotek tez zostal zarelkiem dla jakiegos pytona, ludzie bez pojecia oddaja kocieta za free :-| w ogole to bez opjecia jet dopuszczac do niechcianych ciaz.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 43 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 42 | 43 | 44 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,