MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Namiar na przewoźnika psów?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: +1

2014-11-19 13:26:15 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Eurotunel ma te zalete, ze nie trzeba wysiadac z samochodu, jak nie chcesz. Ewentualnie mozesz wyjsc i postac obok. Duzo ludzi podrozuje ze zwierzetami tunelem, sa nawet specjalne miejsca dla psow na toalete i zabawe przy terminalu.

Busy/Vany tez moga jechac przez tunel, po prostu jada wagonami z jednym poziomem. Zakladam, ze wiekszosc firm wybiera prom z czystej oszczednosci, a nie przyjemnosci podrozowania nim.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2014-11-19 13:52:30 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Przewoznicy wybieraja prom, bo taniej, ponoc sa jakies opcje wykupienia stalych przejazdow na dobrych warunkach.
Nie wspominam dobrze podrozy, bo o wzgledy bezpieczenstwa i mlodziezy i zwierzat trzeba bylo zadbac we wlasnym zakresie, kierowcy palili, cala trase disco polo i dlugi przestoj pod Londkiem, do tego wspolpasazerowie nieludzkim jezykiem mowili, ograniczali sie do 'laciny'...
Ale w sensie psychicznym czy fizycznym nikomu sie nic dzialo zlego :).
Prom da sie przezyc, z tego co widze, bardziej panikuja wlasciciele, zwierzeta czasem histeryzuja widzac reakcje i niepokoj czlowieka, potem sie wyciszaja.
Latem widzialam zamykanie i otwieranie boksow na promie do Holandii, gdzie zwierzaki zostaja na cala noc, z zamykaniem bylo troche zamieszania, rano zwierzaki byly zaspane i wyluzowane, bylo ich sporo, to nie panikowaly, bardziej byly zainteresowane otoczeniem niz brakiem opiekuna ;).




Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

akrobatka

Post #3 Ocena: 0

2014-11-20 10:20:50 (9 lat temu)

akrobatka

Posty: 222

Kobieta

Z nami od: 20-10-2014

Skąd: jeszcze nie wiem

Na przyszłość - gdyby ktoś szukał - 2 firmy specjalizujące się w przewozie zwierząt, które póki co przodują w moim prywatnym rankingu. ;)

Linora (przewiozą zwierzę + jednego /czasem może się udać dwóch/ opiekuna/ów z torbą podręczną małą. Mają własne kontenery dla zwierząt

Quick-Trans - zabiorą zwierzę + 2 opiekunów każdy z walizką do 25kg. Mają własne kontenery dla zwierząt. Jeżdżą Eurotunelem, więc zwierzę nigdy nie jest samo.

Gdyby ktoś z forum miał doświadczenie z tymi firmami, chętnie poznam opinie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ray186

Post #4 Ocena: 0

2014-12-02 11:20:18 (9 lat temu)

ray186

Posty: 20

Kobieta

Z nami od: 20-04-2013

Skąd: Po

Musze sprawdzić bo niedługo mam nadzieje dołączy do nas malutka sunia French Buldoga ;) a kiedy Ty będziesz przewozić pieska??

[ Ostatnio edytowany przez: ray186 02-12-2014 11:21 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

akrobatka

Post #5 Ocena: 0

2014-12-02 14:57:09 (9 lat temu)

akrobatka

Posty: 222

Kobieta

Z nami od: 20-10-2014

Skąd: jeszcze nie wiem

Data jeszcze nie znana. Mam nadzieję, że do marca się uda...
Sklaniamy się do przyjazdu bez futra i sprowadzenia jej trochę później z firmă .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2014-12-02 16:23:49 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Ja sie tylko po cichu czepie, ze jak sprowadzac zwierzaki, to w transporcie z opiekunem, bo po drodze rozne cuda sie dzieja.
Tak gwoli wyjasnienia :).

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

akrobatka

Post #7 Ocena: 0

2015-04-13 11:20:12 (9 lat temu)

akrobatka

Posty: 222

Kobieta

Z nami od: 20-10-2014

Skąd: jeszcze nie wiem

Jestesmy "juz po". :)
Pies mial jechac z opiekunem, ale plany sie pozmienialy i pojechala sama z jedna z wyzej wymienionych firm (pozytywne opinie na FB pojawiajace sie co tydzien na ich profilu oraz opinie groomerki i znajomej hodowczyni pomogly nam dokonac wyboru). Koszt nie byl jakis wygorowany jak na tak dobra opieke i przewoz firma, ktora specjalizuje sie glownie w przewozie zwierzat (dostosowany klimatyzowany van z klatkami i postoje na spacery).
Jechala 1,5doby. Bylam pelna obaw, bo psisko ze schroniska i po przejsciach, ale wszystko odbylo sie profesjonalnie. Pies dojechal zaspany (srodek nocy) ale szybko sie rozkrecila. Radosc ogromna. Ekipa transportowa super. Przy podpisywaniu dokumentow sunia wskoczyla przy nas do szoferki, znaczy sie auto jej sie dobrze kojarzylo. :) Zadnych oznak traumy! Naprawde z czystym sumieniem moge ich polecic.
Jak ktos chce wiecej wiedziec, piszcie smialo na priv.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2015-04-13 20:32:55 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jak taki dobry przewoznik, to sie usmiechne o namiary, dzieki.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

akrobatka

Post #9 Ocena: 0

2015-04-15 13:33:17 (9 lat temu)

akrobatka

Posty: 222

Kobieta

Z nami od: 20-10-2014

Skąd: jeszcze nie wiem

odpisalam na priv. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

seba_epll

Post #10 Ocena: 0

2016-07-24 17:26:55 (8 lat temu)

seba_epll

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2016

Skąd: Colliston

Czy mogłabyś napisać którą firme wybrałaś? Słyszałem o linora ale o tej drugiej nie a musze zoorganizować transport dla mojego szczeniaka :P Dziękuję

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,