MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

ZBIÓRKA DLA KRZYSIA - POTRZEBNA WASZA POMOC

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-04-07 22:07:17 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-07 19:56:38, tomaszzet napisał(a):
Co u Krzyska slychac?



Tomasz. Jutro Zbyszek będzie w szpitalu i będzie prawdopodobnie rozmawiał z lekarzem. Wtedy mam nadzieję, będę mogła napisać cos więcej.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

__lenka

Post #2 Ocena: 0

2018-04-09 01:05:11 (6 lat temu)

__lenka

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja rowniez bardzo chcialabym podziekowac Ewie za propozycje zbiorki i jej zorganizowanie i wam za tak szybka pomoc.
Tak jak pisalam Ewie, tak i napisze wam, ze kazdemu zycze takiego przyjaciela jak Zbyszek.
"Prawdziwych przyjaciol poznajemy w biedzie".
Oni obydwaj poznali sie w pracy. Zbyszek od poczatku Krzyska wypadku byl z nim, 7 lat pomagal mu we wszystkim, naprawde we wszystkim. Robil mu zakupy, zalatwial drobne codzienne sprawy, takze sprawy prawne i finansowe, zarowno tu jak i w Polsce, caly czas w kontakcie z rodzina Krzysia..
Kupowal i ozdabial mu pokoj na swieta, przywozil domowe jedzenie, ktore gotowal dla niego. Regularnie co tydzien i jesli trzeba to i czesciej go odwiedzal. Wysluchal Krzysia, czasem poklepal po plecach a czasem i ochrzanil, jak to Prawdziwy Przyjaciel!
Zawsze o Krzysku pamietal!
Zbyszek juz kilka lat temu zabronil mi napisac o sobie, o tym co robi dla Krzysia.
To cichy bohater, o ktorym wlasnie teraz powinnismy uslyszec..
Jest mu teraz bardzo ciezko, stracil Przyjaciela..

la-terra-del-pudding

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,