MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 18 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 17 | 18 | 19 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 18 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrAquario

Post #1 Ocena: 0

2019-06-29 08:39:08 (5 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...dokładnie rok temu, 29 czerwca wraz z grupą znajomych wyruszyliśmy w rowerową wyprawę „Coast2Coast” z Whitehaven do Sunderland, 220km przez góry Cumbrii i County Durham, jednym z uczestników był 4ary który właśnie dotarł na Wyspy Szetlandzkie

Obrazek

Wyprawa jak pamiętacie połączona była z wciąż trwającą zbiórką pieniężną na ratowanie wzroku mojego Brata Remigiusza, z tej okazji pozwolę sobie podbić temat wraz z linkami do wpłaty… jeżeli ktoś może i ma ochotę się dorzucić będziemy z „Młodym” bardzo wdzięczni

wpłaty w PLN
wpłaty w GBP

Z pewnych przyczyn, mniej lub bardziej osobistych nie wiele się działo w tym roku na FB Grupie, co nie znaczy że nic w tym kierunku nie robiłem. Po długich i żmudnych rozmowach udało mi się zorganizować kolejną aukcję, która rozpocznie się końcem września… początkiem października i choć język swędzi nie zdradzę póki co żadnych szczegółów, powiem tylko iż w pomoc Remigiuszowi zaangażowali się przedstawiciele i piłkarze jednego z Klubów Premier League a więc będzie to prawdziwa gratka dla miłośników Angielskiego futbolu

Obrazek

Latem, wzorem ubiegłego roku Remigiusz wraz z Marleną znów pojadą na Hel gdzie przez kilka dni będą prezentować przygotowywany przez ostatnie miesiące repertuar

Obrazek

Relacje ze wszystkich w/w wydarzeń zostaną oczywiście zaprezentowane na MW *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-08-07 08:53:24 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-29 08:39:08, MrAquario napisał(a):


Latem, wzorem ubiegłego roku Remigiusz wraz z Marleną znów pojadą na Hel gdzie przez kilka dni będą prezentować przygotowywany przez ostatnie miesiące repertuar



Zgodnie z zapowiedzią już jutro Remigiusz wyrusza na Hel


PLAYING ON THE STREET vol.2

To już drugi wyjazd, który ma na celu zbieranie funduszy na leczenie moich oczu za pomocą komórek macierzystych.

Startujemy 8.08.2019

Jeżeli chcesz wspomóc ➡️ https://pomagam.pl/RemigiuszC ⬅️



W klipie wykorzystano fragment utworu: May I Take You Home (Besides)

👊 Niech moc będzie z Wami! 👊


Może ktoś z Was akurat będzie przebywał w ramach wypoczynku, w tamtych rejonach i chciałby zobaczyć Remka na żywo.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-08-16 22:27:36 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wrzucam film z Remka pobytu na Helu.

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-10-08 17:43:42 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Wiem,że macie dużo wydatków ale może dacie radę choć kilka funtów przeznaczyć na pomoc Remkowi? Jestem pewna, że ten wydatek nie uderzy Was zbytnio po kieszeni, ale może znacznie pomoc Remigiuszowi. Dużo więcej wydajemy na smakołyki krążąc po supermarketach, czy na inne zbędne nam do życia rzeczy. To facet, który może i traci wzrok ale dobrze widzi sercem. Wspiera każdą moja akcje. Pomóżmy mu uzbierać na leczenie,aby nigdy nie zwątpił że warto mnożyć dobro.

wpłaty w PLN
wpłaty w GBP
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #5 Ocena: 0

2019-10-10 00:22:55 (5 lat temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Hi.
Podbijam temat...
mozna tez wplacac na konto Rafala...
brata Remidusza...
E-mail : rc.aquarius@googlemail.com
z dopiskiem “dla brata”.
Jak niezgodne z regulaminem to prosze usunac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #6 Ocena: 0

2019-10-22 21:04:38 (5 lat temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Cześć i czołem!

Na konto PayPal Rafała dopisuję dwie nowe wpłaty przeznaczone na leczenie moich oczu.
10F *THUMBS UP*
25F *THUMBS UP*
Razem na koncie PayPal jest 245F *YAHOO*

Jak już wiecie, kwota docelowa jest kosmiczna. Cieszę się jednak z każdego funta. Małymi kroczkami, ale do przodu.

