MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Koty koty wszystko o kotach

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 143 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 142 | 143 | 144 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

Str 143 z 309

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2020-01-13 20:50:31 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Agent 007, jak zmeczyc futrzaka :)

tor przeszkod

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maria13

Post #2 Ocena: 0

2020-01-14 08:13:39 (4 lata temu)

Maria13

Posty: 871

Kobieta

Z nami od: 30-05-2017

Skąd: Staines

Cytat:

2020-01-03 16:32:20, Richmond napisał(a):
Ja dostawalam wydruk wynikow. A jak przenosilam kota miedzy lekarzami, to pierwsza klinika dala wszystkie wyniki i informacje drugiej. Nie mieli zadnego problemu z tym.

tak ale czy wyniki byly dane tobie czy tylko miedzy wetami, Czy ty widzialas wyniki sama?

Kotka juz karmiona juz normalnie dodaje troszke cieplej wody teraz do karmy, pilnuje zeby pila wiecej. dalam jej dwa razy tabletke Espumisan i monitoruje, ma stolca codziennie narazie :)

[ Ostatnio edytowany przez: Maria13 14-01-2020 08:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2020-01-14 12:22:51 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wyniki z roznych skanow przekazywali mi slownie, tlumaczyli co oznaczaja i dawali kartke do reki. Nie prosilam o inne wyniki, zeby je zabrac ze soba, bo nie mialam takiego powodu. Po kazdych badaniach mialam rozmowe z wetem wyjasniajaca wyniki i jaka jest ich sugestia dotyczaca daleszego leczenie, jesli bylo wymagane.

Nigdy nie watpilam w weta, gdzie moje koty leczyly sie. To rodzinna klinika, syn wlasciciela jest bardzo doswiadczony i sprawdza nowe opcje leczenia, itp.

Moja lokalna klinika, to duzo wiekszy kolchoz, ktory nie mial pojecia co dolega mojemu kotu i co z nim dalej zrobic. Kot tam trafil, bo ja bylam na wyjezdzie i maz zabral kota do najblizszego miejsca. Nie wiedzielismy, ze to bedzie powazna sprawa, inaczej zaplacilabym te fortune za taksowke i wyslala meza od razu do naszego weta.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2020-01-14 17:06:44 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Co do wynikow badan, chetnie zbieram i wrzucam w historie futra.
Nie da sie wszystkiego zapamietac, a warto miec mozliwosc przesledzenia w czasie, jak sie zmienialy parametry.
Czasem nawet do porownania dla drugiego zwierza.
Podobnie z historia leczenia, czy stosowanych preparatow.

Zreszta, z powodu choroby przewleklej i pozbycia sie jej w rodzinie, zbieram wyniki badan czlowieczych.

Wiele razy sie przydaly do przeanalizowania, do dyskusji z lekarzami, do konsultacji dodatkowej w razie czego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maria13

Post #5 Ocena: 0

2020-01-14 21:30:01 (4 lata temu)

Maria13

Posty: 871

Kobieta

Z nami od: 30-05-2017

Skąd: Staines

wole miec wyniki wydane swoje czy moich kotow i uwazam ze mam do tego prawo... sa ludzie bledy pomylki...
ten plakat mocno do mnie przemawia .....
Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: Maria13 14-01-2020 21:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #6 Ocena: 0

