MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

o_kaja

Post #1 Ocena: 0

2019-01-26 02:38:59 (5 lat temu)

o_kaja

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 26-01-2019

Skąd: Leicester

Witam Kochani!
Piszę z prośba o pomoc. Mianowicie wpadłam w lycamobile i niestety źle na tym wyszłam. Po zaprzestaniu używania karty SIM lyca zaczęła pobierać z mojego KONTA bankowego 13£ miesięcznie bez żadnego direct debitu. Byłam w banku aby to wyjaśnić, doradzili mi jedynie aby scancelować kartę bo lyca musi mieć zapisane dane. Wysłałam do nich maila (do lyca) z pytaniem jak to możliwe, że z mojego konta pobierane są pieniądze bez mojej zgody ? W odpowiedzi dostałam, że mam aktywowany plan, który przy pierwszej opłacie zezwala na comiesięczne pobieranie pieniążków. Zgłosiłam, że karty sim już nie używam i jej nie mam! A tym bardziej nie podpisywałam z nimi żadnego kontaktu. Ostatecznie ten plan mi zamknęli, ale powiedzieli, że prawdpodobnie będę musiała oplacic jeden miesiąc więcej po zamknięciu. I właśnie w tej sprawie pisze. Normalnie gdy nie opłacamy pakietu to pakiet jest automatycznie zamykany. Więc mam nadzieje, że jest to jedynie chwyt marketingowy i tak naprawdę nie ma czym się martwić ? A tymbarsziej cokolwiek opłacać, bo przecież żadnej umowy nie podpisalam. Ktoś może był w podpisanej sytuacji ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

o_kaja

Post #2 Ocena: 0

2019-01-26 02:40:07 (5 lat temu)

o_kaja

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 26-01-2019

Skąd: Leicester

Podobnej sytuacji*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #3 Ocena: 0

2019-01-26 03:59:57 (5 lat temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Droga o_kaja.
Ja mam Lycamobile I bardzo sobie chwale. Karta przedplacona na 30 dni. Tak jak napisalas mialas odnawialna automatycznie, dlatego pobrali oplate. Lycra wysyla zawiadomienie SMS czy chce sie kontynuowac czy nie. Przychodzi dzien przed odnowa. Jesli nie chcesz to wysyla sie SMS. Moj ostatni teraz w styczniu to *190#
Nie pamietam wczesniejszych bo pokasowalam.
Niestety wyglada na to, ze jestes winna ostatniego miesiaca.☹ Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

o_kaja

Post #4 Ocena: 0

2019-01-27 01:45:36 (5 lat temu)

o_kaja

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 26-01-2019

Skąd: Leicester

Problem jest jedynie taki, że opłaty zaczęli pobierać z karty kiedy już nie używałam sim. Nie miałam możliwości, aby to zamknąć przez kod, bo przez przeprowadzkę sim zgubiłam. Zamknęli mi pakiet. Jednak nie wydaje mi się, że musiałabym cokolwiek płacić ekstra.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,