MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 7 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrAquario

Post #1 Ocena: 0

2018-01-22 21:58:53 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-22 21:41:11, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

Wieczorową porą przypomnę o Remigiuszu *THUMBS UP*



...dorzucę nieśmiało link do GoFundMe oraz przypomnę o trwających na C2C aukcjach *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #2 Ocena: 0

2018-01-24 01:36:36 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...jest £30

Obrazek

*YAHOO**YAHOO**YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-01-24 20:29:12 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jakiś czas temu dwie osoby przekazały mi swoje nagrody z konkursów na MW na jedną z moich akcji charytatywnych. Ja na chwilę obecna nie wiem, kiedy będę organizować kolejna akcję. W porozumieniu z darczyńcami przekazuję voucher w wysokości 20 f na rzecz Remigiusza.

Dziękuję Anonimowi i DanielowiB.*KISSING*


Zaraz zabieram się za zamawianie voucheru.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #4 Ocena: 0

2018-01-26 18:04:19 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-24 20:29:12, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

Jakiś czas temu dwie osoby przekazały mi swoje nagrody z konkursów na MW na jedną z moich akcji charytatywnych. Ja na chwilę obecna nie wiem, kiedy będę organizować kolejna akcję. W porozumieniu z darczyńcami przekazuję voucher w wysokości 20 f na rzecz Remigiusza.

Dziękuję Anonimowi i DanielowiB.*KISSING*



Vouchery dziś do mnie dotarły a więc ja robię z nich użytek a równowartość czyli £20 dokładam do puli, mamy więc już £220
dziękuję *FLOWER*

...kilka spraw bieżąco-organizacyjnych

Na C2C trwa licytacja płyty „Gabinet Looster” wraz z autografami, cena na chwilę obecną wynosi £40, Panom szukającym oryginalnego prezentu Walentynkowego polecam przekazane przez Ewę ręcznie wykonane 2 naszyjniki lub malowany jedwabny szal. Dzisiaj przywiozłem również 24-tomową Britaniccę, którą przekazał Użytkownik Fugazi i która też w miarę możliwości zostanie spieniężona, tak na marginesie to encyklopedia jest naprawdę w bardzo dobrym stanie *THUMBS UP*

Co w najbliższym czasie? Leci do mnie przesyłka z Polski a w niej kolejne dwie płyty przekazane na aukcje, pierwsza to „Hush” młodego gitarzysty Marcina Patrzałka, zwycięzcy 9 edycji „Must be the music – tylko muzyka” oraz dwupłytowy album „Zielona droga” rewelacyjnego Zespołu Carrantuohill, wykonującego tradycyjną muzykę celtycką, w skład albumu wchodzi jedna płyta ze ścieżką dźwiękową i druga z materiałem DVD, nie muszę dodawać że obie płyty są podpisane przez samych muzyków. Śmigające po FB linki spowodowały że odezwało się jeszcze kilka Zespołów chcących „dorzucić” się do akcji, kto, co i z czym… o tym wkrótce.

Podbijając temat pozwolę sobie przypomnieć o GoFundMe lub ewentualnie mój PayPal rc.aquarius@googlemail.com
w Polsce zbiórka jest prowadzona na Pomagam.pl

zapraszam też do wzięcia udziału w Coast to Coast, cały plan wyjazdu jest opisany na Grupie, chętnych proszę o wpisywanie się pod odpowiednim linkiem *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: MrAquario 26-01-2018 18:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2018-01-27 21:17:14 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Oj kusi ta Encyclopaedia kolegi Fugaziego... Jezeli nie musze jej natychmiast odbierac to chetnie otworze licytacje kwota £50
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2018-01-28 00:40:12 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...powiem szczerze, wszystkie tomy są naprawdę w bardzo dobrym stanie, z tego co pobieżnie przejrzałem nie brakuje kartek, nie są zniszczone czy poplamione, całość została wydrukowana w 1971r więc pożółkłość dała się nieco we znaki ale to chyba jedyny mankament który można zaobserwować. Na pewno nie przywiozłem jej dla siebie, tylko i wyłącznie z myślą o spieniężeniu na rzecz operacji, muszę jedynie pogrzebać głębiej w necie lub zaczerpnąć gdzieś języka bo ile jest warta tego naprawdę nie wiem *DONT_KNOW*

gdy się dowiem zaproponuję cenę wyjściową :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #7 Ocena: 0

2018-01-28 22:42:11 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...dopisuję równowartość vouchera, który wygrałem w konkursie obrazkowym czyli 15 funtów

razem 235 funtów

*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-02-01 17:52:39 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pozwole sobie podbic *THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #9 Ocena: 0

2018-02-01 23:36:14 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-01 17:52:39, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Pozwole sobie podbic *THUMBS UP*


...to jeszcze raz hop do góry wieczorową porą *THUMBS UP*

jak widać powyżej mamy już albo dopiero 235 funtów, do pełni szczęścia brakuje... aż strach pomyśleć ile *DONT_KNOW*

przypomnę w takim razie zapraszając jednocześnie na C2C o trwających aukcjach, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony właśnie na pokrycie kosztów operacji.

Przekazany przez Efkekonefke szal "dostępny" jest jeszcze tylko 3 dni, cena na chwilę obecną została podbita do 25 funtów, są też do wylicytowania dwa ręcznie robione naszyjniki, również autorstwa Ewy, nie powiem... i szal i naszyjniki idealnie pasują na Walentynkowy prezent *DANCE* jest też płyta Gabinetu Looster podpisana przez samych muzyków a z Polski leci już paczka a w niej... zapraszam na Grupę i śledzenia najnowszych aukcji i wydarzeń jak również do wzięcia udziału w samym wyjeździe Coast to Coast

Ewentualne datki można wpłacać na:
zbiórka w PL
zbiórka w UK
PayPal: rc.aquarius@googlemail.com

dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #10 Ocena: 0

2018-02-03 01:28:36 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

20 funtów - Izabela A.
wpłata z C2C przez GoFundMe
----
razem 255 funtów
dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,