Str 8 z 11 |
odpowiedz | nowy temat | Regulamin |
AlmostFamous |
Post #1 Ocena: 0 2018-06-24 14:28:21 (6 lat temu) |
Posty: n/a
Konto usunięte |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 2-1
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 1-3
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 3-1
20.00 Iran – Portugalia 0-0
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 1-1
16.00 Australia – Peru 1-1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 1-3
20.00 Nigeria – Argentyna 0-3
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 1-1
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 1-1
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 1-1
16.00 Korea Płd. – Niemcy 1-3
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 1-2
20.00 Panama – Tunezja 1-2
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 1-3
16.00 Japonia – Polska 1-1 Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...
|
|
|
|
|
Mojciech |
Post #2 Ocena: 0 2018-06-24 18:17:27 (6 lat temu) |
Posty: 78
Z nami od: 20-02-2016 Skąd: . |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1-0
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 0-2
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 2-0
20.00 Iran – Portugalia 0-2
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 0-0
16.00 Australia – Peru 0-1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 0-2
20.00 Nigeria – Argentyna 0-2
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 0-2
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 1-0
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 1-1
16.00 Korea Płd. – Niemcy 0-3
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 0-1
20.00 Panama – Tunezja 0-2
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 0-2
16.00 Japonia – Polska 1-3
|
|
|
|
andypolo |
Post #3 Ocena: 0 2018-06-24 20:33:42 (6 lat temu) |
Posty: 2980
Z nami od: 27-03-2010 Skąd: C-L-S |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1:1
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 0:1
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 2:0
20.00 Iran – Portugalia 0:2
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 0:1
16.00 Australia – Peru 0:1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 1:2
20.00 Nigeria – Argentyna 1:1
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 0:3
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 2:1
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 2:0
16.00 Korea Płd. – Niemcy 0:1
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 1:2
20.00 Panama – Tunezja O:2
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 1:2
16.00 Japonia – Polska 2:1 [ Ostatnio edytowany przez: andypolo 24-06-2018 20:35 ]
|
|
|
|
minicab |
Post #4 Ocena: 0 2018-06-24 22:05:48 (6 lat temu) |
Posty: 1509
Z nami od: 08-05-2009 Skąd: U.K. |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1:1
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 1:2
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 2:0
20.00 Iran – Portugalia 1:2
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 1:1
16.00 Australia – Peru 1:1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 2:2
20.00 Nigeria – Argentyna 1:2
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 0:2
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 2:0
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 1:1
16.00 Korea Płd. – Niemcy 0:2
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 0:0
20.00 Panama – Tunezja 0:1
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 1:2
16.00 Japonia – Polska 1:1 "One day you'll leave this world behind
So live a life you will remember."
|
|
|
|
Kanonier30 |
Post #5 Ocena: 0 2018-06-24 22:38:47 (6 lat temu) |
Posty: n/a
Konto usunięte |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1:3
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 1:2
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 2:0
20.00 Iran – Portugalia 0:3
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 1:3
16.00 Australia – Peru 1:1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 1:3
20.00 Nigeria – Argentyna 2:1
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 2:2
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 3:1
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 3:1
16.00 Korea Płd. – Niemcy 0:3
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 1:3
20.00 Panama – Tunezja 0:1
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 2:2
16.00 Japonia – Polska 3:0 [ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 24-06-2018 22:42 ]
|
|
|
|
|
4ary |
Post #6 Ocena: 0 2018-06-24 23:10:36 (6 lat temu) |
Posty: n/a
Konto usunięte |
Co prawda juz mnie to nie bawi ale dokladam swoje na III runde
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1:2
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 1:1
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 4:1
20.00 Iran – Portugalia 0:2
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 1:2
16.00 Australia – Peru 1:1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 1:3
20.00 Nigeria – Argentyna 2:2
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 2:1
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 2:0
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 1:2
16.00 Korea Płd. – Niemcy 1:2
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 2:2
20.00 Panama – Tunezja 1:0
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 2:3
16.00 Japonia – Polska 3:1
To pierwszy dzien reszty mojego zycia
|
|
|
|
right_winger |
Post #7 Ocena: 0 2018-06-24 23:38:06 (6 lat temu) |
Posty: 281
Z nami od: 21-05-2013 Skąd: Hants |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1-1
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 0-2
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 2-1
20.00 Iran – Portugalia 0-1
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 0-2
16.00 Australia – Peru 1-1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 1-2
20.00 Nigeria – Argentyna 0-2
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 1-1
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 1-0
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 1-1
16.00 Korea Płd. – Niemcy 0-4
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 2-2
20.00 Panama – Tunezja 0-3
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 1-2
16.00 Japonia – Polska 1-2
|
|
|
|
Mustafa1975 |
Post #8 Ocena: 0 2018-06-25 00:02:54 (6 lat temu) |
Posty: 754
Z nami od: 30-01-2010 Skąd: Birmingham |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1-1
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 1-1
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 1-0
20.00 Iran – Portugalia 0-1
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 1-1
16.00 Australia – Peru 1-1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 1-2
20.00 Nigeria – Argentyna 2-1
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 1-3
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 3-0
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 1-2
16.00 Korea Płd. – Niemcy 0-4
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 3-2
20.00 Panama – Tunezja 0-2
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 1-3
16.00 Japonia – Polska 0-1
|
|
|
|
keramczak |
Post #9 Ocena: 0 2018-06-25 05:15:38 (6 lat temu) |
Posty: 5981
Z nami od: 09-02-2010 Skąd: U.K |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1-1
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 0-2
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 2-0
20.00 Iran – Portugalia 0-2
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 1-2
16.00 Australia – Peru 1-1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 0-2
20.00 Nigeria – Argentyna 0-1
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 1-1
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 1-0
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 2-1
16.00 Korea Płd. – Niemcy 0-3
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 0-2
20.00 Panama – Tunezja 0-2
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 1-2
16.00 Japonia – Polska 0-2 #MajsterNaStulecie
|
|
|
|
PeterGriffin |
Post #10 Ocena: 0 2018-06-25 05:53:15 (6 lat temu) |
Posty: 1116
Z nami od: 03-07-2012 Skąd: Mcr |
grupa A
poniedziałek, 25 czerwca
16.00 Urugwaj – Rosja 1:0
16.00 Arabia Saudyjska – Egipt 0:1
grupa B
poniedziałek, 25 czerwca
20.00 Hiszpania – Maroko 2:0
20.00 Iran – Portugalia 0:1
grupa C
wtorek, 26 czerwca
16.00 Dania – Francja 0:1
16.00 Australia – Peru 0:1
grupa D
wtorek, 26 czerwca
20.00 Islandia – Chorwacja 0:2
20.00 Nigeria – Argentyna 1:1
grupa E
środa, 27 czerwca
20.00 Serbia – Brazylia 1:2
20.00 Szwajcaria – Kostaryka 2:0
grupa F
środa, 27 czerwca
16.00 Meksyk – Szwecja 1:0
16.00 Korea Płd. – Niemcy 0:3
grupa G
czwartek, 28 czerwca
20.00 Anglia – Belgia 2:1
20.00 Panama – Tunezja 0:1
grupa H
czwartek, 28 czerwca
16.00 Senegal – Kolumbia 0:1
16.00 Japonia – Polska 2:0 Semper Invicta, Semper Heroica!
|
|
|
|