MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jakie mam opcje?Przyszły bezdomny

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

darraj

Post #1 Ocena: 0

2019-01-09 19:07:14 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Karjo nudzisz się? Dyskusja z młodym gniewnym, który uważa ze cały świat jest przeciwko niemu,jaki jest sens takiego dyskursu?
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2019-01-09 19:12:24 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Bo mam takich na peczki pod reka ;).

Bo moze dotrze, ze nie on jeden jedyny, nie pierwszy i nie ostatni?

Ze doswiadczenie i zycie na wlasny rachunek dopiero zmienia dzieciaka w mezczyzne?

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2019-01-09 19:43:43 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

i jeszcze jak zwykle tym najgorszym Polakom na obczyznie sie oberwalo rykoszetem... przynajmniej pani z biedronki sobie troszke odpocznie ; (

zauwazylem taka mala zaleznosc ze pierwsi do oczerniania rodakow sa ci ktorzy licza na pomoc lub jechali na czyims garbie korzystajac z tej pomocy do czasu kiedy ktos powiedzial chyba juz wystarczy tego prowadzania za raczke

mieszkasz w krainie szparagow w sezonie kazdy znajdzie tam prace na polu zasuwaj po 12 godzin i odlozysz na wyjazd bez problemu inna sprawa ze masz 18lat i nagle zaczales bujac oblokach o przyszlych studiach jestes pelnoletni idz do pracy na paczatek ustabilizuj sytuacje finansowa i mysl o szkole a nie kombinujesz juz jak tu zwiazac koniec z koncem troszke pracujac i zyjac na rzadowej kroplowce

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rockafan

Post #4 Ocena: 0

2019-01-11 09:03:51 (5 lat temu)

rockafan

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 08-01-2019

Skąd: londyn

skąd wnioski iż chce siedzieć na socialu zamiast pracować?
przecież sam wspomniałem że chce pracować na 3/4 etatu i edukować się bo chyba geniuszu to jest niemożliwe aby pracować na 2 etaty jak ty prędzej wspomniałeś i jeszcze na boku kończyć szkołe

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #5 Ocena: 0

2019-01-11 09:28:01 (5 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

no wiec, nie ma fundacji, ktora pomoze coi na start.. w uk jest kryzys..najprostrzym rozwiazaniem jest wrocic do pl i popracowac tam, nabrac chocby jakiegos doswiadczenia... jakbys slyszal, to idzie brexit i moga cie nawet nie wpuscic, jesli nei masz tu nikogo.. to tak w skrocie... poki co w pl nauke mozesz miec tanio, w uk to kosztuje..
jelsi myslisz o kraju anglojezycznym, to zaden cie nie wpusci , bo na dzien dobry nie masz nic.. czasy, ze uk wpuszczalo wszystkic sie skonczyly lub koncza i na granicy zaczynaja zadawac pytania..
takze..najpierw pl i tam cos zrobic, a potem myslec o reszcie swiata. niestety takie realia obecnie sa dostepne.
w pl sa szkoly anglojezyczne, ale platne..zdac tam egzaminy gcse, zwlaszcza z angielskiego i matmy... i mozesz wtedy poszukac pracy przez ogloszenia lub jako wolontariusz np w chinach uczac angielskiego.. czasem nawet za to placa, kontrakt na rok...lub przez jakos inna agencje charity.. bez doswiadczenia jestes dla nich malo wartosciowy, neistety. wiec najpierw ogarnac sie z jakas szkola, podszkolic jezyk i wtedy cos myslec.. a o usa, australi itp, to zpaomnij.. oni chca specjalistow lub musisz miec srodki na utrzymanie , chyab min pol roku czy rok, jzu nei pamietam..

tak wiec na chwile obecna masz do wyboru.. ogarnac sie w niemczech , mimo ze masz odruch wymiotny...
wrocic do pl i tam sie ogarnac z tematem...
o uk zapomnij, bo nawet jesli cie wpuszcza, to mozesz byc bezdomnym w mokrym parku, a od marca moga cie deportowac..

