MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

KONKURS WAKACYJNY 2020

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 24

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2020-07-12 17:24:01 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Wakacje w tym roku ze względu na wirusa będą inne niż do tej pory. Ze względu na nadzwyczajny czas i ograniczenia w swobodnym poruszaniu się postanowilismy zrobic konurs wakacyjny z uwzględnieniem tych niedogodności.
Mamy dla Was konkurs podzielony na dwie kategorie.


KATEGORIA 1
Czekamy na zdjęcia z Waszego wypoczynku w okresie letnim. Mogą to być zdjęcia z Waszego relaksu, z dowolnego miejsca, gdzie będziecie w tym roku odpoczywać. Tu nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o miejscówkę. Może to być wypad za miasto, Wasz relaks w ogródku, wypad na rower, podziwanie zachodu słońca, grill na łonie natury czy w zaciszu domowym. Jedyne o co prosimy, to żeby na zdjęciu znajdował się kciuk trzymany w górę na znak, że dobrze się bawicie. Zdjęcia nie spełniające tego warunku będą dyskwalifikowane


1 miejsce - 50 f
2 miejsce - 25 f
3 miejsce - 10 f

Każda osoba może wkleić pięć zdjęć

KATEGORIA 2
W tej kategorii liczą się Wasze wspomnienia. Czekamy na zdjęcia wspominkowe. Zdjęcia z Waszych najlepszych wakacji.Pod każdym zdjęciem musi znajdowac się informacja, co to za miejsce i dlaczego polecilibyście je na urlop. Zdjęcia nie spełniające tego warunku będą dyskwalifikowane



1 miejsce - 50 f
2 miejsce - 25 f
3 miejsce - 10 f

Każda osoba może wkleić pięć zdjęć

Od dziś do 11 września tj piątek czekamy na Wasze zdjęcia.
Od 14 września tj poniedziałek do 19 września tj sobota będzie trwało głosowanie.
20 września tj niedziela nastąpi ogłoszenie wyników


Najlepsze prace wyłonią forumowicze.
Głosujecie na 3 prace i przyznajecie im odpowiednio 3, 2 lub 1 punkt. Na każdą kategorie głosujecie osobno.

Przykładowo praca nr 1 - 3 pkt, 2 - 2 pkt, 3 - 1 pkt.
Swoje glosy wysyłacie na priv do mnie
Nie można głosować na siebie. Tylko głosy przesłane na priv będą akceptowane.

Nagrody w konkursie ufundował sponsor - firma Paczki do Polski
Są to vouchery One4All lub Amazon
One 4 all

Uwaga:jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że jeśli jedna osoba otrzyma głosy uprawniające ją do dwóch nagród, wybiera jedną, a następna przypada kolejnej osobie z największą liczbą głosów.

[b]WAŻNE : Część z Was ma problem z wklejeniem zdjęcia na MW. Ci, którzy nie wiedzą jak wklejać, mogą wysłać zdjęcia do mnie na mail :koneffka1@googlemail.com z dopiskiem WAKACYJNY KONKURS i forumowym nickiem.
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do zabawy i życzyć powodzenia *THUMBS UP*

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

RemigiuszC

Post #2 Ocena: 0

2020-07-14 17:29:48 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

No to zacznę... :-] KATEGORIA 2
Wszystkie zdjęcia są zrobione w mieście Hel a dokładniej na Bulwarze Nadmorskim im. Profesora Kazimierza Demela


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Moje najlepsze wakacje. Chociaż wielu z Was wie, że to nie tylko wakacje, ale i ciągłe zbieranie funduszy na leczenie moich oczu. Jednak chyba kwalifikuje się jako temat wakacyjny.
Miasto Hel. Z mojej strony mogę polecić. Dlaczego? Jeżeli wybierzemy dobry nocleg - mamy praktycznie blisko do każdego miejsca (plaża, sklepy, restauracje, latarnia morska i inne atrakcje). Do nieco bardziej oddalonych miejsc można dojechać meleksem za kilka złotych, lub zrobić sobie wycieczkę "miastoznawczą". Oczywiście w dzień Hel tętni życiem i trudno o spokój, ale nawet w takie dni można znaleźć ustronne miejsce, aby leniuchować na piachu do woli.
Jeżeli ktoś potrzebuje więcej atrakcji - zawsze coś się znajdzie. Można wsiąść na jeden ze statków i wyruszyć w godzinny rejs. Dla bardziej odważnych - proponuję "motorówkę śmierci" - tak ją nazwałem, ponieważ przejażdżka nią wyzwala produkcję adrenaliny na wysokim poziomie.

