MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

ZBIERAMY NA WÓZEK DLA MATIEGO

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 38

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2021-07-19 19:18:54 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

PRÓBUJEMY POMÓC MATEUSZKOWI. Poniżej kilka słów od mamy Matiego

Witajcie drodzy Forumowicze 🙂

Nie jestem pewna czy pamiętacie mojego Mateuszka?
Obrazek

Część z Was miało go już okazję poznać i sprawić mu ogromną radość podarunkami na święta. Dzięki Wam Mateuszek stał się też szczęśliwym nabywcą balkonika i aparatu pionizującego który wspomaga jego rehabilitację i sprawia,że może czuć się bezpieczniej podczas pionizacji. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze wielkie serducha!

Dla tych którzy jednak nie mieli okazji poznać mojego dzielnego synka napiszę kilka słów o Mateuszu.

Mateusz urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową na odcinku lędźwiowo krzyżowym (prościej ujmując rozszczepem kręgosłupa). Następstwem tej wady jest porażenie kończyn dolnych przez co Mati porusza się na wózku inwalidzkim. No właśnie... Wózek jest Mateuszkowi niezbędny,tymczasem z obecnego sprzętu już wyrósł. Dlatego musimy zebrać pieniążki na nowy wózek. Postanowiłam więc po raz kolejny do Was napisać.

Mati to już nastolatek (dokładnie 12 lat) i rośnie dość dynamicznie. A co za tym idzie-kształtuje się jego postawa. Nie można dopuścić aby miał zbyt mały wózek który mógłby przyczynić się do skrzywień kręgosłupa czy przykurczów kończyn dolnych. Pracujemy całe lata nad tym aby Mati rozwijał się prawidłowo poprzez odpowiednio dobrany sprzęt i systematyczną rehabilitację.

Na leczenie Mateusza została już wydana ogromna kwota pieniędzy,ale warto było. Mati rośnie na pełnego pasji młodego człowieka. Uśmiech na jego twarzy nigdy nie znika. Swoim optymizmem i pozytywnym podejściem do życia zaraża każdego kogo spotka. Jako matka patrzę na niego z dumą i ogromną wdziecznością.

Niestety moja sytuacja życiowa nie pozwala mi pokrywać samodzielnie kosztów rehabilitacji i sprzętów Mateusza (wszystkie wpływy i wydatki są do informacji Konefki, która ma dokładny wgląd w nasżą sytuację finansową)

Ogromną pomocą jest fundacja i takie zbiórki jak tutaj na forum. Nie wstydzę się swojej sytuacji. Bo wiem, że zbieram pieniążki dla jednej z najważniejszych osób w moim życiu. Kiedyś nie potrafiłam prosić-czułam się jak żebraczka.

Długo musiałam pracować nad sobą aby zrozumieć, że to nie żebranie a walka o lepsze jutro dla mojego syna. Nasze Państwo mimo przepięknej idei „ochrony życia” wciąż daje zbyt mało aby zapewnić godne i szczęśliwe życie osobom niepełnosprawnym. Więcej o naszej historii możecie poczytać na blogu Mateuszka


Nasza historia
zapraszam także do śledzenia naszego FB:

age_internal" target="_blank">FB Mateuszka Cieszę się, że część z Was już z nami jest od lat i śledzi poczynania Mateuszka.

Będę ogromnie wdzięczna jeśli i tym razem zechcecie wesprzeć mojego syna.

Koszt wózka to ok 6500zł. Mateusz posiada zaświadczenie ustawy „za życiem” i liczę, że dzięki temu wózek zostanie zrefundowany w kwocie 3800zł a tylko pozostałą część będziemy musieli pokryć. Zatem potrzebna kwota do zakupu wózka dla Mateusza to ok 2700zł.


Obrazek

Obrazek

KWOTA POTRZEBNA DO ZEBRANIA TO OKOŁO 700 FUNTÓW

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ NA MÓJ PAYPAL koneffka1@googlemail.com
Można też wpłacać na moje konto bankowe (dane na priv)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #2 Ocena: 0

2021-07-19 19:46:30 (3 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Ewa zrobiłam transfer bank

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2021-07-19 19:57:59 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zgadza się, już mam na koncie

Pierwsza wpłata
15 f - Wembley27

Dziekuję
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #4 Ocena: 0

2021-07-19 20:25:23 (3 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

A ja muszę się pochwalić, że znam Mateuszka osobiście :-]. Super kumpel i super chłopak! *THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2021-07-19 20:33:55 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2021-07-19 20:25:23, RemigiuszC napisał(a):
A ja muszę się pochwalić, że znam Mateuszka osobiście :-]. Super kumpel i super chłopak! *THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*



No, zazdraszczam. Moze jak Cię wkońcu nawiedzę, to uda sie zajrzeć do Mateuszka. I to jest fajne w pomaganiu, że powstaje całkiem fajne grono wzajemnie się wspierających. *KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2021-07-19 21:50:51 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

15 f +
20 f Andypolo
-----------------------
35 f

*FLOWER*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2021-07-19 22:44:18 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

35 f +
5 f Jolantina
----------------------------
40 f *DRINK*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2021-07-20 14:40:56 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

40 f +
100 fRotaredom
-----------------------
140 f *KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2021-07-21 07:14:21 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

140 f +
20 f Radzik77
-----------------------
160 f
*FLOWER*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2021-07-22 08:29:15 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

160 f +
10 f Maat17
----------------------
170 f

*DRINK*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,