MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

KONKURS ŚWIĄTECZNY 2019

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-12-02 23:02:43 (tydzień temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Administrator

Z nami od: 30-04-2009

Zza rogu wyglądają Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji mamy dla Was mały Konkurs Świateczny.

Obrazek

Konkurs jest podzielony na dwie części

Pierwsza część
Potrawa Wigilijna/Sylwestrowa

Waszym zadaniem jest:

1. Wkleić przepis na potrawę wigilijną/sylwestrową, która króluje na Waszym stole plus zdjęcie gotowej potrawy.
2. Na zdjęciu musi znajdować się karteczka z forumowym nickiem

Tylko prace spełniające te warunki wezmą udział w konkursie. Jeśli któryś z podpunktów nie zostanie spełniony, praca zostanie zdyskwalifikowana

Od dziś do 3.01 tj piątek czekamy na Wasze potrawy.

Jedna osoba może wkleić trzy przepisy ze zdjęciami.

1 miejsce - 30 funtów
2 miejsce - 20 funtów
3 miejsce - 10 funtów

Druga część
Magia Świąt oczami dziecka

1.W tej części czekamy na rysunki dzieciaków. Chcemy by dzieciaki narysowały jak wyglądają najfajniejsze święta na świecie
2.Przy rysunku musi znajdowac sie karteczka z forumowym nickiem. Dzieciaki mogą być Waszymi wnukami, siostrzeńcami, bratankami itp. Mogą też być z Wami niespokrewnione, tylko być u Was w odwiedzinach.

Od dziś do 3.01 tj piątek czekamy na rysunki dzieciaków.
Na najbardziej ciekawe rysunki wybrane drogą głosowania czekają vouchery.

1 miejsce - 30 funtów
2 miejsce - 20 funtów
3 miejsce - 10 funtów

Konkurs jest dla zarejestrowanych użytkowników forum.

WAŻNE : Część z Was ma problem z wklejeniem zdjęcia na MW. Ci, którzy nie wiedzą jak wklejać, mogą wysłać zdjęcia do mnie na mail koneffka1@googlemail.com z dopiskiem Świąteczny Konkurs 2019 i forumowym nickiem.
6.01 poniedziałek do 11.01 sobota będzie trwało głosowanie. W dniu 12.01 niedziela nastąpi ogłoszenie wyników.

Najlepsze prace wyłonią forumowicze. Każdy forumowicz zarejestrowany przed rozpoczęciem konkursu będzie mógł zagłosować na trzy wybrane przez siebie prace.
Głosujecie na 3 prace i przyznajecie im odpowiednio 3,2 lub 1 punkt.

Przykładowo praca nr 1 - 3 pkt, 2 - 2 pkt, 3 - 1 pkt.
Swoje glosy wysyłacie na priv do mnie
Nie można głosować na siebie. Tylko głosy przesłane na priv będą akceptowane.

Uwaga:jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że jeśli jedna osoba otrzyma głosy uprawniające ją do dwóch nagród, wybiera jedną, a następna przypada kolejnej osobie z największą liczbą głosów.

Posty muszą być zgodne z regulaminem naszego forum
Regulamin

Publikacja postu konkursowego oznacza automatyczną akceptację tego regulaminu oraz zgodę na wykorzystanie wpisów wraz z fotografiami do publikacji w portalu MOJA WYSPA i na Fanepage MOJA WYSPA

Dopuszczamy możliwość zmiany niniejszego regulaminu.

Nagrody w konkursie ufundował sponsor - firma Paczki do Polski

Są to vouchery One4All.( Istnieje też możliwość zamówienia voucherów do Amazon)
One 4 all

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do zabawy i życzyć powodzenia *THUMBS UP*

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,