MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Halloween 2017 - Konkurs

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2017-11-12 16:10:59 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Katy I Gal wasze vouchery zamówione *THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

observer_haters

Post #2 Ocena: 0

2017-11-12 19:31:14 (6 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

Cytat:

2017-11-12 14:39:34, KatyD napisał(a):
A czy zauwazyliscie ze po wpisaniu w przegladarke, przynajmniej Yahoo ktory jakos ustawil mi sie na moim Chrome, jakiejkolwiek frazy zakonczonej slowami "W Polsce", dolacza sie domyslne zakonczenie "nie obchodzimy Halloween mamy wszystkich Swietych" ?
Ja w Polsce bylam nauczycielka jezyka angielskiego w Krakowie. Kiedys kilkoro dzieci podeszlo do mnie po lekcji mowiac, a wie Pani ze Pani Katechetka powiedziala nam ze ogladac Harry Pottera to grzech?
Ja osobiscie nie ogladalam Pottera ale naprawde nie wiedzialam co mam odpowiedziec, przeciez nie bede sie klocic z Katechetka o grzech. To tak a propos Halloween bo tekst o nie-obchodzeniu wtarabanial mi sie co chwile dzisiaj gdy probowalam wynalezc jakies informacje. Chyba na dzis dam sobie jeszcze spokoj z szukaniem czegokolwiek o Polsce...



31 Pazdziernik-All Hallow Even -Halloween -wigilia wszystkich swiętych.
1 Listopad-Swieto wszystkich swietych w Polsce.
2Listopad-Dzien zaduszny, swieto zmarlych w Polsce.
A wiec mamy tylko w innym dniu.
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #3 Ocena: 0

2017-11-12 20:06:02 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-11-12 19:31:14, observer_haters napisał(a):
Cytat:

2017-11-12 14:39:34, KatyD napisał(a):
A czy zauwazyliscie ze po wpisaniu w przegladarke, przynajmniej Yahoo ktory jakos ustawil mi sie na moim Chrome, jakiejkolwiek frazy zakonczonej slowami "W Polsce", dolacza sie domyslne zakonczenie "nie obchodzimy Halloween mamy wszystkich Swietych" ?
Ja w Polsce bylam nauczycielka jezyka angielskiego w Krakowie. Kiedys kilkoro dzieci podeszlo do mnie po lekcji mowiac, a wie Pani ze Pani Katechetka powiedziala nam ze ogladac Harry Pottera to grzech?
Ja osobiscie nie ogladalam Pottera ale naprawde nie wiedzialam co mam odpowiedziec, przeciez nie bede sie klocic z Katechetka o grzech. To tak a propos Halloween bo tekst o nie-obchodzeniu wtarabanial mi sie co chwile dzisiaj gdy probowalam wynalezc jakies informacje. Chyba na dzis dam sobie jeszcze spokoj z szukaniem czegokolwiek o Polsce...



31 Pazdziernik-All Hallow Even -Halloween -wigilia wszystkich swiętych.
1 Listopad-Swieto wszystkich swietych w Polsce.
2Listopad-Dzien zaduszny, swieto zmarlych w Polsce.
A wiec mamy tylko w innym dniu.
:-)


Widocznie przed Swietem Wszystkich Swietych trzeba sie zawczasu skupiac. Co innego imprezy w przeddzien Srody Popielcowej...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2017-11-13 09:28:43 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Gratulacje dla trojki wspanialych i dla nas pozostalych, co tez sie zalapali; ) Dzieki: )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2017-11-14 10:55:31 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Voucher doszedł. Dziękuję bardzo *FLOWER**THUMBS UP*
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

minicab

Post #6 Ocena: 0

2017-11-14 16:12:09 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Rowniez potwierdzam. Dziekuje jeszcze raz i gratuluje pozostalym uczestnikom :-)
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,