MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 24 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 23 | 24 | 25 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 24 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2020-10-02 21:49:08 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Siepomaga - Remigiusz


Do gory.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2020-10-03 14:06:31 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wrzucam kilka zdjęć i słow od Remka. Do swoich przypadlosći dołożył sobie problemy z kreęgosłupem i musi leżeć. Dzwonie do niego codziennie, ale przez to, ze nie może sie ruszać ja wrzucam teraz info

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cześć i czołem!
Jestem już po drugim podaniu komórek macierzystych. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, abym mógł walczyć o moje oczy. To dzięki Wam mogłem podjąć leczenie, to dzięki Wam mogłem wejść na tę trudną drogę i podążać nią.

Bardzo dziękuję także wszystkim, którzy od niedawna wspierają mnie na wszelkie możliwe sposoby. Wiele osób dołączyło z dnia na dzień. Dziękuję. Każda pomoc jest na wagę złota!

Jeżeli chcesz wspomóc moje leczenie:
➡️ https://www.siepomaga.pl/remigiusz ⬅️
Ostatnio było kilka zapytań, czy można wpłacać pieniądze na konto bankowe, lub PayPal. Tak, można. W takim przypadku proszę wpisać w tytule przelewu: komórki macierzyste

Nr konta: 87 1240 4360 1111 0010 4396 7730
PayPal: amazing10@poczta.onet.pl
P.S Do posta dorzucam fakturę za ostatnie podanie. Każdy ma prawo wiedzieć, na co zostały przeznaczone pieniądze.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2020-10-11 15:03:43 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

📣‼️HOT‼️HOT‼️HOT‼️HOT‼️📣
➡️➡️➡️ LOTERIA NR 2 ⬅️⬅️⬅️
Info dla wpłacających z POLSKI w dalszej części postu
PAYPAL DO WPŁAT koneffka1@googlemail.com
Mozecie wysłać też pieniądze na konto bankowe ( dane na priv )
Każdy los po 5 funtów. Możecie kupić dowolną liczbę losów, tym samym zwiększając swoją szansę na wygranie wieży. Zwycięzca MA MOŻLIWOŚĆ WYMIANY równowartości wieży na VOUCHER DO DOWOLNEGO SKLEPU.
W tytule przelewu wpisujemy: LOTERIA
Dostępna pula losów: 50 szt.

Info dla wpłacających z Polski
Koszt jednego losu – 20 zł
Po dokonaniu przelewu na konto bankowe, proszę o napisanie wiadomości na fb, ponieważ w tytule przelewu bankowego nie ma możliwości wpisania adresu mailowego.
Jeżeli przelew przyjdzie na Paypal, nie ma takiej potrzeby.
Na adres mailowy zostanie wysłany numer losu/losów.
Dostępna pula losów: 50 szt.
Przelew bankowy:
Remigiusz Ciuraba.
87 1240 4360 1111 0010 4396 7730
W tytule przelewu wpisujemy: LOTERIA
Paypal:
amazing10@poczta.onet.pl
W tytule przelewu wpisujemy: LOTERIA
Ważne!
Dochód ze sprzedaży losów (pomniejszony o koszt zakupu sprzętu), zostanie przelany na ogólną zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/remigiusz
Wieża zostanie wysłana bezpośrednio ze sklepu pod wskazany przez wygrywającego loterię adres. Sprzęt może być wysłany także na inny adres (wskazany przez wygrywającego loterię), jako np. prezent.
Zapraszam do udziału i życzę powodzenia!


Obrazek

Na chwię obecna 5 losów sprzedane
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #4 Ocena: 0

2020-10-21 18:08:29 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Zapraszam do wzięcia udziału w loterii. Zbliża się termin kolejnego podania i każdy grosz jest na wagę złota.

Tym razem będę miał podania okołogałkowe... średnia przyjemność raczej mnie czeka:-(

Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie wspierają i śledzą moje "oko przygody" :-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

RemigiuszC

Post #5 Ocena: 0

2020-10-25 16:43:36 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Obrazek

Drodzy Pomagacze!

Obiecałem, że kiedy rozpocznę leczenie, będę opisywał poszczególne jego etapy. Jestem już po dwóch podaniach komórek macierzystych, a bardziej szczegółowo - preparatu MSC. Pierwsze podanie - iniekcja dożylna, podanie drugie - iniekcja do płyny rdzeniowo-mózgowego.