Ja oczywiście skupiałem się na Bulwarze Nadmorkim im. Prof. Kazimierza Demela. Tam mam "swoją" miejscówkę do grania. Bardzo lubię to miejsce i mam do niego wielki sentyment. Nie tylko dlatego, iż spotkałem się z przychylnością Urzędu Miasta, ale miło jest wrócić do miejsca, w którym ludzie mnie pamiętają. Klimatycznie robi się wieczorem, kiedy już wszyscy najedzeni, wychlupani w morzu, spaleni przez słońce, przechadzają się tam i z powrotem. Przepięknie też wygląda zachód słońca okraszony szumem morskich fal. Coś dla całuśnych romantyków. Jeżeli chodzi o knajpki z jedzeniem - trzeba uważać. Czasem lepiej dołożyć kilka złotych i zjeść świeżo i smacznie, niż tanio i ... no właśnie. Dla fanów szybkiego jedzenia - polecam kebab niedaleko zejścia na Bulwar Nadmorski - duże porcje, świeże i smaczne (ja po znajomości miałem zawsze dołożone od serca), więc chyba nie jestem aż takim ostatnim muzykiem (haha).

Może się kiedyś spotkamy w tym miejscu...

[ Ostatnio edytowany przez: RemigiuszC 14-07-2020 17:31 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2020-07-14 18:40:44 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Na prośbę Basieńka76

KATEGORIA 2

Kolobrzeg

Obrazek
W tym miejscu nie sposób jest się nudzić! Bez względu na to czy jest się miłośnikiem plażowania, aktywnego wypoczynku, oglądania zabytków Kołobrzeg pozwala na realizację każdego z wyżej wymienionych sposobów spędzania wolnego czasu. Jest wyjątkowym połączeniem tego co daje natura z tym, co stworzył sam człowiek.

Brighton
Obrazek
Miasto pełne niespodzianek! Nie znam ludzi obojętnych na to miasto.Osobiscie urzeka mnie klimat wąskich uliczek pachnących kawą

Malaga

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Warto wybrac się do tego miejsca na więcej niż jeden dzień.Piękne zabytki,urokliwe plaże,smaczne jedzenie.To miasto wydało mi się i zwyczajne, i niezwykłe jednocześnie.Jeszcze wrócę do tego miejsca.....
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Misia13

Post #4 Ocena: 0

2020-07-15 09:03:12 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

KATEGORIA 1

Ja sie nigdzie nie ruszam, ale ciesze sie tym co mam.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2020-07-15 14:26:57 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


KATEGORIA 2

Na prośbę Dominikana36

Obrazek
Bangkok ok 2 w nocy

Obrazek
Ayutthaya

Obrazek
Słynny most na rzece Kwai

Obrazek
White Temple


Obrazek
Leśne zwierzaki




TAJLANDIA
Moj ulubiony kierunek wyjazdowy-Tajlandia. Moze nie najbardziej orginalny, ekscytujacy czy egzotyczny ale bardzo znajomy i bardzo odlegly w obecnym klimacie.

O Tajlandi ksiazki mozna pisac wiec polece te miejsca ze zdjec.
1. Bangkok- miasto, ktore sie kocha lub nienawidzi, ktore nigdy nie spi i gdzie silne wplywy zachodnoioeuropejskie w glownych dzielnicach mieszaja sie z tradycjami azjatyckimi na lokalnych targowiskach i w biedniejszych czesciach. To Grand Palace- jedyne takie miejsce na swiecie, tysiace temples i miejsc kultu religijnego. To tez swiatowa stolica prostytucji. To raj kulinarny i porazka estetyczna. Brud, smrod i smog, rudery i piekne parki i budowle historyczne. Bogactwo, przepych i skrajna nedza. Miasto kontrastow, ktore jest nie tylko jedna z najbardziej znanych azjatyckich stolic ale dla mnie tez "stanem umyslu".
2. Ayutthaya-park archeologiczny, z ktorym w skali swiatowej moze rownac sie jedynie Ankor Wat i niektore temple Birmy.
3.Most na Kwai-jest wiele piekniejszych mostow, rzek i miejsc ale to na tym moscie wazyly sie losy swiata. Wspanialy kawal historii, do tego cmentarz japonski i muzeum wojny, miejsce kultu zarowno dla Japonczykow jak i Tajow.
4.White Temple- symbol sztuki wspolczesnej, mozna dyskutowac nad walorami estetycznymi i wartoscia artystyczna ale wrazenie robi potezne.
5. Natura- jezdzac bocznymi drogami po Golden Triangle nalezy uwazac na lokalne zwierzaki :)

Polecam bardzo jak tylko bedzie to mozliwe. Chociaz obawiam sie, ze Azja, ktora znamy juz sie skonczyla...Bo Azja to ludzie, przede wszystkim ludzie. Ale nawet jesli klimat zniknie to miejsca warte zobaczenia zostana.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2020-07-18 18:40:10 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


KATEGORIA1
Na prośbę Basieńka76

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2020-07-28 12:34:40 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przypomnę o naszym konkursie
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

andypolo

Post #8 Ocena: 0

2020-08-04 10:15:16 (4 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Up

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

andypolo

Post #9 Ocena: 0

2020-08-12 16:42:39 (4 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Obrazek

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-08-15 19:55:40 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Na prośbę Maria13

KATEGORIA 1

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,