MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pies na plaży! Gdzie jechać nad morze

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

amazingviolet

Post #1 Ocena: 0

2011-08-01 19:32:34 (13 lat temu)

amazingviolet

Posty: 503

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 29-09-2009

Skąd: Londyn

Mi pieski na plaży nie przeszkadzają, pod warunkiem, że siusiają poza plażą.
Myślę, że tu problem, drodzy państwo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-08-01 22:11:53 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-08-02 00:59:49 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

perfekcja

Post #4 Ocena: 0

2011-08-02 08:04:47 (13 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

Mam dwa sprawdzone miejsca, gdzie moge jechac z psami- Hove i Snettisham. Tam sa plaze (zapewne w UK jest ich wiele) gdzie psy mozna wprowadzac. Przy wejsciu stoi tabliczka informujaca o tym, sa smietniki na kupy i nikt nie robi problemu o sikanie. (Hove-kamienista, Snettisham-pol na pol)
Zanim zabierzesz psiora sprawdz gdzie jedziesz, bo jak masz siedziec 2 godziny w aucie a potem ma sie okazac, ze psy nie sa mile widziane to troche lipa. Jedz, poki pogoda jest dobra, my tez sie w niedziele wybieramy. Moje futra uwielbiaja moczyc tylki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kaza10000

Post #5 Ocena: 0

2011-08-02 23:19:22 (13 lat temu)

kaza10000

Posty: n/a

Konto usunięte

Byłam dzisiaj nad morzem, jutro napiszę gdzie. Właśnie wróciłyśmy zmęczone niemiłosiernie, mój futzak chrapie i uśmiecha się przez sen, śni jej się czarny labrador którego poznała na plaży:)
Dzień był naprawde udany.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ainaheled

Post #6 Ocena: 0

2012-08-16 18:18:40 (12 lat temu)

Ainaheled

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 21-06-2012

Skąd: Manchester

Ja polecam Formby- piaszczysta plaża i piękne wydmy,z pieskiem można,moja sunia była pierwszy raz nad morzem i szalała z dzieciakami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2012-08-16 18:51:07 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2011-08-01 22:11:53, leonka napisał(a):
Kaza: przyjedz do Frinton on Sea... Ja tam z moim futrem jezdze poplywac. Sa odcinki gdzie wolno i takie gdzie nie... Albo jeszcze fajniej: Cromer. Woda mniej zamulona piaskiem i plaza caly dzien, nawet przy przyplywie... Tam tez z psem bylam... On lubi i tu i tu;-):-]

No a wogole to psy sa mile na plazach widziane, tylko zawsze sprawdz przed wejsciem na tabliczce informacyjnej, bo jak pisalam sa odcinki gdzie nie mozna (najczesciej te centralne miejsca, najbardziej zaludnione).

Co do psich siuskow: tu nie Polska, tu przyplywy i odplywy regularne i duze, piasek sie przewala 2 razy na dobe...

Wy się psimi siuskami ptzejmujecie, ale a jak taki wieloryb nasiusia do wody?
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Annakornel

Post #8 Ocena: 0

2017-12-19 20:51:52 (6 lat temu)

Annakornel

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 19-12-2017

Skąd: London

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie https://www.domki-rowy.pl/ na Różanej 8. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrMaverick

Post #9 Ocena: 0

2017-12-19 20:56:29 (6 lat temu)

MrMaverick

Posty: 472

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: x

Cytat:

2017-12-19 20:51:52, Annakornel napisał(a):
Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie <a href="https://www.domki-rowy.pl/" target="_blank" target="_new">https://www.domki-rowy.pl/</a> na Różanej 8. Pozdrawiam

Brawurowy debiut na forum:-]

Ps. Woof , woof!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2017-12-19 21:51:04 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-12-19 20:56:29, MrMaverick napisał(a):
Cytat:

2017-12-19 20:51:52, Annakornel napisał(a):
Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie <a href="https://www.domki-rowy.pl/" target="_blank" target="_new">https://www.domki-rowy.pl/</a> na Różanej 8. Pozdrawiam

Brawurowy debiut na forum:-]

Ps. Woof , woof!!!

A to się nie nazywa czasem SPAM?

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,