MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 4 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-01-08 15:09:19 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-08 14:39:41, stanislawski napisał(a):
Podbijam.

Zrobię to z tych polskich linków... choć mam nadzieję, że tak jak siepomaga nie będą mi co parę dni wysyłać nowych, potrzebujących pomocy - nie żebym nie chciał pomóc. Chciałbym wszystkim... a już nie wydalam...


Wszystkim sie nie da.Każdy ma ograniczona możliwość pomocy .Ja tez często nie mogę finansowo pomoc, ale nawet jesli nie mogę w danym momencie wesprzeć kasą, mogę sie dzielić informacja.Jesli nie ja w tym momencie to może ktos inny będzie mogl pomoc.



Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #2 Ocena: 0

2018-01-08 15:49:44 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-08 14:13:25, Parawan napisał(a):

Na pewno sa specjalne strony dla tych ludzi.



...i linki do tych stron też w wątku podałem

problem z tymi stronami jest jednak taki, że możesz tam napisać co Ci ślina na język przyniesie a właściciele nie weryfikują podanych informacji, ja do Redakcji przesłałem dokumenty potwierdzające

to nie człowiek jest chory tylko system, który w przypadku mojego Brata nie odda Mu ani złotówki, chcesz widzieć to płać a jak Ci nie stać to kup sobie białą laskę :-M] jest o wiele tańsza niż podanie komórek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2018-01-08 20:14:22 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

15 funtów - andypolo (PayPal)
-----
razem 70 funtów, dziękuję *FLOWER*

[ Ostatnio edytowany przez: MrAquario 08-01-2018 20:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #4 Ocena: 0

2018-01-08 21:01:11 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

10 funtów - Efkakonefka
----
razem 80 funtów, dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #5 Ocena: 0

2018-01-08 22:52:59 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

10 funtów - Magda B. (PayPal)

tutaj niestety nie mogę podać nicka, bo choć znam osobiście to nie wiem czy ma konto na MW - wpłata z Grupy C2C
----
razem 90 funtów - dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2018-01-08 23:11:22 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

20 funtów - Marcin K.
wpłata z C2C poprzez GoFundMe
----
razem 110 funtów - dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #7 Ocena: 0

2018-01-08 23:26:52 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

25 funtów - Michael B.
wpłata z C2C poprzez GFM
----
razem 135 funtów - dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2018-01-09 15:52:36 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

pomalutku ale do przodu a to wazne
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

MrAquario

Post #9 Ocena: 0

2018-01-09 16:00:47 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

…kilka spraw nazwijmy to bieżących

pojawiło się kilka propozycji pomocy / współpracy głownie dotyczących aukcji internetowych, jak wspomniała Gosian, każdy z nas ma coś co się „kiedyś przyda” a w rzeczywistości przedmiot zalega i zajmuje tylko miejsce, fajnie… ale ja nie dam rady wszystkiego ogarnąć, moja praca zawodowa pochłania większość dnia, do tego muszę też coś zrobić w domu no i realizacja jakichś tam prywatnych planów, 24-godzinnej doby nie da się niestety naciągnąć, jeżeli więc ktoś z Was miałby coś co można spieniężyć może spokojnie wystawić przedmiot na C2C

Z ciekawą propozycją wyszła również Littleflower, która zaoferowała pomoc w tłumaczeniach, wypełnianiu dokumentów a nawet dojazd na czy z lotniska (Birmingham) w rozliczeniu osoba zainteresowana wpłaci ustaloną przez Littleflower kwotę na operację Remigiusza. Usługa ta jest możliwa jednak tylko w weekendy lub wieczory, nie wszystkie oczywiście. Myślę, że szczegóły byłyby do ustalenia już z Littleflower

odnośnie aktualizacji wpłat ustaliłem z Moderacją że będę to robił w wątku raz dziennie, najlepiej późnym wieczorem więc jeżeli ktoś dorzuci swój grosik proszę aby nie oczekiwał iż informacja pojawi się od razu. To chyba tyle na chwilę obecną…

przypomnę tylko swój PayPal rc.aquarius@googlemail.com
oraz GoFundME

*FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-01-09 22:39:38 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Brawo. Ja mam wolne tylko niedziele ale moglabym umowic sie na jakies wolne dni na tlumaczenia, albo przez internet albo pomoc rozliczyc dzialalnosc...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,