MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

KONKURS WAKACYJNY 2018

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-07-16 21:03:04 (miesiąc temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Administrator

Z nami od: 30-04-2009

Obrazek

Zza zakrętu wyglądają już wakacje. Czas odpoczynku, urlopów i wakacyjnych wyjazdów w rejony bliższe i te dalsze.

W związku z tym mamy dla Was konkurs podzielony na trzy kategorie:

KATEGORIA 1 - FILMIK

Filmik najbardziej niesamowitego miejsca jakie udało Wam sie odwiedzić.
Jedna osoba może wkleić do trzech filmików, długości nie dłuższej niż ok 2 min. Każdy filmik dotyczyć musi innego miejsca. Nie mogą to być trzy filmiki z tej samej lokalizacji. ( Mogą to być trzy filmiki z różnych krajów, miast itp lub z jednego kraju ale z trzech różnych miejsc w tym kraju )

Nagrody za filmik

1 miejsce 100 f
2 miejsce 75 f
3 miejsc 50 f

KATEGORIA 2 -WAKACYJNE ZDJĘCIA Z LOGO MW

Pejzaż, budynek, rzecz charakterystyczna dla danego miejsca z wakacji z napisem MW lub Moja Wyspa. Na kartce, na piasku, z patyków, z muszli, z kwiatów, z piw , z liści, z wszystkich gadzetów jakie kojarzą Wam się z wakacjami.

Jedna osoba może wkleić do 3 zdjęć. Każde zdjęcie musi być inne ( Nie mogą to być 3 zdjęcia tego samego pejzażu, budynku, rzeźby itp ) Jedno z nich musi mieć napis MW lub Moja Wyspa. Warunkiem zakwalifikowania się do konkursu jest przynajmniej jedno zdjęcie z logiem MW. Ułatwieniem będzie, że zdjęcie z logiem MW może być z jednodniowego wypadu w góry, do lasu , nad morze. Osoba, która wklei zdjęcia i żadne z nich nie będzie zawierało napisu MW zostanie zdyskwalifikowana.

1 miejsce 50 f
2 miejsce 25 f
3 miejsce 15 f

W wypadku gdy zdjęcie z logo MW znajdzie się w pierwszej trójce, będzie bonus w postaci 15 f. Może to zachęci niektórych to postarania się, żeby nie była to zwykła kartka z namazanym napisem MW :-)

KATEGORIA 3 - ZDJĘCIE ROZKOSZE PODNIEBIENIA

Fotki z knajp z Włoch, Francji, Hiszpanii, Anglii, Polski itp, z takimi normalnymi daniami, acz podanymi w sposób inny niż mamy to na co dzień.

Jedna osoba może wkleić do trzech zdjęć. Każde zdjęcie musi być innej potrawy. Dodatkowo pod spodem zdjęcia musi znajdować się nazwa dania i krótki opis co to za potrawa.

1 miejsce 50 f
2 miejsce 25 f
3 miejsce 15 f

Konkurs trwa od 16 lipca ( poniedziałek) do 14 września ( piątek ). W dniach 19 września ( środa ) do 29 września ( piątek ) będzie głosowanie. Więcej na temat głosowania napiszę bliżej terminu zakończenia wklejania zdjęć.

Wklejając prace w tytule zaznaczcie kategorię.

Ps Tutaj znajdziecie pomocny link jak zrobić filmik Pomocny instruktaż

Posty muszą być zgodne z regulaminem naszego forum
Regulamin
Publikacja postu konkursowego oznacza automatyczną akceptację tego regulaminu oraz zgodę na wykorzystanie wpisów wraz z fotografiami do publikacji w portalu MOJA WYSPA i na Fanepage MOJA WYSPA

Dopuszczamy możliwość zmiany niniejszego regulaminu.

