MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 6 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

RemigiuszC

Post #1 Ocena: 0

2018-01-14 12:49:31 (6 lat temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Witajcie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dorzucili coś od siebie. To dla mnie bardzo ważny gest, który przybliża mnie do rozpoczęcia terapii. W Polsce też staram się wraz z moimi przyjaciółmi nagłośnić sprawę jeszcze bardziej. Jest wiele pomysłów, ale nie chcę zapeszać. Mam tylko nadzieję, że wszystko się uda. Wszystko byłoby prostsze, gdyby NFZ finansował terapię komórkami macierzystymi. Ale nawet małym dzieciom nie refundują takiego leczenia. Wszyscy są zdani na własne siły. Szkoda, że taki mamy system. Ale nie ma co walczyć z polityką - trzeba robić swoje.
W moim profilu umieściłem link do fanpage. Skoro stałem się poniekąd osobą publiczną - chcę, aby każdy miał wgląd do wydarzeń, rozliczeń, jak i postępów terapii. O każdej zorganizowanej akcji także będę tam pisał.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za Wasze wielkie serca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

MrAquario

Post #2 Ocena: 0

2018-01-14 23:57:13 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...w związku z tym iż stałem się szczęśliwym posiadaczem vouchera w Wigilijnym Konkursie jego prawie równowartość dorzucam do zbiórki zaokrąglając tym samym kwotę do 200 funtów *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2018-01-16 08:44:54 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...pozwolę sobie podbić temat linkując jednocześnie do C2C oraz GoFundMe jak również przypomnieć PayPal rc.aquarius@googlemail.com
*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-01-17 19:11:23 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Podbijam.

Jak tam MrAquario? Trenujesz trochę teraz na rowerze na poczet tego coast to coast ? :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #5 Ocena: 0

2018-01-18 01:40:33 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

…trenuję, trenuję i to w miarę intensywnie

od 4 miesięcy siłownia i basen na stałe zostały wpisane do mojego kalendarza a z początkiem roku doszło jeszcze bieganie, do tego jak wiesz jestem też na swojej własnej autorskiej diecie co w sumie zaowocowało już zrzuceniem ponad 10kg żywej wagi, teraz tylko kilka rundek dookoła West Midlands i mam nadzieję że latem dam radę wypedałować te 200km :-]

ze spraw organizacyjnych, mamy już pierwszą rzecz którą będziemy licytować a ofiarodawcą jest… no właśnie, zapraszam na C2C gdzie na bieżąco będę podawał wszystkie informacje *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #6 Ocena: 0

2018-01-18 21:37:53 (6 lat temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Witam wszystkich. Jak już Wam Rafał zdradził, jest pierwszy darczyńca. Michał Patrzałek - wirtuoz gitarowy przekazał swój album HUSH na mój cel. Myślę, że dla fanów takiej muzyki będzie to wielka gratka. Tym bardziej, że płyty - dokładnie dwa egzemplarze są podpisane przez samego Mistrza. W grupie C2C już o tym napisałem. Można także śledzić wszelkie najnowsze info na moim fanpage - link w profilu.
Co do samej płyty - dla mnie prawdziwa bomba! I przyznam szczerze, ale będzie mi trochę ciężko się rozstawać z taką perełką. No ale najważniejsze, aby wygrać walkę o wzrok. Mam nadzieję, że uda mi się z Marcinem spotkać niebawem osobiście. Do tej pory wszystko było załatwiane mailowo.
Pozdrawiam wszystkich i dużo dobrego życzę!
Niech moc będzie z Wami!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

MrAquario

Post #7 Ocena: 0

2018-01-20 13:46:15 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

…zaczynamy realizację jednych ze swoich planów, docieramy do coraz szerszych kręgów i coraz więcej ludzi zaczyna się do nas odzywać dokładając swoje małe ale jakże wielkie cegiełki. Jak już wiecie u Remigiusza są dwa egzemplarze płyty wraz z autografem Marcina Patrzałka, młodego i jakże utalentowanego gitarzysty, zwycięzcy 9 edycji „Must be the music - tylko muzyka” Z aukcją chcemy wystartować równolegle w Polsce i Anglii gdy tylko płyta do mnie dotrze

od teraz natomiast możecie stać się posiadaczem płyty naszego Polskiego choć pochodzącego z Londynu zespołu „Gabinet Looster” notabene kilka tygodni temu byłem na Ich koncercie gdzie supportowali Kazika i Kult i Panowie grają naprawdę fajną i wpadającą w ucho muzę. W odpowiedzi na nasz apel i śmigające po FB informacje GL ofiarowali na aukcję swoją, osobiście podpisaną płytę „Po Stu Laty” która od teraz należy do Was… aukcja będzie trwała przez kolejne 4 tygodnie a więc do 17 lutego godz.23:59, ewentualny zwycięzca zostanie podany 18 lutego i po zasileniu konta Go Fund Me lub wpłaty na mój PP otrzyma ode mnie płytę, koszt wysyłki biorę na siebie NIE ODEJMUJĄC tej kwoty od ceny płyty (aukcja tylko na terenie UK)

a więc zaczynamy, cena wywoławcza 10 funtów [:-}

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*YAHOO**YAHOO**YAHOO*

[ Ostatnio edytowany przez: MrAquario 20-01-2018 13:54 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #8 Ocena: 0

2018-01-20 22:01:30 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...jest pierwsza oferta *YAHOO*

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #9 Ocena: 0

2018-01-22 00:49:02 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...cena płyty na chwilę obecną osiągnęła 21 funtów *YAHOO*
Obrazek

tymczasem dzięki ofiarności naszej Efkikonefki otwieram kolejną aukcję, w której przedmiotem jest ręcznie przez Nią malowany w motyw kwiatowy jedwabny szal o wymiarach ok. 170cmx70cm, nadający się do prasowania oraz ręcznego prania w letniej wodzie. Cena wywoławcza to 20funtów, aukcja będzie trwała przez kolejne 2 tygodnie a więc do 4 lutego godz.23:59. Ewentualny zwycięzca należną kwotę wpłaci na GoFundMe lub do wyboru na mojego PP.
(wysyłka tylko na terenie UK)
Obrazek
Obrazek

Aukcja jest również dostępna na C2C, rozumiem że nie każdy z Forum ma konto na FB ale z drugiej strony Angielscy członkowie Grupy nie mają kont na MW więc musimy to jakoś pogodzić

Ewa… szacun i wielkie dzięki za przekazany na akcję prezent *FLOWER*

[ Ostatnio edytowany przez: MrAquario 22-01-2018 00:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-01-22 21:41:11 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wieczorową porą przypomnę o Remigiuszu *THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,