MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szukam mojego przyrodniego brata

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MelindaN

Post #1 Ocena: 0

2018-04-13 17:43:05 (6 lat temu)

MelindaN

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie bede wchodzila w szczegoly jak to sie stalo, ze dowiedzialam sie o istnieniu mojego brata, bo nie tylko jest to bardzo dluga i zawila historia, ale rowniez bardzo trudna do przetrawienia dla mnie samej na te chwile.

Bardzo chcialabym go odnalezc, pomimo tego ze moi rodzice, a zwlaszcza mama, upieraja sie zeby zostawic ten temat. Jedyne informacje jakie posiadam to jego imie i nazwisko (podobno jego matka dala mu nazwisko mojego taty) i miejsce urodzenia. Nie znam nawet jego daty urodzenia, bo rzekomo moj tata nie zna rowniez.

Miejsca, w ktoych szukalam to oczywiscie portale spolecznosciowe, ale jest tam tyle osob o takim samym nazwisku i imieniu, ze trudno mi rozpoznac, ktory to moze byc moj brat, zwlaszcza, ze go nigdy nie widzialam. Nie chce pisac do kazdej z tych osob: hej, jestes moze moim bratem?

Czy ktos z was ma jakis pomysl jak go znalezc? Z gory dziekuje! *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Narwaniec

Post #2 Ocena: 0

2018-04-13 17:56:53 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Wygraj w totolotka, sprawy sobie nie zdajesz jak wielu członków rodziny się pojawi o których nie miałaś pojęcia, ze istnieją.
------
A tak poważnie, to zrób małą opowieść o tym, daj więcej szczegółów, miasto, nazwisko, wiek i zrób jako znalezisko na stronie Wykop.pl, tam przesiaduje większość młodych osób z Polski i nie tylko młodych
Ktoś, może nawet on sam, poskleja fakty i się odnajdziecie
A tak osobiście, chciałbym by mnie ktoś szukał z takim zaangażowaniem po różnych portalach krajowych i zagranicznych, na pewno bym to docenił i łzom by nie było końca

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MelindaN

Post #3 Ocena: 0

2018-04-13 19:10:17 (6 lat temu)

MelindaN

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziekuje za odpowiedz i miłe słowa. Świetny pomysł tylko właśnie nie chciałbym publikować jego danych online. Myślałam o firmie detyktywistycznej, ale to na pewno kosztowałoby krocie.

Spróbuje totolotka, trzymaj kciuki 😉

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: 0

2018-04-13 20:20:57 (6 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Firma detektywistyczna nie jest az tak droga, ale im wiecej szczegolow podasz, tym szybciej i taniej to zalatwia. Ceny od kilkudziesieciu funtow wzwyz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2018-04-13 20:24:59 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Portale spolecznosciowe sa dosc pomocne. Jedna wiadomosc, rozeslana po uzytkownikach w przedziale wiekowym, pasujacym.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #6 Ocena: 0

2018-04-13 21:20:02 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja bym brał pod uwagę, ze on może tego nie chcieć. I szukanie na portalach społecznościowych wydaje mi się słabym pomysłem. Nie wiadomo jak zareaguje a to dość delikatna sprawa i zapewne szukana osoba nie chciałby, żeby wszyscy w około przed nim się dowiedziały, ze ma siostrę o której nie wiedział....

[ Ostatnio edytowany przez: AlmostFamous 13-04-2018 21:20 ]

Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-04-13 21:26:15 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-13 21:20:02, AlmostFamous napisał(a):
Ja bym brał pod uwagę, ze on może tego nie chcieć. I szukanie na portalach społecznościowych wydaje mi się słabym pomysłem. Nie wiadomo jak zareaguje a to dość delikatna sprawa i zapewne szukana osoba nie chciałby, żeby wszyscy w około przed nim się dowiedziały, ze ma siostrę o której nie wiedział....


Dodatkowo mamy tylko słowo anonimowej osoby z internetu, że poszukuje brata. Niewiadomo kim jest osoba poszukująca i czy cel poszukiwania jest rzeczywiście taki o jakim pisze. Danych osobowych(Imie, nazwisko itp.) nie powinno się zamieszczać w necie bez zgody drugiej osoby.


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2018-04-13 23:21:02 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Nie mowilam o podawaniu danych, tylko o odezwaniu sie do osob o imieniu i nazwisku brata. Na Facebooku chyba jest opcja przeslania wiadomosci prywatnej (pomijam fakt, jak bardzo prywatna bedzie naprawde ;) ).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-04-13 23:35:56 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

On mieszka w Polsce czy w UK?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #10 Ocena: 0

2018-04-14 10:27:59 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2018-04-13 17:43:05, MelindaN napisał(a):
Nie bede wchodzila w szczegoly jak to sie stalo, ze dowiedzialam sie o istnieniu mojego brata, bo nie tylko jest to bardzo dluga i zawila historia, ale rowniez bardzo trudna do przetrawienia dla mnie samej na te chwile.


Słyszałem o dokłatnie identycznej sytuacji jak Twoja. Znajomy szukał przyrodniego rodzeństwa - znał tylko imię i nazwisko po ojcu. Wysyłał do wszystkich po kolei wiadomości na FB i aż trafił :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,