MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zbiórki na MW

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrAquario

Post #1 Ocena: 0

2019-07-21 23:23:43 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

…że tak powiem ja w kwestii zbiórek organizowanych na MW, kiedyś tylko Effka miała na nie monopol, teraz za zgodą Grupy Trzymającej Władzę takową może otworzyć sobie każdy z nas. Zbiórka zbiórką bo każdy cel jest szczytny i nikt nie zbiera sobie na klocki Leggo czy swoje” widzi mi się” ale odrobina taktu i dobrego smaku też powinna być zachowana. A ten smak i takt to dla mnie częstotliwość… do czego zmierzam? ano do zbiórki na sosnośląskie koty, wiem że nie ma akurat innej otwartej (poza moją, której już nawet nie podbijam bo wydaje mi się że Forumowicze i tak dużo zrobili dla Remigiusza) więc ta może być kontynuowana ale bez jaj, nie jedna za drugą, przy poprzedniej trzeba było £200 teraz trzeba £300, przyjdzie zima będzie potrzebne £500

Ja rozumiem, że ostateczne zdanie i tak należy do Admina i Właścicieli MW ale jakiś okres przerwy powinien by obowiązywać… przymusu nie ma, kto chce to wpłaci, kto nie chce nawet do wątku nie zajrzy ale tutaj Maria robi powoli z Forumowiczów sponsorów jakiegoś schroniska na Śląsku.

W związku z tym moja propozycja do rozważenia to taka – zbiórka na jeden cel – raz na 3 miesiące - bo co za dużo to… no, ten tego *STOP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #2 Ocena: 0

2019-07-21 23:42:08 (5 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Ty akurat to wez idz maluj swoje obrazy zanim ostrzezenia sie posypia.
I nie zapomnij kupic kilka bitcoinow...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2019-07-21 23:46:06 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...ostrzeżenia? za co?
nie rozśmieszaj mnie chłopaku bo twoje zdanie to akurat mam tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę :-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2019-07-22 00:38:02 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

(...) przymusu nie ma, kto chce to wpłaci, kto nie chce nawet do wątku nie zajrzy (...)

Myślę, że tego zdania trzeba się trzymać. *THUMBS UP*
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2019-07-22 01:14:05 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Ja rozumiem, że ostateczne zdanie i tak należy do Admina i Właścicieli MW ale jakiś okres przerwy powinien by obowiązywać


Chcesz wymusic, żeby użytkownicy nie mogli pomagać przez pewien czas? Jakąś kontrola ile można cel uznać za słuszny, ile powinniśmy troszczyć się o dana potrzebę?

Nie chcesz wpłacać, nie wplacasz, nie chcesz czytać to nie czytasz danego wątku. Jaki kolejny pomysł, że kazdy wątek moze być aktualny przez x okres czasu, i musi mieć przerwę czy zamknięcie po 3 miesiącach?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2019-07-22 09:59:57 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-22 01:14:05, Adacymru napisał(a):

Jaki kolejny pomysł, że kazdy wątek moze być aktualny przez x okres czasu, i musi mieć przerwę czy zamknięcie po 3 miesiącach?



*ROFL* *ROFL* *ROFL*

...nie wierzę że to napisała osoba ze statusem MODERATORA
czyli rozumiem, że nie widzisz różnicy pomiędzy wątkiem w którym toczy się normalna dyskusja a wątkiem w którym namolnie wyciąga się łapki po kasę, ok nie ma problemu, nie wszyscy wszystko muszą ogarniać *THUMBS UP*

no to ciekawy jestem jeszcze co do powiedzenia w tej kwestii ma Pani Administrator?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2019-07-22 10:33:02 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

a jaka jest roznica 1 zbiorka na 30k f. a druga na 300f? odnawiana co jakis czas? wiadomo ze tego typu miejsca potrzebuja wsparcia w roznej formie na okres dluzszy niz 3 miesiace wplacaja ci co chca najczesciej sa to stali uzytkownicy ktorych raczej ciezko oskarzyc o to ze sa naiwni jak dzieci

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #8 Ocena: 0

2019-07-22 12:24:48 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja w ten wątek nie wchodzę, sama Maria jest dla mnie kontrowersyjnym użytkownikiem, siedzi mocno w polskich realiach, a tu faktycznie szuka walutowych sponsorów.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2019-07-22 12:45:27 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ja tez tam nie wchodze kasy nie wplacalem po pczeczytaniu w tydzien kilku zdan "wczoraj na dzialkach znalezlismy 4 kotow" "dzisiaj 5" jutro 3 hehe jakby ktos na etacie zajmowal sie tylko ich wylapywaniem : P
ale zakazywac zbiorki to blad przeciez latwo jest zweryfikowac to miejsce i czy kasa tam trafia dla kogos kto ma watpliwosci

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #10 Ocena: 0

2019-07-22 12:49:41 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-07-22 12:45:27, cris82 napisał(a):

ale zakazywac zbiorki to blad przeciez latwo jest zweryfikowac to miejsce i czy kasa tam trafia dla kogos kto ma watpliwosci



...widzę, że nie rozumiesz że nie o weryfikację tu chodzi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,