MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Koty koty wszystko o kotach

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 167 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 166 | 167 | 168 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

Str 167 z 309

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2020-05-27 09:36:53 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Wolontariat w schronach polskich jest od 18 r.z.
Jak ze zwierzakami, to moze gdzies po okolicznych osrodkach jezdzieckich (na ogol maja przy okazji rozne zwierzaki), badz przy fundacjach prozwierzecych, moze forma polkolonii, np.z harcerzami?
W roznych miejscach sa organizowane dzienne imprezy, rajdy PTTK, moja mlodziez latala na grupowe zajecia w parku linowym, w ramach Palacu Mlodziezy, na przystani zeglarskiej, warsztaty teatralne - wszystko w ramach wakacji.

PS. W ramach urozmaicenia kotom przypasowala Granata Pet symphonie. Ladnie wyglada, niezle pachnie, pozarly wszystko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2020-05-28 10:25:39 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Troche o ufo: bylam pewna, ze co wszyscy kosmici to Ludzie, na kolejnym etapie ewolucji, ktorzy przybyli na ziemie cofajac sie w czasie ( bo juz maka tak zaawansowama ta technologie, ze moga) . Ald teraz tak sobie mysle, ze to nie ludzie a koty, ktore wyewoluowaly. No popatrzcie na tearz takiego sfinksa a potem na ufoludka. To nie moze byc przypadek.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2020-05-28 12:27:08 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak podać kotu panacur na robaki w płynie? zawsze kupowałam w paście i było ok, ale przez wirusa pasty wykupione, został płyn, muszę zaaplikować 5ml. czy mogę to jej wstrzyknąć taką specjalną malutką strzykawką? czy się zadławi nadmiarem płynu? z jedzeniem odpada.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2020-05-29 18:10:17 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Udalo sie, czy wyladowalo wszystko po scianach?

Wzielam dzis koty na szczepienie, mnostwo ludzi, chyba nawet wiecej niz w przecietny dzien. Wszyscy w autach, przed wizyta telefon do recepcji, po zwierze wychodza pracownicy w maskach, przylbicach, rekawiczkach.
Nie ma wstepu dla opiekunow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2020-05-29 18:13:42 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Ooo bidulki, sierotki takie, przecież zwierzęta i tak się stresują tymi szczepieniami, wizytami ...

Nie próbowałam jeszcze - do butelki jest plastikowy kubeczek - jak w syropach dla dzieci 😂 może mam tego użyć? 😂
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2020-05-29 18:16:52 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

A musi dostac, sa powody, czy tylko termin?

My dawalismy strzykawka, wiecej sami i sciany z podloga zaliczylismy odrobaczacza :].


Weci ladnie sie uwineli, bylo popoludnie, wiec bengal bez humoru, dostaly oba w lape - zobaczymy.
No i foch, pyszczenie przez popoludnie, mam nadzieje, ze rozejdzie sie po kosciach, za miesiac kolejne szczepienie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: 0

2020-05-29 22:13:07 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Termin w czerwcu ;-)

Może kupię to baranie mleko, najwyżej sama wypiję :-] nie odrabaczacz, mleko wypiję :-] ponoć zdrowe ...
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2020-06-21 13:12:32 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Kudłaty był dzisiaj w salonie piękności i faktycznie piękny kot wyszedł. Rozczesali kudły, trochę ogolili i na koniec wykąpali. Pani pokazywała mi filmik jak cierpliwie znosił kąpiel i stwierdziła, ze musiał być do tego przyzwyczajony.

Jest już umówiony na kolejną wizytę za 3 miesiące.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2020-06-21 17:37:11 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

wrzuc dowody zbrodni: D

Do mnie wczoraj kolezanki przyszly, aby wlochacza poobcinac, ale wyczul o co chodzi, schowal sie i nic z tego nie wyszlo.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2020-06-21 17:56:17 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dobrze że ja nie muszę obcinać. Przy pazurkach to są przerażone jakbym co najmniej im cały manicure robiła, włącznie z malowaniem :-) Jak dołączy kiedyś Lucynka do rodziny, to już w ogóle luzik z fryzurą będzie :-)
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 167 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 166 | 167 | 168 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,