MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Koty koty wszystko o kotach

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 147 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 146 | 147 | 148 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

Str 147 z 309

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maria13

Post #1 Ocena: 0

2020-02-20 20:05:19 (4 lata temu)

Maria13

Posty: 871

Kobieta

Z nami od: 30-05-2017

Skąd: Staines

Kanonier30 ale masz slodziaka take odratowane to zawsze doceniaja domek :) mam nadzieje ze ta gula okaze sie nie grozna lub ze mozna ja wyciac, wazne zeby wykluczyc to najgorsze chorobska czyli fip itd

[ Ostatnio edytowany przez: Maria13 20-02-2020 20:06 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2020-02-20 20:56:17 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Kanonier, kciuki za kote, oby to bylo cos niegroznego, co zniknie za chwile.

Richmond, gratki, ciekawy, prawdziwy charakterny kotus sie trafil.

Maria, bardzo prosze, nie przesadzaj z te 'wdziecznoscia' zwierzat, one tak nie funkcjonuja.
A wiele osob bywa oburzonych, bo 'uratowaly', a zwierz 'zlosliwy', zalatwia sie po domu, nie lubi kontaktu z czlowiekiem, prycha, drapie i robi inne niepozadane rzeczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2020-02-21 10:43:34 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Od pół godziny Leon siedzi na wprost tv i ogląda wielkimi oczami program przyrodniczy ...
Gal, ty pisałaś że twój też lubi tv.. No to jednak jest więcej sympatyków.. Ciekawe jest to, że tylko program o zwierzętach zwrócił jego uwagę. Zazwyczaj w kuchni słucham muzyki, dzisiaj włączyłam program o zwierzakach i taka niespodzianka. Nie mam sumienia zmienić kanału.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Maria13

Post #4 Ocena: 0

2020-02-21 19:05:03 (4 lata temu)

Maria13

Posty: 871

Kobieta

Z nami od: 30-05-2017

Skąd: Staines

Moje są wdzięczne za dom, doceniają. Nie każdy rozumie zwierzaki ,ale to inna bajka. Nie będę kupować zwierząt!
Moja Esme ma jakąś gule na ogonie :(. Nie wiem nawet od kiedy dokładnie:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2020-02-21 20:28:07 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2020-02-21 10:43:34, gosian napisał(a):
Od pół godziny Leon siedzi na wprost tv i ogląda wielkimi oczami program przyrodniczy ...
Gal, ty pisałaś że twój też lubi tv.. No to jednak jest więcej sympatyków.. Ciekawe jest to, że tylko program o zwierzętach zwrócił jego uwagę. Zazwyczaj w kuchni słucham muzyki, dzisiaj włączyłam program o zwierzakach i taka niespodzianka. Nie mam sumienia zmienić kanału.


Dokladnie. Uwielbiaja programy o zwierzakach*THUMBS UP* :-)
a jaki program sie podobal Leonowi? To moim tez wlacze nastepnym razem.

Ludzie ich nudza: BBC dzis sie nei spodobalo, wiadomosci o labur- popatrzyl, popatrzyl, i poszedl do innego pokoju:D
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2020-02-21 20:41:07 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Gal, nie pamiętam dokładnie, ale to było na polskiej tv canal + family o Antarktydzie. No siedział dobre 40 min bez ruchu
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2020-02-22 13:09:17 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Chciałem tylko przekazać, że byliśmy dzisiaj w klinice weterynaryjnej University of Liverpool. Maluch był zbadany we wszelkich możliwych pozycjach :-]. To zmiana przy żebrach. Rzekomo w Jego wieku normalna. Pani weterynarz potwierdziła diagnozę PDSA, że nie ma powodów do niepokoju.
Wcześniej Dzidzi był zaszczepiony w PDSA na najważniejsze, najniebezpieczniejsze kocie choroby...
Dzisiaj (z przychodni University) mamy preparat na robale jelitowe (profilaktycznie) i specjalny żwirek, aby pobrać siusiu do zbadania czy z funkcją nerek jest na pewno ok. Ot, tyle. Według Pani weterynarz maluch jest zdrowy i nie ma się czym martwić. Przynajmniej na tę chwilę.

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2020-02-22 21:15:28 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

No to swietnie:-)

Ten worek to taki specjalny dla kota, czy co to to?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #9 Ocena: 0

2020-02-24 11:43:56 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

@Gal - to taki 'koci namiot' z otworami. Akurat Dzidzi przecisnął się w poprzek :)

Poza tym 'uwielbiamy' siedzieć w reklamówce ze sklepu, po zakupach. Tutaj Sainsbury...

Obrazek

Obrazek

Trzy kilogramy świeżego kota poproszę... :-]

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #10 Ocena: 0

2020-02-24 12:07:21 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

PS.

Ponadto, chociaż zdecydowanie unikam reklamowania jakichkolwiek produktów, to odstąpię od tej zasady. Produkt poniżej naprawdę się sprawdza. Uważam, że jest rewelacyjny, gdy mamy zestresowanego zwierzaka... . Polecam, choć zapach dla mnie dość 'cuchnący' - jednak Dzidzi uwielbia i w rzeczywistości jest zrelaksowany... *THUMBS UP*



Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 147 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 146 | 147 | 148 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,