MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 3 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrAquario

Post #1 Ocena: 0

2018-01-07 01:03:45 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-07 00:54:53, malinowka napisał(a):

a moglbys tu wrzucic adres paypal?



...oczywiście

rc.aquarius@googlemail.com

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #2 Ocena: 0

2018-01-07 01:29:37 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...aktualizacja

10 funtów - KatyD (gofundme)
15 funtów - Littleflower (PayPal)
10 funtów - Malinówka (PayPal)

na chwilę obecną 35 funtów... bardzo dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2018-01-07 12:42:22 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...aktualizacja

10 funtów - KatyD (gofundme)
15 funtów - Littleflower (PayPal)
10 funtów - Malinówka (PayPal)
10 funtów - Misia13 (PayPal)

na chwilę obecną 45 funtów... bardzo dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #4 Ocena: 0

2018-01-07 23:34:39 (6 lat temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Witajcie Kochani,

od razu muszę napisać, że będę tutaj rzadko. Dlaczego? Moje oczy bardzo się męczą przed monitorem. A raczej sprawa dotyczy lewego oka, bo na prawe widzę tylko cienie. Także musicie mi wybaczyć, jeżeli nie odpiszę od razu, lub z poślizgiem. Czasem kilkudniowym. Jestem bratem Rafała i sprawcą całego zamieszania. Ale stawka jest wysoka. Mój brat już nagłośnił Wam sprawę - będę leczony komórkami macierzystymi. Wszystkie etapy są rozpisane na mojej polskiej zbiórce. Jak widzicie, koszt jest nie z tej ziemi. Ja sam nie dam rady, dlatego dzieje się tak a nie inaczej. Brat postanowił także nagłośnić sprawę w Anglii, ponieważ dla mnie to także wyścig z czasem. Im szybciej zacznę proces leczenia - tym większa szansa na "odbudowanie" oczu i powrót do normalnego życia. NFZ nie pomaga w żaden sposób przy takim leczeniu. Nie finansuje nawet badań wstępnych do takiego leczenia. Dlatego jestem zmuszony poprosić ludzi o pomoc. Kiedyś nawet przez myśl by mi nie przeszło, że życie postawi mnie w takiej sytuacji. Stało się jednak inaczej. Każdy dzień to walka. Ale nauczyłem się nie poddawać. Czasem śmieję się z mojej choroby, bo to jedyny sposób, aby nie przegrać.
Jeżeli chodzi o sam proces leczenia - mógłbym wystartować w każdej chwili, ale przeszkodą są pieniądze. Rafał zajął się tym w Anglii i każdy funt będzie skrupulatnie przez niego księgowany. Może i wszystko zostało zorganizowane spontanicznie i nieco chaotycznie, ale z czasem wszystko się ustabilizuje.
Założyłem także fanpage - który pewnie też już nacie. Będę na nim w miarę możliwości publikował poszczególne etapy leczenia, jak i dokumentację finansową (co i za ile). Fanpage założyłem też dlatego, że ludzie mają prawo wiedzieć, na co idą ich wpłacone pieniądze.
Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania - chętnie odpowiem.

Pozdrawiam Was serdecznie i bardzo dziękuję za każdą pomoc. Wierzę, że ludzkie serducha potrafią być ogromne.
Życzę dużo dobrego!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

gosian

Post #5 Ocena: 0

2018-01-07 23:38:29 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Mr.Aquario,Skoro dzialasz na fb to moze pomysl o sprzedazy rzeczy ? Popytaj znajomych czy czegos by nie wystawili. Czasami ludzie maja duzo rzeczy ,ktore moze kiedys sie "przydadza" a potem zalegaja na polkach. Przy sprzedazy kazdy niech dopisze ,ze kwota idzie na zbiorke...Mysle,ze niejeden znajomy cos wystawi...
Powodzenia

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 07-01-2018 23:46 ]

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

RemigiuszC

Post #6 Ocena: 0

2018-01-07 23:42:37 (6 lat temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Bardzo dziękuję za podpowiedź. Każda sugestia jest dla mnie bardzo cenna. Pozdrawiam serdecznie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

MrAquario

Post #7 Ocena: 0

2018-01-07 23:43:59 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...no i mamy w końcu naszego Bohatera :-]

to ja tylko pozwolę sobie wrzucić link do Grupy Coast to Coast na którą serdecznie zapraszam, klikajcie, udostępniajcie, dopisujcie się, wierzę że pojedzie nas dość sporo *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #8 Ocena: 0

2018-01-08 14:07:48 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...aktualizacja

10 funtów - jolantina (PayPal)
-------
razem 55 funtów

dziękuję *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Parawan

Post #9 Ocena: 0

2018-01-08 14:13:25 (6 lat temu)

Parawan

Posty: 81

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 02-11-2017

Skąd: West Yorks

Dlaczego jest tak duzo apeli o pieniadze tutaj? Na pewno sa specjalne strony dla tych ludzi. Ja place w supermarkecie, na poczcie, moze mam juz dosc?

Opinia moderatora: Zawsze mozesz ominac temat czy podjac decyzje,ze tym tazem sie nie bedziesz przylaczal. Dlaczego ludzie prosza? Bo potrzebuja pomocy. Zycze ci zebys nigdy jej nie potrzebowal sam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2018-01-08 14:39:41 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Podbijam.

Zrobię to z tych polskich linków... choć mam nadzieję, że tak jak siepomaga nie będą mi co parę dni wysyłać nowych, potrzebujących pomocy - nie żebym nie chciał pomóc. Chciałbym wszystkim... a już nie wydalam...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,