Jeżeli ktoś chciałby się dorzucić do zbiórki - będę mega wdzięczny. Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję.

Wpłacając można dopisać "dla brata", lub "komórki macierzyste".

PayPal - rc.aquarius@googlemail.com

[ Ostatnio edytowany przez: RemigiuszC 22-10-2019 21:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

PannaZMokraGlow

Post #7 Ocena: 0

2019-10-22 23:30:03 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

245f moze nie brzmi najlepiej ale widze ze masz juz ponad 6tys zlotych z polskiej zbiorki. Bedzie dobrze :)
Nie myslales podawac wiadomosci z obu krajow naraz? Czasem ludzi dopinguje jakis juz czastkowy sukces, mam takie wrazenie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RemigiuszC

Post #8 Ocena: 0

2019-10-23 21:42:20 (5 lat temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Cytat:

2019-10-22 23:30:03, PannaZMokraGlowa napisał(a):
245f moze nie brzmi najlepiej ale widze ze masz juz ponad 6tys zlotych z polskiej zbiorki. Bedzie dobrze :)
Nie myslales podawac wiadomosci z obu krajow naraz? Czasem ludzi dopinguje jakis juz czastkowy sukces, mam takie wrazenie


Kwota, którą podałem jest uzbierana od ostatniej wizyty Rafała w Polsce. Także ogólnie jest tego trochę więcej. Można powiedzieć, że od tamtego czasu licznik bije od nowa. Przedstawiałem też klika wpisów wcześniej dokładne rozliczenie, co uczynię i tym razem pod koniec roku.

Niestety, docelowo jeszcze dużo brakuje, ale jak już napisałem - cieszę się z każdej złotówki i funta. Za co też przy okazji chcę bardzo podziękować wszystkim, którzy się dorzucają. Na forum MW rzadko się rozpisuję. Jasne tło dobija moje oczy a na obszerny wpis mogę sobie pozwolić w przypadku "lepszego" dnia z widzeniem. Funkcjonuję na jednym oku i to jeszcze z wielkim wysiłkiem. Dobrze, że można pokombinować z notatnikiem i czcionką a później coś na zasadzie "kopiuj - wklej".

Jeżeli chodzi o podgląd zbiórek, pozwolę sobie zrzucić linki:

Wpłaty w Polsce
Wpłaty w UK

Można też śledzić mnie na fanpage:

RemigiuszC - walka o wzrok

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wsparcie.

Niech moc będzie z Wami *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

RemigiuszC

Post #9 Ocena: 0

2019-11-03 19:06:50 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Kup płytę z autografem i wspomóż leczenie moich oczu.

Została wznowiona sprzedaż płyt z autografami. Płyty zostały przekazane już jakiś czas temu przez managerów i liderów polskiej sceny muzycznej.

Zapraszam do grupy, gdzie można nabyć albumy.

*THUMBS UP* Coast to Coast jedziemy dla Remigiusza / We are cycling for Remigiusz *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

RemigiuszC

Post #10 Ocena: 0

2019-11-12 17:08:58 (4 lata temu)

RemigiuszC

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2018

Skąd: brak

Kochani,

czas zaczął odgrywać bardzo istotną rolę. Moje oczy są coraz słabsze. Dlatego postanowiłem przenieść zbiórkę do Siepomaga. Może teraz pójdzie szybciej. Mam zamiar podjąć terapię w przyszłym roku, ale wiąże się to z ogromnym kosztem.

Udało się już zebrać część kwoty, jednak to nie wystarczy, abym mógł bez stresu podjąć leczenie. Podania komórek macierzystych muszą mieć swoją ciągłość.

Pełna kwota zebrana na Pomagam (6 365 zł) zostaje dopisana do ogólnej puli, z której zostanie sfinansowane leczenie moich oczu.
Będę wdzięczny za każdą pomoc, która przybliży mnie do upragnionego celu.

Wpłaty na Siepomaga - Siepomaga - Remigiusz

[ Ostatnio edytowany przez: RemigiuszC 12-11-2019 17:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 18 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 17 | 18 | 19 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,