MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dzień Kobiet - Konkurs - Pokaż mi swoja torebkę.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-03-04 19:41:13 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Za kilka dni mamy DZIEŃ KOBIET . Z tej okazji mamy dla Was mały konkurs.

Konkurs pt Pokaż mi swoją torebkę. Nawet nie tyle samą torebkę, co jej zawartość. Kobiety znane są z nieprawdopodobnej umiejętności upchania w swoich torebkach zawartości połowy domowego inwentarza. Czasem w ich czeluściach można znaleźć niesamowite rzeczy.

Zapraszamy Panie do podzielenia się zdjęciami tego, co macie u siebie w torebkach.

Poniżej na zachętę ( pozakonkursowo ) zdjęcie mojego prywatnego bałaganu.

Obrazek


Udział w konkursie może wziąć każdy, ważne - trzeba się zarejestrować na MW. Jedna osoba może wysłać maksimum 3 zdjęcia. Głosować będą mogły tylko osoby zarejestrowane do dnia rozpoczęcia konkursu.

Na zdjęcia czekamy do 9.03 tj piątek .

Od 10.03 sobota do 14.03 środa będzie można głosować.
Głosujecie na 3 prace i przyznajecie im odpowiednio 3,2 lub 1 punkt.

Przykładowo praca nr 1 - 3 pkt, 2 - 2 pkt, 3 - 1 pkt.
Swoje glosy wysyłacie na priv do mnie
Nie można głosować na siebie. Tylko głosy przesłane na priv będą akceptowane.



Uwaga: jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że jeśli jedna osoba otrzyma głosy uprawniające ją do dwóch nagród, wybiera jedną, a następna przypada kolejnej osobie z największą liczbą głosów.

Nagrody to vouchery One4All
One 4 all

1 miejsce - £ 20
2 miejsce - £ 15
3 miejsce - £ 10

Nagrody w konkursie ufundował sponsor - firma Paczki do Polski

Posty muszą być zgodne z regulaminem naszego forum
Regulamin

Publikacja postu konkursowego oznacza automatyczną akceptację tego regulaminu oraz zgodę na wykorzystanie zdjęć do publikacji w portalu MOJA WYSPA i na FANPAGE MOJA WYSPA
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-03-04 20:38:28 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Praca nr 1

Obrazek

Jak widac, do dzisiaj nosze ulotke koscielna z Ash Wednesday choc w kosciele juz jakis czas mnie nie bylo, ale ksiadz anglikanski z pobliskiej parafii rozdawal przy wejsciu do metra 14 lutego i spodobalo mi sie to. Nie przyszla gora do Mahometa... :) Oczywiscie jest tez parasol i mapki metra :) London calling!
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2018-03-04 23:52:14 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Praca nr 2

U mnie tradycyjnie, w torebce- kot!

Obrazek

:-)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #4 Ocena: 0

2018-03-05 09:43:19 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Praca nr 3


Moja torebunia: portfel, telefon, długopis, gdzieś tam ukryte chusteczki i kluczyki do auta.
Klucz do domu zawsze w schowku w aucie, do pracy na smyczy ;-)

Obrazek
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #5 Ocena: 0

2018-03-05 19:22:40 (6 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Praca nr 4

U mnie bordello bum bum wrecz *ROFL*

Hitem jest moja dokumentacja dentystyczna z poprzedniego check-up, ktora lezy w torbie od pazdziernika:-] Do tego laczki na zmiane, vouchery do boots oraz zielona herbata i slodzik *ROFL*

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2018-03-07 17:51:01 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Praca nr 5

torebka na codzień. ..Oj dużo rzeczy potrafi pomieścić:')

Obrazek


Praca nr 6
- torebka którą lubi kociak. ..mam ją kilka lat a ciągle ma zapach skóry. ..
Obrazek

Praca nr 7
torebka zazwyczaj używana do pracy. .część paragonów i list zakupów została nie wyciągnięta:-)

Obrazek

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #7 Ocena: 0

2018-03-07 23:12:32 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Praca nr 8


Ojej juz dwie dziewczyny z kotami w torebkach i jedna bez balaganu w torebce. To ja jeszcze dodam moja maskotke, dlugopis z czupryna z mikrofibry do czyszczenia telefonu lub klawiatury komputerowej. Ja go uwielbiam, oczywiscie za wyglad. W mojej innej torebce pozuje do zdjecia. :)

Obrazek
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #8 Ocena: 0

2018-03-08 00:40:02 (6 lat temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Praca nr 9

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2018-03-08 02:01:51 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Praca nr 10
w torebce czarownicy

Obrazek

:-8

Praca nr 11

bum bag do pracy

Obrazek

; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-03-08 13:18:40 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Praca nr 12

No i ostatnie zdjecie. Stara torebka w ktorej sa jeszcze dawne bilety i polska wtyczka do kontaktu - a obok plecak ktory miesci moj ulubiony podrecznik ostatnich lat - Umysl Nad Nastrojem z cwiczeniami do terapii kognitywno-behawioralnej na poprawianie samopoczucia :-]


Obrazek

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,