MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 57 z 63 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 56 | 57 | 58 ... 61 | 62 | 63 ] - Skocz do strony

Str 57 z 63

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2014-05-01 17:28:44 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #2 Ocena: 0

2016-06-27 17:06:19 (8 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

http://buzzsharer.com/2016/01/6-problems-only-jack-russell-owners-will-understand/Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 27-06-2016 17:10 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

nEUROn

Post #3 Ocena: 0

2017-03-01 17:41:16 (7 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Żona tydzień temu umówiła futrzaka na strzyżenie.
Poszła a tu nima strzyżenia bo jakoś im się wpisało na 29 Marca.
I dobrze.
Pierwszy raz i ostatni był kontakt z Bark Lane Caterham.
Psy oczekujące i po jak szczekały straszyła sprężonym powietrzem z pojemnika.
Wracam do starego zakładu mimo że po przeprowadzce mam dobre 7 mil w jedną stronę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Netta6

Post #4 Ocena: 0

2017-03-02 13:27:11 (7 lat temu)

Netta6

Posty: 1599

Kobieta

Z nami od: 19-01-2006

Skąd: Bridgwater

Cytat:

2017-03-01 17:41:16, nEUROn napisał(a):
Żona tydzień temu umówiła futrzaka na strzyżenie.
Poszła a tu nima strzyżenia bo jakoś im się wpisało na 29 Marca.
I dobrze.
Pierwszy raz i ostatni był kontakt z Bark Lane Caterham.
Psy oczekujące i po jak szczekały straszyła sprężonym powietrzem z pojemnika.
Wracam do starego zakładu mimo że po przeprowadzce mam dobre 7 mil w jedną stronę.


Trzeba było wpaść tam z kompresorem i obsłudze przedmuchać co nieco.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Lola40

Post #5 Ocena: 0

2017-03-02 14:50:31 (7 lat temu)

Lola40

Posty: 279

Kobieta

Z nami od: 06-10-2010

Skąd: Manchester

Cytat:

2017-03-01 17:41:16, nEUROn napisał(a):
Żona tydzień temu umówiła futrzaka na strzyżenie.
Poszła a tu nima strzyżenia bo jakoś im się wpisało na 29 Marca.
I dobrze.
Pierwszy raz i ostatni był kontakt z Bark Lane Caterham.
Psy oczekujące i po jak szczekały straszyła sprężonym powietrzem z pojemnika.
Wracam do starego zakładu mimo że po przeprowadzce mam dobre 7 mil w jedną stronę.

Nawet się z tym nie kryła, tak po prostu przy Tobie?:-M] To co Ona robiła z tymi biednymi psiakami jak nikt nie widział:-M]:-M]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-12-02 10:14:32 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zgodnie z obietnicą wklejam post Netty6, który ze względu na zbyt dużą ilość zdjęć nie mógł się zakwalifikować w takiej formie do konkursu Śmieszny zwierzak. Historyjka tak mi się spodobała, że myślę, że to dla niej najlepsze miejsce :-)

Hejka. Nazywam się Choco i opowiem wam co nieco o sobie.

Kiedy tylko się urodziłem, to moja maminka mówiła wszystkim "niech te słodkie, czarne węgielki was nie zmylą, będzie psotnik jak nic"

Obrazek

Osobiście uważam, że się pomyliła, ponieważ bardzo ciężko pracuję i nie mam czasu na psoty. Moja maminka większość czasu pracuje w domu w swoim biurze. Ja jestem jej prawą łapką. Do głównych moich obowiązków należą: odbieranie telefonów,

Obrazek

oraz dbanie o czas wolny maminki, czyli zabieranie jej przyborów biurowych.

Obrazek

Przede wszystkim jednak, zajmuję się pocztą. Nie wiem jednak dlaczego ale nie pozwalają mi odbierać listów i w tym celu założyli na drzwi jakieś kraty. Chyba tylko po to żebym sobie kiełki połamał. Jednak w odbieraniu paczek nikt mi nie dorówna :-]

Obrazek

I robię to na prawdę z wielką przyjemnością

Obrazek

Nawet mikołajowi nie daje tej satysfakcji

Obrazek

Co do pozostałych obowiązków, to bardzo lubię podawać mamince wszystko co wypluwa drukarka. Tak się w tym wyszkoliłem i robię to tak szybko, że maminka nie jest w stanie zrobić mi fotki.