Nagrody w konkursie ufundował sponsor - firma Paczki do Polski

Są to vouchery One4All.( Istnieje też możliwość zamówienia voucherów do Amazon)
One 4 all

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do zabawy i życzyć powodzenia *THUMBS UP*

Na scianie jej sypialni widac krzyz lecz ona i tak skonczy potepiona ,bowiem jakis zniewalajacy obraz noca zaplonal w jej myslach i pomiedzy jej udami zlamany bolem czlowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

observer_haters

Post #2 Ocena: 0

2018-07-16 21:06:34 (miesiąc temu)

observer_haters

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Bardzo ciekawy konkurs! Do uslyszenia w takim razie *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Strona WWW

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2018-07-16 22:19:15 (miesiąc temu)

SweetLiar

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Bardzo fajny konkurs, akurat jestem na krótkich wakacjach :-)
I chyba te wszystkie konkursy mają wpływ na klikalność, skoro pula nagród się zwiększa...

Opinia moderatora: Post edytowany z treści odbiegającej od założenia tematu. Konefka

Siedząca w piłce międzynarodowej (z zamiłowania)

Do góry stronyOffline

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-07-18 12:46:45 (miesiąc temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Administrator

Podbije temat i dopisze jeszcze jedną rzecz dla zachęty. W wypadku gdy zdjęcie z logo MW znajdzie się w pierwszej trójce, będzie bonus w postaci 15 f. Może to zachęci niektórych to postarania się, żeby nie była to zwykła kartka z namazanym napisem MW :-)
Na scianie jej sypialni widac krzyz lecz ona i tak skonczy potepiona ,bowiem jakis zniewalajacy obraz noca zaplonal w jej myslach i pomiedzy jej udami zlamany bolem czlowiek.

Do góry stronyOffline

Strona WWW

Twinkle

Post #5 Ocena: 0

2018-07-18 22:39:33 (miesiąc temu)

Twinkle

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Ten konkurs tonistna bomba🙂Na wakacjach dzieje sie milion fajnych rzeczy i zwiedza sie ciekawe miejsca.Pomysl konkursow naprawde swietny.Wszystkim zycze udanych wakacji☀️
lake...

Do góry stronyOffline

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-07-22 17:14:53 (4 tygodnie temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Administrator

Przypominam o konkursie

Do góry stronyOffline

Strona WWW

andypolo

Post #7 Ocena: 0

2018-07-22 18:00:05 (4 tygodnie temu)

andypolo

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

No to ja zacznę.

KATEGORIA 1 -FILMIK

Filmik zrobiłem na wakacjach na greckiej wyspie Skiathos. Lotnisko jest tam małe, a pas startowy krótki z dwóch stron zakończony morzem. Niesamowite wrażenie obserwować lądowanie i start samolotu.

"Never argue with an idiot. They'll only drag you down to their level and beat you with experience"

Do góry stronyOffline

andypolo

Post #8 Ocena: 0

2018-07-23 10:28:46 (4 tygodnie temu)

andypolo

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Kategoria 1 - filmik

Grecja - Riwiera Olimpijska - okolice miejscowości Dion na szlaku na szczyt góry Olimp. Ukryta perełka, kaskadowy wodospad z krystaliczną, orzeźwiającą wodą. Popływałem, gdzie bogowie kąpali się.

"Never argue with an idiot. They'll only drag you down to their level and beat you with experience"

Do góry stronyOffline

Marta2509

Post #9 Ocena: 0

2018-07-23 10:57:03 (4 tygodnie temu)

Marta2509

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Kurcze szkoda ze konkurs tylko do 29 wrzesnia bo ja na wakacje wybieram sie dopiero w polowie pazdziernika :P

Do góry stronyOffline

gosian

Post #10 Ocena: 0

2018-07-23 11:33:50 (4 tygodnie temu)

gosian

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Nie no po takich widokach to ktoś, kto jedzie do rodziny nie ma szans :-( wstawię filmik byków w oborze na wsi? *ROFL* albo spacer po lesie :-]

Powodzenia dla wszystkich.. Myślę że będzie dużo pięknych filmików i zdjęć.
Wczoraj nie zmienisz. Jutra nie znasz. Najważniejszy jest dzień dzisiejszy😏

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,