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 11-01-2019 09:51 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

graphium

Post #6 Ocena: 0

2019-01-11 09:58:13 (5 lat temu)

graphium

Posty: 134

Mężczyzna

Z nami od: 15-04-2016

Skąd: Cambridge

Cytat:

2019-01-11 09:03:51, rockafan napisał(a):
skąd wnioski iż chce siedzieć na socialu zamiast pracować?



Skąd te wnioski pytasz...

Cytat:

2019-01-08 22:28:33, rockafan napisał(a):
...Jednak bardzo szybko bo po roku zaczęły się problemy.Zapuściłem się strasznie stałem się leniwy.Siedziałem tylko w pokoju i słuchałem muyzki.Nie byłem ani trochę produktywny.Porzuciłem szkołę...


Teraz już jesteś pełnoletni - mógłbyś spokojnie iśc do pracy i zdobyć środki na realizację swojego celu i wtedy wyjechać, zamiast tego pytasz:

Cytat:

2019-01-08 22:28:33, rockafan napisał(a):
Czy mam jakieś możliwośći na otrzymanie pomocy?Może jakaś fundacja?


A jak już piszesz o pracy, to jest to ostateczność - "jeśli będzie trzeba" - a z czego miałbyś żyć jeśli nie masz żądnych środków / oszczędnośći ?

Cytat:

2019-01-08 22:28:33, rockafan napisał(a):
Moim celem jest wrócić do edukacji i jeśli będzie trzeba to również pracować w McDonald na 2czy 3/4 etatu.


I jeszcze to:

Cytat:

2019-01-11 09:03:51, rockafan napisał(a):
...jest niemożliwe aby pracować na 2 etaty jak ty prędzej wspomniałeś i jeszcze na boku kończyć szkołe...


Zabawne, bo znam osobę, która dokładnie to właśnie robiła - od rana praca w biurze, po południu w restauracji, studia w weekendy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2019-01-11 10:20:29 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"w uk jest kryzys" przesadzasz nikt z moich znajomych nie stracil pracy z powodu kryzysu kryzys jest w sytuacji gdzie nie ma pracy a ludzie traca majatki poki co jest tylko niepewnosc
mnie to osobiscie nawet troche dziwi bo zazwyczaj firmy sie jakos przygotowuja na ten czas a w mojej slysze tylko ze bedzie coraz wiecej zamowien i firma sie caly czas rozwija ciekawe jak to wjdzie w praniu : )

i z tego co mowi may 99% szan ze ktos kto przyjedzie do 2021 zalapie sie na status tymczsowy i dalej staly pod pewnymi warunkami

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #8 Ocena: 0

2019-01-11 10:27:34 (5 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

z pełną złośliwością podepnę się pod temat...

jestem jeszcze przed pięćdziesiątką (więc "młody inaczej" )
moim marzeniem jest być pięknym, zdrowym i bogatym. czy jest jakaś fundacja która pomoże mi to zrealizować? w zasadzie nie skreślam żadnego kraju byle nie było w nim przesadnie wiele pająków i węży.
jakieś sugestie?
ps.
UK jest prawie ok - ale każą pracować i nie w pełni spełnia moje potrzeby...

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 11-01-2019 10:29 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #9 Ocena: 0

2019-01-11 10:41:21 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-11 10:27:34, staryznajomy napisał(a):
z pełną złośliwością podepnę się pod temat...

jestem jeszcze przed pięćdziesiątką (więc "młody inaczej" )
moim marzeniem jest być pięknym, zdrowym i bogatym. czy jest jakaś fundacja która pomoże mi to zrealizować? w zasadzie nie skreślam żadnego kraju byle nie było w nim przesadnie wiele pająków i węży.
jakieś sugestie?
ps.
UK jest prawie ok - ale każą pracować i nie w pełni spełnia moje potrzeby...

[ Ostatnio edytowany przez: <i>staryznajomy</i> 11-01-2019 10:29 ]




Wrzuć monetę będzie rozmowa - masz ze 6 stówek? :-8 to poradzimy, bez 6 stówek rozmowy nie ma :-]
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #10 Ocena: 0

2019-01-11 10:48:56 (5 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

zobaczę tylko czy mam tyle w bilonie...
skoro jest szansa na spełnienie marzeń - WARTO
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,