MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zbiórka na przewiezienie ciała Krzysia do Polski.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Postów: 72

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-04-10 19:36:37 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Kilka dni temu została przekazana Wam bardzo smutna wiadomość o odejściu Krzysia.
Krzyś

W zorganizowanej dla Krzysia zbiórce pisałam o sytuacji materialnej jego rodziców.

Zbiórka dla Krzysia

Dziś, po raz kolejny proszę Was o pomoc. Tym razem pomoc w zebraniu pieniędzy na przewiezienie ciała Krzysia do Polski.

Jestem po rozmowie, ze Zbyszkiem, który szukał odpowiedniej firmy mogącej się tym zająć. Później, jak się ogarnie wklei mi więcej informacji. Ja żeby nie tracić cennego czasu ruszam ze zbiórką już teraz. Przybliżony koszt wynajęcia takiej firmy, żeby przewiozła ciało to 1000 funtów. Do tej kwoty dochodzi jeszcze 6000 PLN w Polsce.

Na dniach będzie pewnie wiadomo jak wygląda sprawa z ewentualnym zasiłkiem w Polsce. Jakakolwiek nie byłaby sytuacja i tak ten zasiłek nie pokryje wszystkich kosztów związanych z przewozem i pochówkiem.

Ufam, że choc troche uda nam się odciążyć Krzysia rodzinę w tym trudnym dla nich czasie.

Z ostatniej zbiórki zostało nam 50 f .


Chętnych zapraszam do wpłat na mój paypal koneffka1@googlemail.com

Jeśli ktoś nie posiada konta paypal, wpłat można dokonywać na moje konto. ( Dane na priv )
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-04-10 20:09:26 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

50 f +
20 f Anonim
--------------------
70 f


Dziękuję
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-04-10 20:20:57 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

70 f +
20 f M.W
------------------
90 f

*FLOWER*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #4 Ocena: 0

2018-04-10 20:30:51 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Ostatnią wolą Krzysztofa była kremacja, nie lepiej skremować ciało w Anglii i przewieźć urnę?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #5 Ocena: 0

2018-04-10 21:25:14 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-10 20:30:51, zosiasamosia napisał(a):

...nie lepiej skremować ciało w Anglii i przewieźć urnę?



opcja tańsza i mniej skomplikowana logistycznie
Ewa już zna szczegóły

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-04-10 23:13:00 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

90 f +
20 f Nemesis83
-------------------------
110 f

Reszta informacji jutro.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-04-11 08:45:17 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

110 f +
20 f Zosiasamosia
------------------------------
130 f

Dziekuje bardzo
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-04-11 11:43:11 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

130 f +
5 f M.P
--------------------
135 f

Dziekuję
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Capricorn

Post #9 Ocena: 0

2018-04-11 16:56:33 (6 lat temu)

Capricorn

Posty: 1203

Kobieta

Z nami od: 05-02-2012

Skąd: South East

Wolą Krzysia jest kremacja, ale być może nie sprecyzował, gdzie ona się ma odbyć. A w Polsce przecież są najbliżsi, którzy nie mogli w ostatnich dniach życia Krzysia być z nim. Być może będą chcieli po raz ostatni na niego spojrzeć i trzeba tę decyzję uszanować.
Przechodziliśmy z mężem przez podobny proces sprowadzając ciało jego brata do Polski. Zapytaliśmy tylko moich teściów, jakie jest ich życzenie, czy kremacja tu, czy transport ciała ich syna do Polski. Wybrali tę drugą opcję, a my o nic więcej nie pytaliśmy, tylko powiedzieliśmy, że tak się stanie. Jest to kosztowne, ale nam również wtedy pomogli znajomi, przyjaciele i obcy ludzie, resztę dołożyliśmy z własnych oszczędności.
Wierzę, że uda się Krzysia sprowadzić do Polski z pomocą forumowiczów.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-04-11 17:05:08 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

135 f +
10 f Capricorn
-----------------------------
145 f


Dziekuje

Jestem po rozmowie telefonicznej z ciocią Krzysia. Wiem już mniej więcej jak wygląda sytuacja, ale więcej będę mogła napisać dopiero wieczorem. Bez względu na to, jakie nie będą ustalenia wiem, że nadal potrzebujemy zbierać pieniądze.

Każdy grosz jest na wage złota.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,