MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 23 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 23 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Misia13

Post #1 Ocena: 0

2020-08-12 02:34:28 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziekuje.
Chcialam przekazac nagrode dla Remka. Niech przypomina mu Moja Wyspe. Zycze powodzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #2 Ocena: 0

2020-08-13 17:51:03 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Czołem Wyspiarze!

Bardzo dziękuję za udział w loterii. Gratuluję też zwycięzcy! Jest to dla mnie kolejna, bardzo duża pomoc. Tym bardziej, iż 20 sierpnia będę miał pierwsze podanie komórek macierzystych. Kolejne podania będą w odstępach 4-6 tygodniowych, także rozpoczął się wyścig z czasem na dozbieranie kolejnej kwoty.
Jednak już czas, aby wystartować z terapią, ponieważ sytuacja z oczami nie jest wesoła.

Zapraszam także na mojego fanpage: RemigiuszC - walka o wzrok
Pojawią się na nim nie tylko informacje z pobytu w szpitalu i podań, ale także faktury za leczenie. Moim obowiązkiem jest uczciwie rozliczyć się z każdej złotówki i funta. Oczywiście w tym wątku też będę wrzucał wszelkie informacje dotyczące całego procesu leczenia.

Dziękuję także Ewie, która napędziła akcję Mumochor!

Postanowiłem ruszyć także z kolejną loterią, w której można wygrać nową wieżę Panasonic. Szczegóły w grupie: Charytatywnie dla Remigiusza
Jeżeli kolejna taka akcja odniesie sukces, będzie ich więcej. Dla Was jest to możliwość zgarnięcia fajnego sprzętu a dla mnie szansa na start i kontynuację leczenia.
Zapraszam do udziału a wszystkim dziękuję z całego serducha!

*THUMBS UP* Niech moc będzie z Wami! *THUMBS UP*



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

PannaZMokraGlow

Post #3 Ocena: 0

2020-08-16 17:07:28 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Do gory! 🙂

Siepomaga - Remigiusz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2020-08-18 20:42:28 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-08-13 17:51:03, RemigiuszC napisał(a):

Postanowiłem ruszyć także z kolejną loterią, w której można wygrać nową wieżę Panasonic. Szczegóły poniżej



Uwaga Remigiusz zwariował! Udostepniajcie- niech cały FB o tym wie Wystawia na loterie NOWA więżę! I to całkiem fajną 😁 Sprawa jest pilna! Remigiusz wyrusza na pierwsze podanie komórek macierzystych aby odzyskać wzrok. Terapia musi mieć ciągłość i absolutnie nie można jej przerwać. Kto może niech dorzuci kilka groszy dla Remigiusza i weźmie udział w losowaniu wieży. Warto! ♥️
Koszt jednego losu – 20 zł, lub 5 funtów. Po dokonaniu przelewu na konto bankowe, proszę o napisanie wiadomości na fb, ponieważ w tytule przelewu bankowego nie ma możliwości wpisania adresu mailowego.

Jeżeli przelew przyjdzie na Paypal, nie ma takiej potrzeby.

Na adres mailowy zostanie wysłany numer losu/losów.

Dostępna pula losów: 50 szt.

Przelew bankowy:

Remigiusz Ciuraba.

87 1240 4360 1111 0010 4396 7730

W tytule przelewu wpisujemy: LOTERIA

Paypal:

amazing10@poczta.onet.pl (dla wpłat w złotówkach)

lub

koneffka1@gmail.com (dla wpłat w funtach)

W tytule przelewu wpisujemy: LOTERIA

Ważne!

Dochód ze sprzedaży losów (pomniejszony o koszt zakupu sprzętu), zostanie przelany na ogólną zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/remigiusz.

Wieża zostanie wysłana bezpośrednio ze sklepu pod wskazany przez wygrywającego loterię adres. Sprzęt może być wysłany także na inny adres (wskazany przez wygrywającego loterię), jako np. prezent.
Zapraszam do udziału i życzę powodzenia!


Obrazek


Na chwilę obecną mamy sprzedane 25 losów. Tyle samo jest jeszcze do sprzedania.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2020-08-19 16:31:43 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzwoniłam przed chwila do Remka. Ulokował się już w szpitalu. Jutro będzie miał podaną pierwszą dawkę. Jest już po badaniach i czeka na jutrzejszy dzień. Gdyby ktoś jeszcze chciał dołączyć do loterii to zapraszam.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #6 Ocena: 0

2020-08-22 12:34:00 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Czołem Grupowicze!

Tak, jak obiecałem - przedstawiam pierwszą relację z pobytu w szpitalu i podania komórek macierzystych. Fachowa nazwa to podanie preparatu MSC - reszta w opisie. Jak już wiele razy zaznaczałem - moim obowiązkiem jest uczciwie się rozliczyć a każdy ma prawo wiedzieć, na co są zbierane pieniądze.

Chcę Wam wszystkim bardzo podziękować za ogromne wsparcie mentalne i nie ukrywam, także finansowe. Bez tego nic nie byłoby możliwe. Czeka mnie jeszcze dziewięć podań. Kolejne podanie 28-30 wrzesień.

Jeżeli ktoś chciałby dorzucić kilka złotych:
➡️ Siepomaga - Remigiusz ⬅️

👊 Niech moc będzie z Wami! 👊

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

RemigiuszC

Post #7 Ocena: 0

2020-08-24 19:36:22 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Hej Grupowicze!

Wrzucam rozliczenie akcji Mumochor, jak i wstępną wpłatę z loterii, w której można wygrać mini wieżę Panasonic.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie, a tym samym przyczynili się, że mogę zrobić kolejny krok do przodu. Termin drugiego podania 28-30 września. Także idę za ciosem!

Pozdrawiam i dużo dobrego życzę! *THUMBS UP*

Obrazek

Siepomaga - Remigiusz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

RemigiuszC

Post #8 Ocena: 0

2020-08-26 21:29:02 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Losowanie mini wieży Panasonic.
Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie!



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

PannaZMokraGlow

Post #9 Ocena: 0

2020-09-10 16:55:28 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Do gory.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-09-29 18:42:33 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Informacyjnie. Dziś Remek miałą podaną druga dawkę komórek. Dzwoniłam do niego, ma sie dobrze i jutro wraca do domu.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 23 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,