MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Świąteczna zbiórka dla Marzycielskich Dzieciaków-2019

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 46

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-10-20 18:39:08 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek


Po raz kolejny ruszamy ze zbiórką na Marzycielskie Dzieciaki. Co roku na Święta zbieramy wspólnymi siłami kasę, żeby w tym szczególnym czasie każdemu choremu dzieciakowi z Marzycielskiej wręczyć symboliczny upominek.

Ubiegłoroczna akcja

Na chwilę obecną nie mogę powiedzieć ile dokładnie zbieramy, ponieważ na stronie Marzycielskiej Poczty jest przerwa techniczna. W ubiegłym roku było tych dzieciaków około czterdzieścioro. Kwota jaką potrzebowaliśmy zebrać to było około 800 funtów. Myślę, że w tym roku może być podobnie.

Ponieważ jest to duża kwota z akcją ruszam już teraz, mając nadzieję, ze uda się zebrać wystarczającą kwotę pieniędzy. Jeśli strona Marzycielskiej nie ruszy, powinnam mieć z poprzednich lat gdzieś nazwiska dzieciaków w folderze i może uda się znaleźć ich mamy na FB.

Marzycielska

Zaczynamy zbiórkę nagrodą przekazaną przez Cris82.

25 f Cris82


Wpłat jak zawsze można dokonywać na mój PayPal koneffka1@googlemail.com. Ewentualnie na moje konto bankowe ( dane na priv )
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-10-21 10:02:29 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

25 f +
20 f Andypolo
------------------------
45 f

Dziekuję :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-10-21 21:19:46 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

45 f +
10 f R.G
-----------------
55 f

*THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2019-10-23 19:41:14 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Dzieciakom, do gory

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2019-10-25 09:16:16 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przypomiam o dzieciakach *FLOWER*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-10-26 12:47:42 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

55 f +
10 f D.K
------------------
65 f

Dziękuję i proszę o więcej
Marzycielska strona juz działa. Jutro postaram się policzyc ile jest aktywnych profili :-)

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2019-10-28 18:48:37 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

65 f +
20 f 4ary
---------------------
85 f

Dziekuje

Cały czas zbieramy na Marzycielskie dzieciaki.

Mój paypal koneffka1@googlemail.com
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2019-10-29 10:46:48 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

85 f +
20 f KatyD
----------------------
105 f

*KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2019-10-29 18:01:25 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

105 f +
50 f Iza1967
------------------------
155 f

*KISSING*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2019-10-30 19:15:05 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wieczorową porą pozwolę sobie przypomnieć o Marzycielskich Dzieciakach. Tu zdjęcie jednego z naszych bohaterów. To dzieciom takim jak Kacper chcielibyśmy podarować odrobinę uśmiechu i przypomnieć, że nie są same. Chcemy im drobnym upominek pokazać, że ktoś tam daleko od nich pamięta

Obrazek

Kacper cierpi na chorobę zwaną Zespół Dziecka Wiotkiego.


Cytat:

Obecnie mam już 6 lat i nadal sam nie oddycham, moje funkcje życiowe są podtrzymywane przez respirator. Przechodzę domowe rehabilitacje, które dają pozytywne efekty. Potrafię już poruszać rękoma i nogami. Bawię się zabawkami, układam klocki i maluje kredkami. Potrafię mówić i idzie mi to całkiem płynnie. Od września tego roku jestem uczniem klasy pierwszej w SP 205 w Łodzi. Mam głęboką nadzieję, że kiedyś w końcu wyzdrowieje. Chciałbym poczuć jak to jest chodzić, biegać, grać w piłkę z tatą, chodzić na zakupy z mamą i bawić się z moim braciszkiem. Kiedyś w końcu stanę o własnych siłach. Będę ćwiczył i ćwiczył i próbował żyć sam o własnych siłach. To moje największe marzenie!



Podarujmy mu odrobinę uśmiechu.

Wpłat można dokonywać a mój paypal koneffka1@googlemail.com lub na moje konto bankowe ( dane na priv )
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,