MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 26 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 25 | 26 | 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 26 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2021-02-12 15:48:11 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

58 losów sprzedane
42 losy dostępne

:-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2021-02-13 17:33:20 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

73 losy sprzedane
27 losów dostepnych

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2021-02-14 12:53:03 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wszystkie losy sprzedane. Dziękuję za udział w zabawie. Za jakis czas zostanie wklejone losowanie :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #4 Ocena: 0

2021-02-14 17:06:36 (3 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

LUDZIE !!!
Serdeczne dzięki za udział w loterii. Szybko poszło 🙂 W bardzo krótkim czasie udało się zebrać 200 f. Za jakiś czas Konefka przeleje na moje zbiórkowe konto kasę 🙂
Dołączam filmik z losowaniem. Szczęśliwym zwycięzcą jest osoba z numerem 60 czyli pani Izabela. G ( Iza1967 ) Będę prosić o dane do wysyłki na priv ( Imię, nazwisko, adres )

Przy okazji zdecydowałem przyznać nagrodę pocieszenia dla osoby, która wykupiła największa ilość głosów, czyli ListydoNarnii. Do tej osoby powędruje nagroda niespodzianka. Proszę i w tym przypadku o dane na priv ( Imię, nazwisko, adres )

Jeszcze raz serdeczne dzięki za Waszą pomoc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

izabela1967

Post #5 Ocena: 0

2021-02-14 18:22:10 (3 lata temu)

izabela1967

Posty: 810

Kobieta

Z nami od: 11-09-2007

Skąd: Pembrokeshire


Bardzo dziękuję.*THUMBS UP* Hurra, mam cudnego, niebieskiego paskuda. Pozdrawiam*KISSED*


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ListyzNarnii

Post #6 Ocena: 0

2021-02-15 14:41:27 (3 lata temu)

ListyzNarnii

Posty: 150

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 15-11-2019

Skąd: London

Bardzo się cieszymy ,że konkurs zakończył się w Walentynki ;)
Co prawda , jak kazdy z uczestników i ja i mój motur ,liczyliśmy,że pierwsi przekroczymy mete i Niebieskiego zabierzemy na sesje foto z lotu Eustachym,a potem w nienaruszonej pluszowości wróci na swoje Zadupie ,lecz czarowny los wybrał inaczej (gratulujemy zwyciężczyni). Zastanawialiśmy sie całą noc w Narni co w liście napisać w odpowiedzi na nagrodę , która nam przyznano? Uważamy,ze każdy talar Remku Ci sie przyda,a wysyłka z Polski , to koszta. Dlatego rezygnujemy,lecz gorąco Dziękujemy. Życzymy Ci z całego serducha , zdrowia :)
A na zdjęciu fantazja Eustachego z Niebieskim :)
Przepraszamy ,ze użyliśmy jedynego dostępnego zdjęcia Niebieskiego z plakatu konkursowego i go rozczłonkowaliśmy:)
Obrazek][/URL]

[ Ostatnio edytowany przez: ListyzNarnii 15-02-2021 14:56 ]

Don Pedro z Krainy Deszczowców

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #7 Ocena: 0

2021-02-15 19:23:45 (3 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Drodzy Forumowicze,
bardzo dziękuje wszystkim, którzy wspierają mnie w tej trudnej walce o oczy. Dziś chcę przedstawić też, jak wygląda sprawa od strony finansowej. Otrzymałem kolejny przelew na PayPal z loterii Mumochora. Wszystkie takie przelewy są przekazywane na konto bankowe, które jest utworzone z myślą o leczeniu moich oczu.

Jaką kwotą dysponuję na chwilę obecną? Z siepomaga część pieniędzy została już wykorzystana - ponad 22 tysiące złotych. Także na zbiórce zostało jakieś 13 tysięcy. Zaokrąglam kwotę, ponieważ co jakiś czas wskakuje wpłata.
Na koncie bankowym mam aktualnie 5 tysięcy złotych. Są to wpłaty ściągnięte z PayPal, wpłaty od rodziny, znajomych i innych akcji, które miały miejsce (licytacje, loterie, wpłaty prywatne.

Resumując. Siepomaga: 13 tysięcy. Konto bankowe: 5 tysięcy złotych.
Także na chwilę obecną dysponuję ogólną kwotą: 18 000zł

Ile brakuje?
Przede mną jeszcze 6 podań. Każde podanie to koszt 12 800 zł = 76 800zł (minus to, co posiadam: 18 000zł.

Czyli brakująca kwota: 58 800zł

Postaram się raz w miesiącu uaktualniać zbiórkę i wrzucać raport.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo dobrego.


Obrazek

Siepomaga - Remigiusz

[ Ostatnio edytowany przez: RemigiuszC 15-02-2021 19:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

RemigiuszC

Post #8 Ocena: 0

2021-02-18 09:50:13 (3 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

*DANCE* UP *DANCE*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2021-02-18 18:37:36 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

LOTERIA NA REMKOWE OCZY

Obrazek
Kaszmirowy szal z wdzięcznym motywem w sówki.
( Jeśli komuś nie odpowiada kolor, będę mogła zakupić szal o wybranym kolorze i namaluje na nim ten sam wzór )
Informacja dla wpłacających z Anglii
Warunkiem udziału w losowaniu jest zakup losu w cenie 2 funtów, jako cel wpłaty należy wpisać Szal losowanie oraz nazwisko.
Wpłaty na mój PayPal: koneffka1@googlemail.com
Informacja dla wpłacających z Polski
Warunkiem udziału w losowaniu jest zakup losu w cenie 10 PLN, jako cel wpłaty należy wpisać Szal losowanie oraz nazwisko.
Wpłaty na PayPal:
amazing10@poczta.onet.pl
Wyniki losowania zostaną opublikowane u mnie, na FB i stronie mojawyspa.co.uk
Losowanie odbędzie się, kiedy będzie sprzedane MINIMUM 100 losów. Każda osoba zainteresowana może wykupić dowolną ilość losów zwiększając tym samym szansę na wygraną, wystarczy wówczas jedna wpłata będąca wielokrotnością kwoty 2 funtów czyli 4, 6, 8, 10 itd. koniecznie z dopiskiem Szal losowanie, lub wielokrotnością kwoty 10 PLN dla wpłacających z Polski
Całkowity dochód z loterii zostanie przekazany na pokrycie kosztów operacji Remigiusza, zapraszam do udziału i życzę powodzenia w losowaniu. Zwycięzca otrzyma upominek zaraz po losowaniu.
Myślę, cena losów nie jest wygórowana, cel szczytny a komuś wpadnie unikatowa rzecz malowana moimi łapkami
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #10 Ocena: 0

2021-02-23 16:29:59 (3 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

*THUMBS UP* up *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 26 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 25 | 26 | 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,