MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Podarujmy wzrok Remigiuszowi - zbiorka na operacje

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 13 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

Str 13 z 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2018-05-07 11:31:23 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Piekny.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #2 Ocena: 0

2018-05-24 21:02:49 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...ponieważ licytacja zegara dobiegła końca uroczyście oświadczam, iż kwota zbiórki przekroczyła tysiaka

zwycięzcą została Littleflower, gratuluję !!!

razem 1001,00 funtów *YAHOO**YAHOO**YAHOO*

dziękuję *FLOWER*

ps.
z kwestii organizacyjnych:

1. wyjazd na C2C został zaplanowany w dniach 29.06 - 1.07 i jest to już termin ostateczny (data nie ulegnie zmianie)

2. 28.07 lecę do Polski, rozliczenie z Remigiuszem opublikuję na MW

3. jeżeli ktokolwiek z Was życzy sobie listę osób wraz z wysokością wpłat proszę o info na priv, ze względów wiadomych i oczywistych nie ujawnię danych osobowych jednak imiona i wpłaty jestem w stanie przedstawić

*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2018-06-04 16:59:20 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-06-04 16:36:24, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

Pieniądze od Katyd i GiantGoram przesłane na akcję dla Remigiusza.



...pięknie dziękuję *FLOWER*

razem 1031,00 funtów

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick-2018

Post #4 Ocena: 0

2018-06-04 17:44:56 (6 lat temu)

Maverick-2018

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-06-04 16:59:20, MrAquario napisał(a):
Cytat:

2018-06-04 16:36:24, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

Pieniądze od Katyd i GiantGoram przesłane na akcję dla Remigiusza.




...pięknie dziękuję *FLOWER*

razem 1031,00 funtów


Brawo Aquarius.*THUMBS UP*
Żyj i pozwól żyć innym.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2018-06-26 13:05:44 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pozwoliłam sobie temat Aquariusa wrzucić na kilka dni na dyskusje tygodnia. Towarzystwo już w ten weekend będzie pokonywać trasę Coast to Coast.


Zgodnie z tym co pisał Aquarius: wyjazd na C2C został zaplanowany w dniach 29.06 - 1.07 i jest to już termin ostateczny (data nie ulegnie zmianie)

I tak sobie pomyślałam...

Może warto byłoby docenić ich za ten wysiłek jaki będą musieli w ten weekend zrobić w ramach zbiórki na ratowanie wzorku brata Aquariusa. Ja ze swoje strony deklaruje 20 f dla wsparcia tego szczytnego celu.

Może któreś z Was zdecyduje się dorzucić po kilka funtów jako gest docenienia dla tej inicjatywy.

Paypal Aquariusa:

rc.aquarius@googlemail.com


Grupa zaczyna swoja przygodę w piątek w okolicach godziny 12 tej w południe w Whiteheaven . W ten sam dzień powinni dotrzeć do Penrith gdzie nocują.


W sobotę wyruszają z Penrith do Durham Noclegują pod tym post codem ( DL13 4HJ ) The Brown Horse Hotel High Stoop, Tow Law Country Durham


W niedzielę wyruszają z Durham do Sunderland

Jeśli ktoś jest z okolic i na własne oczy chciałby zobaczyć, czy nie ściemniają :-] można się tam z nimi spotkać, może wypić piwo a może poczęstować jakimś skromnym posiłkiem.

Tym, którzy chcieliby dokładniej wiedzieć gdzie i o której się umówić mam pozwolenie na danie nr telefonu na priv, w celu lepszego kontaktu podczas pokonywanej trasy.

Ja Trzymam kciuki, żeby starczyło siły w nogach na pokonanie prawie 200 kilometrowego dystansu na rowerze.

Czekam na zdjęcia i opis wyprawy ( chętnie też w wątku rowerowym, bo trasa znana i chętnie poznam detale z czym się liczyć podczas jej pokonywania )
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #6 Ocena: 0

2018-06-27 00:35:09 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

…dzięki za wyróżnienie tematu

generalnie wszystko zostało już powiedziane a raczej napisane, pozwolę więc sobie tylko podbić kilkoma słowami. Pomysł na C2C zrodził się już dawno, nigdy się jednak nie składało tak aby się złożyło, dopiero przy organizacji zbiórki dla Remigiusza temat odżył ponownie. Stwierdziłem wówczas, że efektem finalnym będzie nasz C2C, na który pojedziemy bez względu na wszystko by zbiórka nie była tylko „suchym” zbieraniem, po drodze jak wiecie było kilka akcji wspomagających z których największą kontrowersję wzbudziła Wielkanocna Loteria z nagrodą główną w postaci PS4. Mniej lub bardziej znane zespoły muzyczne podarowały nam swoje płyty opatrzone autentycznymi autografami, pierwszy na nasz odzew odpowiedział „Gabinet Looster” później już poszło z górki, póki co najwyższą cenę osiągnęła płyta Lady Pank, która została wylicytowana za 56funtów, kilka płyt jest wciąż w naszym posiadaniu pomimo zakończonych aukcji, zostały one przekazane na akcję dla Remigiusza więc wkrótce zostaną wystawione ponownie, ktoś kto obserwuje temat wie, że w moim posiadaniu jest również pełne wydanie Encyklopedii Britannica z przed ponad 40 lat, którą oddał nam Fugazi, w czasie akcji został sprzedany również jedwabny szal ufundowany przez Efke, że nie wspomnę już o voucherach od Forumowiczów wygranych w różnych konkursach. Kilka tygodni temu otrzymałem też dość ciekawe rękodzieło a mianowicie zegar wykonany ze starej winylowej płyty, zegar jest wciąż u mnie choć wpłata z aukcji została zaksięgowana jednak jestem w stałym kontakcie z Littleflouer i na dniach go dostarczę.

W piątek jedziemy C2C a wrażeniami z tej wycieczki na pewno podzielę się na Forum, w razie pytań, sugestii lub propozycji nr mojej komórki ja lub Efka podamy na priv *THUMBS UP*

no to co... jedziemy *YAHOO* *YAHOO**YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #7 Ocena: 0

2018-06-28 12:09:09 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

...to ja może dorzucę jeszcze tylko moją C2C-ową koszulkę w której pokonam trasę

z podziękowaniem dla wszystkich, osób prywatnych, zespołów i instytucji za wsparcie mojej akcji - koszulka zawiera tylko imiona osób, które dokonały wpłat gotówkowych (bez loterii PS4) oraz nazwy zespołów, które na licytacje przekazały swoje płyty

Polski Klub w Wolverhampton i Moja Wyspa za opiekę medialną, promocję i pomoc w organizacji *THUMBS UP* *THUMBS UP**THUMBS UP*

Obrazek

Obrazek

*FLOWER**FLOWER**FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-06-30 07:54:11 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pierwszy etap pokonany

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

parawandlugi

Post #9 Ocena: 0

2018-06-30 13:08:49 (6 lat temu)

parawandlugi

Posty: 14

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 15-04-2018

Skąd: Leeds

...

Opinia moderatora: Post edytowany. Po raz kolejny śmiecisz w kolejnym temacie, wrzucając informacje odbiegaące od założenia tematu. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-07-01 14:07:02 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak wyglądał drugi dzień zmagań

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 13 z 29 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 12 | 13 | 14 ... 27 | 28 | 29 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,