2020-01-25 12:29:07 (4 lata temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Chciałam zapytać o... co zrobić z kotem na czas remontu? Borys średnio znosi obcych w domu ( co nie przeszkadza mu się wdzięczyć do każdego gdy jest na zewnątrz),zresztą jakoś go nie widzę na codziennej drzemce, gdy kuć będą tynk za ścianą.
Niby mam niezły koci hotel w okolicy, ale jakoś nie jestem przekonana... Zostawiał ktoś adoptowanego kota w hotelu? Jak się zachowywał po powrocie? Znajomy z pracy oddał kota do hotelu na czas wakacji, zwierzak tak się zestresował, że dostał zawału serca.. Kot oczywiście, ale właścicielowi też niewiele brakowało. Niby wiem, że nie zdarza się to codziennie, ale.. Przekona mnie ktoś?
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2020-01-25 19:54:40 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Przerabialismy temat z obecnymi kotami, adoptami.
Kwestia hotelu nigdy nie jest brana pod uwage ze wzgledu na maly teren kojca, stres, ryzyko infekcji itp.
Podczas remontu koty mialy zapewniony w miare cichy kat, jedno z pomieszczen bylo zawsze wylaczane z duzego zamieszania i tam mialy kuwety, wode, jedzenie i legowiska, cicho wlaczone radio.
Z kartonow porobilismy tymczasowe dodatkowe budki:

Remont przetrwaly bezproblemowo, wrecz nachalnie pchaly sie niekiedy obejrzec prace, w czasie glosnych robot wycofywaly sie w swoj kat.
A ja mialam spokoj, bo oba na oku, normalne domowe jedzenie, rutyna.
No i chyba tez z naszej, ludzkiej strony spokoj, wieczorne zabawy, normalne wspolne spanie powodowaly spokoj kotow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2020-01-25 20:11:27 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Na czas przeprowadzki koty byly u znajomych, zeby nie przeszkadzaly i nie stresowaly sie. A na czas malowania kotka byla w domu. Staralam sie ja trzymac z daleka od robot, ale i tak wytarzala sie w brudnych nakryciach mebli i umalowala sie farba.

A tak z innej beczki, czeszecie dlugowlose koty codziennie? Kudlacz wyglada czasami na skundlonego, ale nie przepada za szczotka. Do tego gubi tyle sierści, ze musze zwinąć dywan.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2020-01-25 21:07:46 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

@Richmond, nie nie codzienne. Hipis byl dzikim kotem, i ma ambiwalentne uczucia wobec szczotkowania. Niby lubi, ale potem ucieka i tak, wiec diabli go wiedza koniec koncow. Kupilam Yumega olej, na pielegnacje siersci, bo w dodatku ma lupiez od czasu do czasu. Dodaje sie pare kropli do jedzenia.

@Malinowka, moje koty bywaja w hotelu, jesli sasiadka nie moze sie zajac nimi. Nie znosza tego, ale jakos dotad przezyly. Zawsze wygladaja na psychicznie zdruzgotane jak je odbieram, ale potem wszystko wraca do normy. Na przyklad, pani z hotelu mi powiedziala, ze musieli odkurzac codzienne, bo hipis klaczy. No to wiadomom, ze bedzie przerazony, bo nie znosi odkurzacza. Co im pare klakow przeszkadza, przeciez nie ma tam dywanow, tylko plytki. No, ale to i tak najlepszy hotel w okolicy, no i juz tam byly pare razy, to zawsze mam nadzieje, ze beda pamietaly.

https://www.lillyviewpethotel.com/

Pracownicy hotelu mysla, ze to ja jestem jakas psychopatka, skoro moje koty nie sa oswojone. Cala reszta kotow tam, to wszystko rasowe i zachowuja sie jak przyzwoite koty. Tylko moje dachowce, adoptowane i w dodatku czarne.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #10 Ocena: 0

2020-01-26 10:30:55 (4 lata temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziękuję Paniom bardzo za odpowiedź. No więc pomysł hotelu od początku mi nie pasował bo to w sumie to samo co schronisko, tyle, że bardziej luksusowe. Jak będzie bardzo żle, to wywiozę Małpiszona do znajomych, bedzie płacz, że nie ma wyjścia na zewnątrz, ale trudno. Lepsze to,niż miałby być psychicznie zdruzgotany:-](dzięki @Gal za atak śmiechu).
@Rich, mój szczotki nie toleruje, więc go czeszę podstepnie taką specjalną rękawiczką. Szału nie ma, ale lepsze to niż nic.
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 143 z 309 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 142 | 143 | 144 ... 307 | 308 | 309 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,