Czy są jakieś efekty? Może za wcześnie, aby moje oczy wróciły do dawnej świetności, ale zauważyłem mały postęp. Mniej się męczę a organizm stał się jakby bardziej wydolny. Kilkanaście lat leczenia farmakologicznego musiało zostawić po sobie negatywne skutki, jednak od pierwszego podania coś zaczęło się zmieniać. Mam nadzieję, że taki postęp będzie się utrzymywał a organizm zacznie działać coraz lepiej.

Przed rozpoczęciem leczenia komórkami macierzystymi, miałem też częste ataki hipoglikemii (stan, w którym gwałtownie zmniejsza się stężenie glukozy we krwi poniżej dopuszczalnej normy). Od jakiegoś czasu nie miałem ani jednego ataku! Nawet, jeżeli nie jem regularnie.
Organizm ani razu nie dopuścił do spadku poniżej normy!

Liczę, że małymi krokami i w oczach pojawią się postępy. Czeka mnie jeszcze osiem podań. Tym razem wszystkie okołogałkowo. Wiem, że muszę uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nic nie stanie się z dnia na dzień. Moje oczy chorowały zbyt długo, aby tak po prostu zaczęły widzieć więcej.

Przy okazji chcę podziękować wszystkim, którzy są ze mną w tej trudnej walce. Dziękuję za wpłaty, za udostępnianie zbiórki i za Waszą obecność.

Link do zbiórki pewnie już dobrze Wam znany:
➡️➡️ Siepomaga - Remigiusz ⬅️⬅️

Będę ogromnie wdzięczny za każdą wpłatę.

Trzymajcie się ciepło w tym trudnym czasie! ❤️

👊 Niech moc będzie z Wami! 👊

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2020-10-28 22:24:38 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Remek ma jutro kolejny zabieg. Dzwoniłam do niego dzisiaj i dotarł szczęśliwie do ośrodka.

Gdyby ktoś chciał wspomóc leczenie jego oczu, to nadal trwa loteria. Wspierając jego lecznie można wygrać wieżę lub wymienić wygraną na voucher do dowolnego sklepu.
Nadal jest dostepnych 27 losów
Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #7 Ocena: 0

2020-10-31 22:18:40 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Drodzy Pomagacze!

Jestem już po trzecim podaniu komórek macierzystych. Tym razem okołogałkowo. Kolejny raz chcę wszystkim bardzo podziękować, ponieważ to dzięki Wam mogę walczyć. To dzięki Wam mam szansę na odzyskanie wzroku. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe.
Przede mną jeszcze siedem podań (także okołogałkowych). Jest to długa i trudna walka, ale dzięki Waszemu wsparciu, możliwa do realizowania.

Termin kolejnego podania: 25-27.11

Będę ogromnie wdzięczny, jeżeli nadal będziecie mnie wspierać nie tylko finansowo, ale i mentalnie.

➡️➡️ Siepomaga - Remigiusz ⬅️⬅️

Pozdrawiam i życzę dużo dobrego!

Remigiusz

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2020-11-09 16:27:14 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Coś dla miłośników Remigiusza Mroza

Obrazek

Obrazek


ZAPRASZAM DO LICYTACJI
KSIĄŻKA REMIGIUSZA MROZA Z AUTOGRAFEM
Książka z autografem.
Cena wywoławcza 20zł + koszt wysyłki.
Koniec licytacji 17.11 godz. 22:00

Licytowac można na grupie
Charytatywnie dla Remigiusza
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #9 Ocena: 0

2020-11-15 10:40:38 (3 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

UP SIUP :-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

RemigiuszC

Post #10 Ocena: 0

2020-11-29 11:56:48 (3 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Podanie numer 4 zaliczone!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dorzucili się do zbiórki. To dzięki Wam mogłem wziąć czwartą dawkę komórek macierzystych! Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe ❤️. Przede mną jeszcze sześć podań.

Teraz muszę uzbroić się w cierpliwość. Kolejne podanie mam wyznaczone na 28-30.12, także wyścig trwa. Przy kolejnym podaniu będę miał też wykonane szczegółowe badania i będę mógł coś więcej napisać odnośnie zmian, jakie zaszły od pierwszego podania.

Trochę niezręcznie jest wciąż prosić, ale jakby ktoś chciał wesprzeć leczenie moich oczu:
➡️ https://www.siepomaga.pl/remigiusz ⬅️

Wsparcie SMS
Numer: 72365
Treść: 0058511

Za każdą wpłatę z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo dobrego.

👊 Niech moc będzie z Wami! 👊

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 24 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 23 | 24 | 25 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,