MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prośba - bezpośrednia dyskryminacja na uczelni wyższej (UK)

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2019-02-28 17:56:51 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Mom Drodzy, Koleżanki i Koledzy. Nieco wahałem się czy założyć ten wątek, bo publicznie nie jestem gotów na ujawnienia wszystkich szczegółów, aby chronić swoją prywatność.

Jestem w obliczu skandalicznego potraktowania mnie przeze brytyjską uczelnię wyższą, jako student niepełnosprawny i chory. Drogi odwoławcze uruchomiłem, a więc skargi, prośby o pomoc do organizacji kontrolujących edukację wyższą - studia podyplomowe.
Niestety, na razie efekt jest mizerny. Po praz pierwszy mam do czynienia z tak rażącym naruszeniem regulacji wewnętrznych uniwersytetu czy Equality Act 2010.
Uczelnia proceduje wszystko w kierunku "zamiecenia problemu pod dywan". Jeśli ktoś orientuje się w prawie dotyczącym szkolnictwa wyższego, praw niepełnosprawnych (znam ogólnie większość z nich), to będę wdzięczny za kontakt na priv.

Nie mam znajomych, żyję w pewnej izolacji z wyboru, a więc MW jest jedną z moich nielicznych dróg kontaktu ze światem zewnętrznym. Proszę, aby nie odpowiadać zdawkowo, tudzież nie mając dogłębnej wiedzy. Dziękuję za dobre chęci, ale Equalty Act 2010 Czy Humans Right Act 1998 znam. Zatem prosze tylko te osoby, które chcą poświęcić własny, cenny czas, aby pomóc mi, gdyż tej pomocy po prostu potrzebuję. Czego się nie spodziewałem, ale stanąłem w obliczy pewnej machiny administracyjnej, której od niemal trzech miesięcy nie jestem w stanie zdemontować. Pozdrawiam...

:-T[

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2019-02-28 17:58:34 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #3 Ocena: 0

2019-02-28 19:52:46 (5 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Współczuję Ci kanonier ... Coraz więcej się słyszy będąc pomiędzy rodakami o postępującym tzw.POST BREXIT EFFECT w stosunku do emigrantów z UE a w szczególności pochodzących z Polski !!!
Administracja bierze chyba na "przetrzymanie" petentów w wielu sprawach licząc na ich zniechęcenie ...
Można sobie wyobraźić

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #4 Ocena: 0

2019-02-28 19:54:12 (5 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Opss -kontynuacja- Można sobie wyobrazić co będzie się działo już po formalnym opuszczeniu UE i unijnego prawodawstwa...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #5 Ocena: 0

2019-02-28 20:08:39 (5 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Moze warto byloby napisac do CQC https://en.wikipedia.org/wiki/Care_Quality_Commission
Jezeli sprawa wykroczy poza ramy ich dzialalnosci, to na pewno poradza gdzie ja skierowac.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,