MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

KONKURS WAKACYJNY-KATEGORIA 2 -ZDJ Z LOGO MW-GŁOSOWANIE

 

Brak odpowiedzi

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-09-16 18:08:12 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

W dniach 17 września ( poniedziałek ) do 28 września ( piątek ) będzie głosowanie.



Najlepsze prace wyłonią forumowicze. Każdy forumowicz zarejestrowany przed rozpoczęciem konkursu będzie mógł zagłosować na trzy wybrane przez siebie prace.
Głosujecie na 3 prace i przyznajecie im odpowiednio 3,2 lub 1 punkt.


Przykładowo praca nr 1 - 3 pkt, 2 - 2 pkt, 3 - 1 pkt.
Swoje glosy wysyłacie na priv do mnie
Nie można głosować na siebie. Tylko głosy przesłane na priv będą akceptowane.

29.09 tj sobota nastąpi ogłoszenie wyników. W tym dniu zamieszczę w wątku wszystkie Wasze wiadomości z oddanymi głosami, żeby każdy mógł sprawdzić czy jego głos nie został pominięty.


Uwaga:jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że jeśli jedna osoba otrzyma głosy uprawniające ją do dwóch nagród, wybiera jedną, a następna przypada kolejnej osobie z największą liczbą głosów.



Praca nr 1a
Zdjecie wykonane w sierpniu na przepieknej plazy na Mazurach 'Pod Debem' w Rucianem-Nidzie.Widok na J.Nidzkie.
Polecam to miejsce zwlaszcza milosnikom zeglowania i plywania,wspanialy wypoczynek wsrod lasow i jezior a w samym sercu tego cucnego miejsca rosnie stary wielki dab.


Obrazek


Praca nr 2a
'Baloty ze slomy czyli popularne snopki siana.
Przepiekne miejsce w samym sercu Mazur,12 km od Mragowa.
Pewnego lipcowego dnia zrobilismy sobie z rodzina dlugi spacer,celowo wybralismy trase wsrod lasow,pol i lak.Cudowne widoki,zapach polnych kwiatow,drzew oraz skoszonego zboza.Dzieciaki biegaly po calym polu,a widok byl tak cudny ze nie chcialo sie stamtad wracac do domu.Po przebyciu 10 km z malymi dziecmi dotrwalismy do domu i wskoczylismy do jeziora:)'


Obrazek


Praca nr 3a

Obrazek


Praca nr 4a


Zdjecie z widokiem na Wyspe.Jest to jedna z 7 wysp wystepujaca na J.Gieladzkim na Mazurach.Logo Mojej Wyspy ulozone jest na dnie jeziora z konarow drzew.Nie ukrywam bylo to pracochlonne.Lamanie galezi i ukladanie na dnie
Do jeziora wplywa rzeka Krutynia-poczatek splywu kajakowego.
Na jednej z wysp kiedys byly kolonie czapli i kormoranow.Na wyspie ze zdjecia zamieszkuje para labedzi.

Obrazek


Praca nr 5a

To była wyprawa do pięknego Hampton Court Palace. Był on niegdyś siedziba Króla Henryka VIII. Tego,który 2 z 6 Żon posłał do kata.W 1838 Królowa Wiktoria podjęła decyzję udostępnienia pałacu do zwiedzania szerokiej publiczności.W czasach Henryka VIII powstał istniejący do dziś układ ogrodów w Hampton Court (Jego malutka część na zdjęciu) – prywatny, formalny ogród od południa pałacu, park myśliwski na wschodzie, park rekreacyjno-spacerowy na północy, a od zachodniej strony wejście do posiadłości i dziedziniec turniejowy, zbudowany pod koniec rządów króla i nigdy przez niego nie używany.

Obrazek


Praca nr 6a

To zdjęcie pochodzi z ostatniego długiego weekendu i zrobiono Je gdzies w okolicach Clifton Hampden,małej wsi położonej przy Tamizie. 4 dniowy rejs po tej znanej rzece był Moim presentem urodzinowym od Męża ( taki rejs był na Mojej liście wakacyjnej ) i popłyneliśmy z Londynu do przepięknego Oxford po drodze cumujac na noc przy pieknych nabrzeżach i zwiedzajac cudne malutkie miasteczka i wsie.To był wspaniały wypad i super doświadczenie,bo nauczyłam się cumować i otwierać śluzy.
Obrazek


Praca nr 7a
Obrazek


Praca nr 8a
Odplyw w Newquay - Kornwaliia i czekoladowy Labrador o imieniu Muffin,ktory kocha wode i wykapie sie nawet w blotnej sadzawce Zimowa pora.
Obrazek


Praca nr 9a
Obrazek


Praca nr 10a

Zdjęcie z szatni lidera Premier League Liverpool FC z koszulką z logo Moja Wyspa. Zdjęcie wykonane przez przewodnika, a jego mina bezcenna, gdy zobaczył niebieską koszulkę i zapytał co to jest? Zapewne myślał, że pozuję z koszulką lokalnego rywala Evertonu :)

Obrazek


Praca nr 11a

Obrazek

"Moja Wyspa" na szczycie gory Snowdon :-)




Praca nr 12a

Obrazek

Wschod slonca w Kornwalii




Praca nr 13a

Tajlandia
Wyspa Koh Ngai

Obrazek


Praca nr 14a

Wyspa Koh Tao John Suwan Viewpoint
Obrazek


Praca nr 15a

Nha Trang Monkey Beach
Obrazek


Praca nr 16a
Tak jak pisałem w trybie last minute dodam świeże zdjęcie w kat 2 czyli Mont St Michel i napis jaki udało mi sie wydlubać w błocie zanim zadeptały go tłumy turystów
Obrazek


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,