Jestem takim pracoholikiem, że nawet bawię się w biurze

Obrazek

i śpię w biurze

Obrazek

Mam też pracę dorywczą. Żebyście nie powiedzieli, że jestem mamusi synuś to powiem wam, że jestem również prawą łapką mojego dadi. Pracujemy razem zarówno w warsztacie

Obrazek

jak i na wyjazdach

Obrazek

Nie samą pracą pies jednak żyje. Moją pasją są podróże.

Obrazek

Tak więc sami powiedzcie czy jestem psotnik jak twierdzi moja maminka czy pracuś jak twierdzę ja. W dodatku bardzo kulturalny. Swoje potrzeby załatwiam tylko w wyznaczonych miejscach.

Obrazek

Na sam koniec, chciałbym złożyć zażalenie. Jak robicie konkurs dla nas zwierzątek to poprosimy o vouchery do naszych sklepów. To my ciężko pracujemy i dla nas zwierzątek powinna być nagroda. A tak, to skończy się na tym, że za karę zostaniemy sami w domu, bo maminki i dadinki pobiegną do ludzkich sklepów.

Choco
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Orianka

Post #7 Ocena: 0

2018-02-23 10:58:33 (6 lat temu)

Orianka

Posty: 4

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 23-02-2018

Skąd: Londyn

Ja mam 2 :D moja pierworodna Suzanka ( biała shi-tzu ) , druga Buba ( mieszaniec sznaucera z pudlem, czarna )*IN LOVE**IN LOVE*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

boszka8

Post #8 Ocena: 0

2018-05-10 08:05:32 (6 lat temu)

boszka8

Posty: 2302

Kobieta

Z nami od: 08-08-2014

Skąd: londyn

Witam i ja mam psa :-) Roczny Jack Rusell jest uroczy i kochany a swoje już przeszedł jest to jego już trzeci dom . W sobotę do veta aby dopytać się szczegółów bo ja zielona w sprawie zwierząt domowych.*DONT_KNOW* Może ktoś jest posiadaczem tej rasy i chce się podzielić wiadomościami , obserwacjami to proszę chętnie pisać *OK**FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #9 Ocena: 0

2018-05-10 10:22:32 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Piesek z mega energią, trzeba mieć trochę do nich cierpliwości ;-) może dlatego tak wygląda jego historia.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2018-05-10 14:33:12 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Gratki, to w ramach diety taka mala zaraze do domu zafundowalas? :]
Bo ani czasu na jedzenie ani na zaparkowanie przed tv, ciagle kombinowanie, by przechytrzyc poldiable.
A widac, kto wczesniej przygarnial szczylka, dopoki maly, slitasny, to dobrze. Jak podrastal i sie zachowywal zgodnie z typem, to gorzej...

Sporo informacji jest w topkiku:
psy
Wprawdzie tam jest szczylek, ale wiele zasad i sposobow pracy odnosi sie do kazdego psa. Do psiego nastolatka potrzeba wiecej determinacji, pewnosci siebie, stanowczosci i spokojnej reki; nie wiesz, co przeszedl w poprzednich domach.
Zajecie, konsekwencja i jasne reguly, traktowanie jak psa, bez uczlowieczania, bedzie najzdrowsze dla wszystkich domownikow.

PS. Wszystkie pozycje p. Mrzewinskiej, pdf, ebooki bardzo polecane. Madrze, prostym, zrozumialym jezykiem napisane, jak poukladac relacje ludzko-psie.

Jeszcze przyszlo mi na mysl, ze warto zrobic rozeznanie w dobrych wetach w okolicy.
Jesli pies jest jedynym zwierzakiem w domu, jesli nie widac, by cos mu dolegalo, dalabym czas na zaaklimatyzowanie, zebrala informacje od poprzednich opiekunow, z ktorego weta korzystali, czy pies jest szczepiony/odpchlony/odrobaczony/wykastrowany.
Jesli ma jakiekolwiek 'zaleglosci' pod tym wzgledem, umowilabym sie na spotkania, zaczynajac od kastracji, potem szczepienie (z chipem i paszportem na wypadek podrozy) i odrobaczanie. Inna kolejnosc, jesli widac po nim zycie wew./zew., pamietajac o co najmniej 2 tygodniach odstepu miedzy zabiegami, szczepienie na koncu, z zachowaniem odstepow miedzy szczepionkami.
Zywienie najlepiej domowym sposobem, ewentualnie barf, w ostatecznosci dobrej klasy mokra karma przemyslowa, sucha jako ewentualnosc wyjazdowa, kiedy nie ma nic innego pod reka.

Nie wiem, jakie szczegoly masz na mysli co do weta, on jest od leczenia ;).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 57 z 63 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 56 | 57 | 58 ... 61 | 62 | 63 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,