MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Koty koty wszystko o kotach

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 170 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 169 | 170 | 171 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

Str 170 z 309

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2020-06-29 22:54:46 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Podalam opisy wyboru hodowli, uk strony sa chyba bardziej formalne (strony zwiazku hodowcow kotow), a niewiele porad dla startujacych w przygodzie wyboru zwierzaka rasowego z hodowli.

Jesli kocie z Pl, to raczej tylko samolot.
Moze warto rozejrzec sie szerzej, po Europie, moze i w UK sie trafi piekny brytolek :)?

Nad jednym mocno bym sie zastanowila, dorosle koty moga nie zaakceptowac, a prawie na pewno nie dotrzymaja kroku w zabawie parumiesiecznemu maluchowi.
Zwlaszcza, ze kocie pojawia sie z wyboru, a nie samo decyduje siedzac na progu domu.

Latwiej by bylo dwom maluchom i pozostalym domownikom ;).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2020-06-30 09:37:08 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Przeraża mnie transport z Polski samolotem. Raz, że z mojego pobliskiego miejsca żaden nie leci który przewozić zwierzęta a dwa, musiałabym specjalne lecieć itd.. Trudne do zorganizowania... Bardziej jestem skłonna szukać na miejscu..
Leon, mój drugi kot jest zawsze chętny do zabawy. Jemu nigdy się nie nudzi, więc myślę że maluch miałby się z kim bawić. Bardziej się martwię, że luna będzie znowu się stresować nowym przybyszem..

Karjo, tym razem nie brytolek a łysolek będzie, a raczej łysolka :-)
Jak ktoś znajdzie hodowlę sfinksów w UK, a zwłaszcza w Kent, będę wdzięczna bo nie umiem chyba szukać...
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2020-06-30 11:01:42 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

registered sphynx breeders uk - wyszukuje hodowlę, albo dopisz jeszcze Kent.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #4 Ocena: 0

2020-06-30 11:56:22 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Zawsze chciałam Sphynxa, ale cena powyżej tysiąca funtów za kota to trochę przesada ;-)

Zamiast bezwłosego mam małpę włochata i wszędzie mnóstwo kłaków :-] następny będzie sphynx na bank :-]

Widzę że trochę ceny spadły, może COVID ;-) a może po prostu nie było kupca za takie pieniądze ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2020-06-30 13:01:48 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dziękuję Ada.

Mi się kiedyś nie podobały te koty, teraz im więcej czytam o nich, tym bardziej jestem w nich zakochana :-)
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2020-06-30 13:07:26 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

A co jest w nich takiego Ciekawego pozaTym, ze wygladaja jak kosmici?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: 0

2020-06-30 13:11:15 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Charakter :-) - bardzo inteligentne koty, lubią towarzystwo, w zasadzie cierpią w samotności, no i ta skórka pomarszczona :-] i niebieskie oczy - u mnie kot musi mieć niebieskie oczy :-p
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2020-06-30 13:23:12 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Mnie soe podobaja ta koty ostatnio co wygladaja jak Dracula, maja jakies takiedlugie falukace uszy i wystajace kly. Na pierwszy rzut oka wygladaja jak jaks krzyzowka kota z psem lub z nietoperzem. TakIe brzydactwa, ze az ladne. Ale nie wiem jaka maja osobowosc.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2020-06-30 13:31:29 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

To orienty pewnie, rowne diably aktywne, co sfinksy :).
ZP, zgadza sie, dlatego madry hodowca bedzie namawial na towarzystwo w podobnym wieku i aktywnosci, co lysolek.
I te ceny za ogrzewanie mieszkania...:].

Ale piekne zamszaki sa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2020-06-30 14:29:07 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Peterbold. Sprawdzilam. Krzyzowka Sphynxa z syjamskim kotem.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 170 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 169 | 170 | 171 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,